Milline hotell valida perepuhkuseks?

Tervise Paradiisi peretuba ühendatava uksega

Hotellide valik on suur ning sageli teeme valiku emotsiooni pealt. Näiteks valime toa, kust avaneb kaunis vaade või meeldib meile hotellitoa sisustus. Võib-olla jäävad meile silma aga hoopis hotellis pakutavad teenused.

Otsides aga öömaja tervele perele, peame aga hoopis laste kingadesse asetuma, sest nende jaoks ei tähenda vinge hotell ägedaid spaahoolitsusi või avarat tuba. Lapsi rõõmustavad hoopis atraktsioonid lastebasseinis ning vinged veetorud veekeskuses. Vaatamegi nüüd lähemalt, millised Eesti hotellid on kõige mõnusamad just lastele.

Tallinn Viimsi SPA-s on uus lastesaun

Viimsi on ideaalne puhkusekoht neile, kes tahavad nautida loodust ja mere lähedust, kuid samal ajal nautida ka kõiki suure linna mugavusi nagu mitmed toidupoeketid, kino, kohvikud ja restoranid. Viimsis sulanduvad kokku suurlinnamugavused ja looduse rahu.

Samuti asub siin ka kõigi laste suur lemmik H20 Aquapark, kus on olemas kõik, mis eri vanuses lastele rõõmu pakub: lastebassein, jõgi, liutorud ning mullivann vanematele mõnulemiseks. 

Elevust pakub ka lasteala torni otsas olev ämber, mis veega täitudes lahmaka vett alla lajatab.

Kui põnnid atraktsioonidest väsivad saavad nemadki mõnuleda spetsiaalses Vesikaru nimelises lastesaunas. Tühja kõhu korral serveerib kohvik muuhulgas kodust limonaadi ja natchosid.

V Spaa- ja konverentsihotell: lusti laevaujutusteel

Tartu on mõnusalt peresõbralik. Astu aga V Spaahotelli uksest välja ja kõik on kohe käe-jala juures. Teadushimulisi jõnglaseid ootab AHHAA teaduskeskus oma planetaariumi ja käed-külge tegevustega, mänguhimulised aga leiavad kõik mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumist. Omaette elamuseks on väiksele inimesele nii kaarsild kui Toomkiriku tontlikud varemed. Vahepeal sööge Creppis pannkooki või Ruunipitsas pitsat ning siis avastage edasi.

Kuid soovi korral ei pea te üldse spaahotellist lahkuma. V Spa-s saab hullata veeatraktsioonidega lastebasseinis ning kõige väiksemate laste absoluutne hitt on laevaujutustee.

Keha saavad põnnid kuumaks kütta multikatega lastesaunas ning loomulikult saab kohtuda ka V Spaahotelli maskoti V jänkuga.

Peresõbralik Viiking Spaa Hotell

Pärnu on linn, kuhu tasub kindlasti tulla ka sügistalvel. Miks mitte leida Endla teatrist üles mõni lasteetendus, minna kogu perega kinno või pitsat sööma. Sama vahva on aga avastada Pärnu parke, jalutada kaunil teerajal muulini või teha väike jalutuskäik jahisadamas.

Vallikääru ja muuli vahel asuv Viiking Spaa Hotell on mõnusalt hubane. Vanemad saavad mullivannis karastavat jooki nautida samal ajal, kui lapsed hullavad vastuvooluga jões.

Kuid Viiking Spaa Hotell pole unustanud ka lapsevanemaid. Nimelt avati siin hiljuti lumesaun. 3-5 minutit miinuskraadides on kasulik mitmete tervisehädade korral. Lumesaun sobib hästi liigesehaigetele ning loomulikult tugevdab ka immuunsüsteemi.

Proovi ära Saaremaa ainus liutoru Asa Spa Hotellis

Saaremaa on peresõbralikuks puhkuseks alati ideaalne. Nuusuta mereõhku, käi kohvikus ning uudista uhket Kuressaare piiskopilinnust. Kui ilm on külm, aga lastel energiat küllaga, laske nad hullama Wow elamuskeskusesse, kus saab batuudil hüpata, jalgpalli taguda või ronilas lausa katuseakendeni välja ronida.

Üheks tõmbenumbriks lastele Saaremaal on kahtlemata Saaremaa ainus liutoru, mille leiate vastrenoveeritud Asa Spa Hotelli veekeskusest. Minge ja vaadake uus veekeskus üle, sest nende perepaketiga saate veemõnusid lausa piiramatult nautida. 

Tervise Paradiisi 100-meetrine liug

Tervise Paradiisi spaa-hotell & veekeskus pole tõenäoliselt ühelegi veepargi fännile võõras. Ole sa suur või väike, julge või arglik— lahedat tegevust leiavad siit endale küll kõik pereliikmed. Mis teid siis Pärnu rannas asuvas veekeskuses ees ootavad? Loomulikult erinevad basseinid nii ujumiseks kui mängimiseks, mullivannid vanematele lõõgastumiseks ning 4 erinevat liutoru. Eriti äge on aga 100-meetrine tuubi-liutoru, kus saab kummirõngastel alla tuhiseda nii üksi kui kahekesi.

Kalev Spa vastupandamatud liutorud

Tallinnas leiab tegevust iga laps. Miiamilla lastemuuseum kutsub mängima, Energia avastuskeskus on põnev teadushuvilistele. Eesti noorsooteatri repertuaarist leiab eakohase lavastuse nii lasteaialaps kui teismeline.

Veetke sombune pärastlõuna Lastekirjanduse keskuses või uudistage Eesti Loodusmuuseumis loomatopiseid. Päikselise ilmaga tasuks ette võtta sõit loomaaeda.

Ööbimiseks on lastega peredele parim variant kindlasti otse kesklinnas asuv Kalev Spa Hotell & Veekeskus. 

Siinne veekeskus on mõeldud igas vanuses lastele. Päris pisikesed saavad sulistada atraktsioonidega väikelastebasseinis, kui peres on kasvamas 4-7 aastaseid, siis neilegi on siin olemas täitsa oma eale vastav ujumisbassein. Adrenaliinisõbrad saavad oma doosi kätte aga lausa neljalt liumäelt. Valikus on Tuubi toru, Kamikaze, Hull Rada ja Magus Toru. Kahtlemata ei unusta lapsed seiklust Kalev Spa veekeskuses niipea.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga