Soodsad hotellid Oslos

Norrat peetakse kalliks reisisihtkohaks, kus hotellid maksavad hingehinda, kuid tegelikkuses ei ole asi sugugi nii hull. Seepärast toomegi vahelduseks Eesti hotellidele ära mõned soodsad ööbimissoovitused Oslos.
1. Citybox hotell. Tagasihoidlik, kuid äärmiselt korralik hotell otse Oslo südalinnas, viie minuti kaugusel raudteejaamast. Hinna sees ei ole hommikusööki, kuid seda saab juurde osta samas majas asuvast kohvikust. Ideaalse asukohaga, kui reisite autota. Auto parkimine Oslo kesklinnas ei ole just kõige lihtsam.  Paljud tuntumad vaatamisväärsused – ooperimaja, kuningaloss, parlament ja peatänav Karl Johan – on sõna otseses mõttes kohe ukse taga.
2. Comfort Hotel Xpress Youngstorget. Samuti kesklinnas, raudteejaamast ja keskusest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hinna sees ei ole hommikusööki, kuid lihtsa hommikusöögipaki saab koha pealt osta. Esimesel korrusel on olemas ka avatud lounge, kus on lubatud kaasa võetud toitu süüa ja mõnusalt aega veeta. Suvisel ajal on eriti mõnus veeta aega katusel asuval terrassil, kust avaneb suurepärane vaade Oslole. Hotelli plussiks on pesu-ja triikimisruumi olemasolu.
3. City Apartments Oslo. Kampen linnaosas, väga hästi ligipääsetav nii auto kui metrooga, metroopeatus paarisaja meetri kaugusel. Hommikusöök ei ole hinna sees, aga apartmentides on olemas korralik kööginurk. Hotell on tagasihoidlik, kuid toad ruumikad ja puhtad ning väga hea valik, kui peatuda Oslos pikemalt. Auto parkimine hotelli territooriumil on lisatasu eest, kuid lähedal on võimalik leida ka soodsamaid parkimiskohti.
4. Soria Moria hotell. Kesklinnast eemal, Holmenkolleni suusahüppe mäe läheduses asuv väga sümpaatne hotell. Hinna sees on parkimine ja oivalise valikuga hommikusöök, hotellis on olemas väike spaaosa. Veidike kallima hinnaga kui kolm esimest soovitust, kuid kindlasti üks parim valikuid hinna ja kvaliteedi suhtes.

Twin-Room-03_opt

Fotod: Soria Moria hotell

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga