Bernhard Spaa arvustus numbrites ja piltides

Seekord käis järjekordse Lõuna-Eesti puhkekoha lastesõbralikkust testimas professionaalne fotograaf oma perega. Kõige paremini väljendab end fotograaf loomulikult piltides, seepärast palusimegi temal oma arvustus anda edasi just läbi kaamerasilma. Ja numbrites.
IMG_3091
Asukoht:
Asukoha eest saab hotell 5 punkti. Meile väga meeldis, et ta asus Otepää nö aedlinnas, vaikne, imeilus vaade, piilu välja millisest aknast tahes.
IMG_3109
IMG_3118
IMG_3116
 Tuba:
Meie ööbisime junior sviidis, tuba oli puhas ja hubane, suureks plussiks oli kamin.  Lastel oli kohe valikut, kus ööbida, kas lahtikäival diivanil või nende jaoks ekstra tuppa toodud lisavooditel. Meie omad valisid diivani. Samas peaks ütlema, et peretuba on paras peredele, kus on üks laps või suurem laps ja beebi, kuna peretoas on lapse nari ehitatud suure voodi kohale ja teise lisavoodi, va võreka jaoks toas ruumi ei ole.
Mees andis eraldi punktid vannitoas asuva riidekuivati eest. Toale anname hindeks 4
IMG_3055
IMG_3092
IMG_3094
 
Tegevused:
Tegevuste suhtes saabusime meie natuke halval ajal, suhteliselt hilja reedel ning lahkusime laupäeva päeval, seega väljaspool hotelli asjade kohta kommenteerida ei oska, aga meile pakuti lahkelt piljardimänguvõimalust ning samas, kui me õhtul restoranis toitu ootasime, siis seal lähedal oli olemas mängutuba, kus lapsed said oma aega veeta.  Hinne: 4
IMG_3082
Spaa:
Spaa oli meie laste lemmik, erinevad saunad ja basseinikesed. Kui nüüd nuriseda, siis õhutempretauur võinuks olla tiba soojem, et beebiga tõenäoliset oleks tahtnud ainult saunas istuda. Aga suured plussid erinevate saunade eest. Hindeks: 4
IMG_3052
Toit:
Õhtusöögiga jäime meie 100 % rahule. See oli lihtsalt imemaitsev. Võrratu. Hommikusöögil oleks ehk tahtnud veidi mitmekesisust just saiakseste näol, aga muidu 5+.
IMG_3061
IMG_3063
IMG_3064
IMG_3075
IMG_3090
IMG_3098
IMG_3099
 
Kokkuvõte:
Teenindus oli juba algusest peale meeldiv, administrator naeratas, keegi polnud kuri, kui midagi küsisime ning alati abistati. Hindeks absoluutselt kindlasti 5+. Kokkuvõttes meile väga meeldis. Lapsed uurisid juba, et kuna järgmine kord lähme. Hotell vajaks ehk väikest värskenduskuuri, aga samas oli kõik puhas ja hubane ning meie ei pirise. Ja ma ütlen teile, need vaated, need oli võrratud!

IMG_3108

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga