Kuidas spaapuhkusest maksimum võtta?

Puhkus spaas
Puhkus spaas

Raske on leida midagi mõnusamat kui üks korralik spaapuhkus. Kuidas aga võtta sellest (kaua aega planeeritud) puhkusest maksimumi? Järgnevalt annamegi sulle mõned nõuanded.

Räägi massöörile, mis piirkond sulle muret teeb
Räägi massöörile, mis piirkond sulle muret teeb

Vali õiged spaahoolitsused

Paljudes spaades on pikk nimekiri raviprotseduure ja kuigi mitmed võivad tunduda ahvatlevad, on oluline valida nende seast endale parim. Näiteks, kui sul on valusad lihased, on ideaalne valik massaaž, mis toimiks efektiivselt lihaste sügavamatele kudedele. Kui muret teeb liiga kuiv jume, saab sellele suurepärast kosutust niisutavast näohooldusest.
Kuigi spaas olles armastate enamasti aega veeta niisama veesilmas lõõgastudes, siis tasuks tähelepanu pöörata ka sellele, mida sinu keha vajab, et võtta sellest külastusest maksimumi.

Tunne spaa etiketti

Lisaks sellele, et sa käituksid viisakalt ja räägiksid pigem vaiksel toonil, on suur roll ka spaaprotseduuride etiketi tundmisel. Paljudes tekitab tihtipeale segadust see, et kui palju riideid tuleb ära võtta ühe või teise protseduuri ajaks. Kõige lihtsam viis on seda küsida kohe endale aega broneerides. Üldjuhul aga on sedasi, et näohoolduse jaoks tuleb paljastada ainult õlad ja rindkere. Massaažide ja kehahoolduste puhul on aga ideaalne, et ära võetakse ka aluspesu. See võimaldab terapeudil sinu lihaseid tõhusamalt töödelda.
Kui sa eelistaksid aga päris mitte alasti olemist, vali näiteks tai massaaž, mille ajal saad kanda õhukesi ja mitteliibuvaid riideid.

Suhtle

Leia endale sobivaim hoolitsus
Leia endale sobivaim hoolitsus

Paljud ebakõlad tekivad ebapiisavast kommunikatsioonist. Seda alates hoolitsuste valimistest lõpetades nende teostamisega. Kui sinu õlad on pinges, siis räägi sellest nii broneerimise ajal, et valida välja sobivaim hoolitsus, kui ka massöörile, siis teab ta rohkem sellele piirkonnale keskenduda. Samuti anna teada, kui sul on tundlik nahk või allergia teatud koostisosade suhtes. Ja ära karda protseduuri ajal paluda massaaži ajal suuremat või väiksemat survet või näiteks täiendavat tekki või rätikut, kui on jahe.
Vali endale sobivaim spaa-ja lõõgastuspakett välja siit!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga