7 nõuannet reisi planeerimiseks

Kuidas planeerida reisi?
Kuidas planeerida reisi?

Me kõik teame, et reisi planeerimine võib mõnikord olla päris ajakulukas ning keeruline tegevus, eriti kui reis on plaanitud koos lastega. Järgnevalt toome välja aga peamised punktid, mida silmas pidada ühe eduka reisi planeerimisel.

1.    Vali sihtkoht

Esimene samm puhkuse kavandamisel on valida reisisihtkoht, mis vastab sinu huvidele ja reisi eelarvele.

2.    Kui palju aega sul on?

See on üks faktor, mis aitab ka otsustada reisi sihtkohta. Kui sul on vaid mõni päev, ei tasuks ette võtta vast kaugemaid sihtkohti vaid piirduda lähedamal asuvatega. Pikema puhkuse korral aga tasub mõelda ka kaugematele paikadele.

3.    Kellega sa reisid?

Kas romantiline puhkus või perereis?
Kas romantiline puhkus või perereis?

Üksi, kaaslasega, perega? Meeldejääv reis on see, kus iga reisija saab kogeda midagi, mida ta armastab. Seega kui sa ei reisi üksi, uuri kindlasti oma kaaslastelt, mida nemad reisilt ootavad.

4.    Millist kogemust soovid?

Eelmise punkti jätkuks siis tulekski välja mõelda, milline kogemus peaks reisiga kaasnema. Kas see on lihtsalt spaapuhkus või sooviksid külastada ka näiteks teatreid ja näituseid? Või on hoopis oluline, et sihtkohas oleks palju aktiivse tegevuse võimalusi? Mõeldes neile punktidele, saad valida ka sobivaima majutusasutuse.

5.    Reisimise periood

Kui sul on õnne olla piisavalt paindlik puhkuseaja võtmise osas, on see suurepärane! Tippaegade vältimine reisimiseks on muuhulgas hea ja kasulik ka sinu rahakotile. Kui sul on paindlik puhkuseaeg, annab see sulle ka võimaluse hoida silma peal viimase hetke eripakkumistel. Üks võimalus nendega kursis olla on Hotelliveebi uudiskirjaga liitudes.

6.    Majutus

Millised on ootused majutusele? Kas sooviksid luksuslikku hotellituba või paelub sind rohkem hoopis korralik apartement, kus oleks võimalus näiteks ise sööke valmistada? See on eriti tänuväärt, kui plaanid jääda puhkusele pikemaks ja/või koos perega. Sedasi saad valmistada oma lemmiktoite ka puhkusel olles.

Buffet laud on sageli perede lemmik
Buffet laud on sageli perede lemmik

7.    Toitlustus

Kui sa ei vali apartmenti siis on kindlasti oluline mõelda ka sellele, et kas võtta majutuspakett, mis hõlmab ka kõiki söögikordi või einestada hoopis hotellist väljaspool? Lastega pered eelistavad tihtipeale süüa just hotellis, kui hotellil on pakkuda buffet lauda. Nii saadakse kindlad olla, et sobiva toidupoolise leiab iga üks.
 
Need ongi peamised punktid, mida silmas pidada, kui hakkad oma järgmist reisi sihtkohta välja valima. Tutvu kindlasti ka Hotelliveebis müügil olevate puhkusepakettidega, kust sobiva leiab nii perega reisija, romantika soovija kui äriklient!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga