Persoonilood: PK Ilmarine vastuvõtujuht Mariana

Alles sel kuul külastasin ma PK Ilmarine hotelli (LINK), kus ma sain väga meeldiva teendinduse osaliseks ja nii otsustasingi ma järgmise persooniloona tutvustada teile veidike lähemalt hotelli vastuvõtujuht Mariana Tomelit, paludes tal vastata mõnele lihtsale küsimusele. Palun saage tuttavaks!
14639859_1802855813294886_615103052599637788_n

Kaua oled töötanud PK’s?: Järgmisel aasta mais täitub neljas aasta.
Kuidas jõudsid PK’sse?: Õppisin EHTE kõrgkoolis ning üks õppejõud töötas hotelli restoranis Wiegand. Tema kaudu alustasin Wiegandis praktika ja tööga ning sealt edasi juba praktikaga hotelli vastuvõtus. Peale praktikat pakuti mulle vastuvõtuadministraatorina tööd, edasi sain vahetuse vanemaks ja nüüdseks olen olnud vastuvõtujuhi kohal alates 2016 aasta veebruarist.
Õppisid, kus ja mida?: Õppisin Eesti Hotelli-ja Turismikõrgkoolis hotellimajandust kolm aastat.
Kuhu tahad edasi liikuda? Pole päris kindel, aga hotellinduses karjääriredelil tõusimine on üks tõenäoline variant.
Mida/Keda mäletad oma esimesest tööpäevast? Mäletan seda, et olin pabinas, kas ikka saan kõikide klientidega hakkama ja kartsin telefonile vastata. Esimene tööpäev on alati natukene hirmutav.

2016 aasta suve kõige meeldejäävam tööpäev?:  Kõige meeldejäävam oli päev, mil puhkuselt naasesin. Avades oma kontori ukse, sain suure üllatuse osaliseks – ei teadnudki, kas naerda või nutta. Minu kolleegid olid mu töölaua ja selle ümbruse pehmelt öeldes ümber kujundanud – õhupallid igal pool, kõik laual olevad esemed oli ära pakitud, laud oli täis veetopse, arvuti oli juhtmetest lahti ühendatud, tool oli kaetud paberiribadega, teipi oli igal pool. Mul läks natune üle tunni aja enne kui sain laua taha istuda ja tööle asuda.

Mis on Sinu ameti kõige raskem külg?: Eks paljud uued ülesanded tunduvad esmapilgul keerulised või rasked, aga õnneks kõik on õpitav. Vastutust on palju ja meeskonnal tuleb pidevalt silma peal hoida, et teenindustase oleks hea ja kliendid rahul.
Mida naudid oma töö juures kõige enam?: Naudin töö mitmekülgsust ja seda, et mul on au töötada koos suurepäraste kolleegidega.

 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga