Parimad kingid reisihuvilistele

Jõulud on juba peaaegu ukse ees ning tublimatel on kindlasti ka kingid juba ostetud. Aastalõpp on aga teatavasti pingeline aeg: töö ja tegemised tuleb kokku võtta ning tihti langeb just detsembrikuusse palju sündmuseid ja ringi jooksmist. Seega on mõistetav, kui te jõulukinkidele veel pole jõudnud mõelda. Aga pole hullu, jõuate veel!

Järgnevalt keskendume reisihuvilistest sõpradele ja tuttavatele või hoopis pereliikmetele. Mida nemad kingikotist kõige meelsamini leiaksid?

Reisihuvilisele sobivad asjad

Veefilter

Veefilter puhastab vett, mis tähendab, et sellega vett filtreerides võid juua mistahes vett. Seesugune filter sobib suurepäraselt kingiks matkajale ja looduse nautijale. Nimelt ei pea filtriga matkaja kandma kaasas liitrite kaupa vett. Filtriga pudelit kasutades saab juua ka jõe või järvevett. Samuti sobib selline kingitus hästi eksootilistes maades reisijale. Nimelt pole kraanivesi teistel mandritel sageli joodav ning igaüks, kes reisinud Aasias või Ladina-Ameerikas teab, kuidas palava kliima tõttu peab kokku ostma liitrite kaupa vett. Filterpudeli olemasolu aitab tarbida vähem plastikut ja vähendab prügi hulka. Samuti on see palju mugavam— saate janu toast lahkumata kustutada ega pea pidevalt poodi jooksma. Vahel võib osutuda see isegi elupäästjaks. Nimelt kui poed on pühade puhul kinni ning oled unustanud piisavalt vett varuda. 

Matkasokid

Matkasokid on igasugusele reisijale väga kasulik kingitus. Loomulikult panevad need esmajoones silmad särama just matkajatel, kellele on ülioluline see, et sokid oleksid kuivad ja vastupidavad. Tegelikult on need aga tänuväärt abimehed igale liikuvale inimesele. Seega kui tead, et su pereliige, kaaslane või sõber armastab uusi linnu avastada, terveid päevi muuseumites veeta või on tema hobiks fotoaparaat käes pikki jalutuskäike teha, siis on tal kindlasti kvaliteetsete sokkide üle eriti hea meel. Nimelt kulutab kõndimine tavasokid üsna ruttu auklikeks. Matkasokk on aga vastupidav ning sellega ei teki jalgadele ka nii kiiresti ville.

Pikk meriinovillane aluspesu

Pikk aluspesu pole enam vaid meeste pärusmaa. Meie kliimas läheb seda tarvis nii naistel kui ka meestel. Eriti suureks abimeheks on meriinovillane pesu aga jällegi matka- ja reisihuvilistele. Kui armastad talvel väljas aega veeta, siis tead, kuidas külm kontideni jõuab ning ühel hetkel pole ilusa lumise metsa või raba avastamine enam üldse mõnus. Samamoodi on ju palju parem uut linna avastada, ilma et peaks iga poole tunni tagant kohvikusse sooja jooksma. 

Reisipudelite komplekt

Pakkimine on tõeline peavalu. Ikka tahame võtta rohkem asju kui parasjagu kaasa mahub. Reisipudelid on selles mõttes mugavad, et nii saad kaasa võtta kõik vajalikud juukse- ja kehahooldusvahendid, ilma et peaksid suuri pudeleid kohvrisse pressima. Ülimugavad on reisipudelid ka käsipagasiga lendajatele. 

Taskunuga

Noa kinkimine võib ebausklikud kahtlevaks muuta. Nimelt usuvad mõned, et see toob inimeste vahele tüli. Kui te aga endeid ei usu, siis on see suurepärane kinki igale seiklus- ja reisihuvilisele. Taskunuga on asendamatu abimees matkal olles. Sellega saab mugavalt seeni korjata, puuvilja koorida või toitu hakkida. Aga see päästab hädast välja ka näiteks külaliskorterites, kui korteri ainuke nuga on nüri või kaaslasega piknikule minnes. Eriti hea, kui koos noaga on komplektis veel pudeliavaja ja korgitser. Mõnel noal on olemas ka käärid, küüneviil ja konserviavaja. Ainuke reisijatüüp, kes taskunuga kasutada ei saa, on käsipagasiga lendaja.

Pakkimiskuubikud

Asjad võtavad kohvris või seljakotis kõige vähem ruumi siis, kui need kokku rullida. Aga ole sa nii hea rullija kui tahes, kui sa oma koti sisu kuidagi ei liigenda vaatab sealt lõpuks vastu üks paras puder ja kapsad. Hoopis mõnusam on kohvris või seljakotis mingi kord tekitada, nii et kõik vajaminev oleks kergesti leitav. Üheks võimaluseks on kasutada pakkimiskuubikuid. Need on väiksed kotid, mis käivad pagasi sisse. Nii saad näiteks sokid ja aluspesu hoida eraldi kosmeetikast ja tehnikavidinatest. Kui igal asjal on oma koht, läheb ka pakkimine ja lahti pakkimine hõlpsamalt.

Pakkimiskuubikud sobivad hästi nii seljakorirändurile kui ka nädalavahetuse puhkusereisiks spaasse.

Reisiraamat

Kui tead, et tuttav plaanib uuel aastal Saksamaad külastada on asi lihtne. Kingi talle reisijuht kus kirjas kõik põnevad vaatamisväärsused, ajalugu, parimad söögikohad ja hotellid. Ka sobib kingiks mõni ilukirjanduslik teos, kus tegevus toimub Saksamaal. 

Kui tead, et inimesele meeldib rännata, kuid ei tea ta järgmist sihtkohta, siis võid talle kinkida raamatu stiilis “100 kohta, kus elu jooksul ära käia”. Raamatu valimisel võid otsustada ka selle järgi, kus inimene parasjagu reisib. Kui tegu on haagisuvila omanikuga, kes terve suve ilusaid Eesti paiku külastab, võib talle kinkida raamatu Eesti vaatamisväärsustest, aga miks mitte ka Soome või Läti loodust ja linnu tutvustava raamatu. Ühel hetkel võib sõber ju ka lähiriigid ette võtta. Kui tuttav on Euroopa linnapuhkuste fänn, kammi natuke ta sotsiaalmeediat ning kingi talle raamat linnast kus ta veel käinud pole. Kui aga otsid kingitust perele, kes armastab eksootilisi reisisihtkohti, võid julgelt kinkida mõne põnevat sihtkohta tutvustava raamatu. Tihedalt reisivale inimesele annab igasugune reisiraamat inspiratsiooni uuteks seiklusteks.

Reisihuvilistele sobivad elamuskingitused

Kinkekaardid 

Inimesed, kes teatavad, et nad ei soovi asju, ei soovi tegelikult ebavajalikke asju ning kardavad, et sa kingid midagi, mis neil juba olemas on või mis neile ei meeldi. Seega selle asemel, et suvaliselt lahmida kingi neile näiteks hoopis kinkekaart. Reisihuvilise parim kinkekaart on selline, mida saad kasutada ööbimiskulude katteks. Ka HOOKUSBOOKUS.COM lehel on olemas kinkekaart, mille eest saab kingisaaja oma puhkuse, kas täielikult või osaliselt kinni maksta.

Reispaketid

Parim kingitus reisihuvilisele on reis. Seega tee sõpradele, kallimale või perele tõeliselt lahe kingitus ning broneeri neile mõnus puhkus, kuskil, kus te veel käinud ei ole. HOOKUSBOOKUS.COM lehelt saab broneerida nii, et märgid ära, et broneering läheb kingituseks.

Järgnevalt anname teile vaid paar head mõtet, mille vahel valida.

Kingitus sõpradele

Säästa aega ja vaeva ning broneeri sõbrale kingituseks mõnus puhkus. Igaks juhuks võid broneerida kuupäeva hea varuga ette või võid sõbra perelt või lähedastelt uurida, kuidas ühed või teised kuupäevad neile sobiksid.

Mõnus linnapuhkus

Miks mitte kinkida sõbrannale reis Tallinnasse? Jalutage linna peal, minge sööma ja õhtul välja. Peale seda ootab mõnus hotellivoodi ning hommikul saate puhkusemuljeid arutada hommikusöögil.

Kingitus perele

Töö ja pereelu ühendamine on keeruline, eriti kui tahad mõlemas vallas edukas olla. Aga hea lapsevanem olemine ei tähenda seda, et peaksid olema superinimene, kes igaks nädalavahetuseks perele uusi üllatusi välja mõtleb. Piisab sellest, et pakud perele koosolemise aega. Üks võimalus on kinkida kogu perele üks äge puhkus.

Perepuhkus koos Tervise Paradiisi külastusega

Miks mitte veeta kolm päeva Pärnus? Ööbige mere ääres, lõbutsege Tervise Paradiisi veekeskuses, jalutage promenaadil, kinnitage kõhtu Steffanis, minge muuseumisse, teatrisse või uisuplatsile. Pärnu on väikeste lastega avastamiseks just parajalt suur.

Kingitus kallimale

Kas tahaksid näha, kuidas armsama silmad kingitust avades särama löövad? Üllata teda sel aastal teistmoodi ning ehte või kauni käekella asemel kingi talle üks romantiline väljasõit.

Õhtusöögipakett kahele

Vii oma kallim Saaremaale, üllata teda ööga Asa Spa Hotellis, mis asub otse Kuressaare promenaadil ning kust avanevad vaated merele ja Kuressaare linnusele. Lisaks sellele on paketi hinnas ka kolmekäiguline õhtusöök. Selline kingitus on parim paaridele, kelle jaoks maailmas pole midagi toredamat võimalusest koos olla, aga ka paaridele, kes kiire elutempo juures oma partnerile rohkem aega leida sooviksid.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga