6 puhkuseideed, mis sobivad imehästi pimedasse sügistalve

Hestia Spa Haapsalus

Eestlastel on komme pimedal sügistalvisel ajal ennast teki sisse kerra tõmmata, küünal põlema panna ja õhtud poolhämaruses mööda saata. See kõlab mõnusalt, aga tegelikult hoopis süvendab meie väsimust. Väsimusest lahti saamiseks peaksime hoopis kõik tuled põlema panema või siis kodust välja minema — mis sest, et on pime. Maailm ju sellest seisma ei jää. Just praegu on parim aeg turgutada keha ja vaimu veeprotseduuride, spordi-, maitse- ja teatrielamustega. Vaatamegi järgnevat, kuhu võiks milliseid elamusi jahtima minna.

Anna välimusele uuenduskuur Hestia Hotel Haapsalu SPA-s

Tihti arvatakse, et välimust on võimalik noorendada vaid noa või süstide abil. Tegelikult saab aga näolihaseidki treenida ja toonuses hoida. Kaelkirjaku või flirtivate silmade poos ajavad sind küll esialgu naerma, kuid tegelikult aitavad need siluda kortse laubal, vähendada naha krimpsu tõmbumist suu ümber ja treenida silmalihaseid. Näojoogasse minekuks ei pea sa aga sugugi vana olema. Eriti kasulik on harjutused selgeks saada juba kahekümneselt, sest just järjepidev harjutamine annab kõige parema tulemuse. 

Kui soovid näojoogat proovida võiksid võtta ette reisi Haapsallu. Nimelt pakub pakett “Terekest tervis, siit ma tulen!” nii näojoogat, hoolitsusi, kui ka vee- ja saunaspaa piiramatut kasutamist. Hinna sees sisaldub ka lõuna- või õhtusöök. Ära oota, kuni oled sügisväsimusest ümber kukkumas, vaid enneta seda, ning luba endale nädalavahetus, mil sa millegi pärast muretsema ei pea.

Teatriõhtu Pärnus

Just praegu on parim aeg pühkida tolm teatrikingadelt, otsida välja pidulik kleit ning lubada endale veidi teatrimaagiat. Jaluta kallima, pereliikme või sõbrannaga mööda teatrikoridore, istu etenduse vaheajal puhvetis ning vaheta kaaslasega mõtteid.

Teatriskäik annab suurepärase võimaluse astuda enda elust välja ning tunni või paari jooksul elada kaasa teiste inimeste rõõmudele ja muredele.

Eriti mõnus on aga jalutada peale etendust läbi unne suikuva linna hotelli, et siis järgmisel päeval ärgata uues avastamist ootavas kohas. Hansalinna teatripakett pakub rikkaliku hommikusöögiga ööbimist Pärnu kesklinnas vaid 30 meetri kaugusel teatrist. 

Teatri mängukavast leiab aga igaüks endale midagi sobivat. Klassikahuvilistele sobib Anton Tsěhhovi ajatu komöödia “Kolm õde”. Kui soovite mõtiskleda keskkonnaprobleemide üle võiksite vaadata lavastust “Kopsud” ning hea kõhutäie naeru pakub ülimenukas “Testosteroon”.

Turguta oma maitsemeeli õhtusöögiga Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA-s

Selleks, et püsida terve ning tunda end oma kehas hästi vajame piisavalt und, liikumist ja tervislikku toitu. Võib-olla jõuad oma argitegevuste käigus harva toitu tõeliselt nautida. Söögi ajal arvutavad nii mõnedki meist igapäevaelu logistikat või tööasju. Lõpuks unustad sootuks tähele panna, kuidas toit maitses. Kui tunned puudust erilistest maitsetest ning sellest, et võidki mitu tundi vaid toitu nautida, võiksid proovida Maitsekohtunike paketti – SPA külastuse ja õhtusöögiga. Nimelt pakub see Mäetaguse mõisahotelli pakett võimalust nautida 5-käigulist õhtusööki. Väiksed portsjonid tähendavad seda, et saad ühe õhtusöögi jooksul proovida erinevaid roogasid ning lahkuda lauast hea tundega. Lisaks saad selle paketi raames mängida toidukohtunikku ning iga toitu hinnata ja ka omapoolse kommentaari jätta.

Miks aga peaks maitseelamuse saamiseks spaasse minema? Nimelt selleks, et mõnusat olemist pikendada. Et pärast õhtusööki ei peaks te hakkama homseks tööpäevaks valmistuma. Selle asemel saate muretult puhaste linade vahele pugeda, alustada päeva värskendava ujumise ja rikkaliku hommikusöögiga ning nautida sauna või mullivanni.

Spordi suures Meritoni spordisaalis Tallinnas

Sport teeb tuju heaks ja keha tugevaks. Loomulikult saate seda teha peale tööpäeva lõppu või enne selle algust oma kodulähedases jõusaalis. Kuid kui tunnete, et motivatsiooni trenni teha jääb päevade lühenedes aina vähemaks, soovitame vahetada keskkonda. Miks mitte pakkuda endale midagi erilist ja sportida hoopis suures Meritoni spordisaalis?

Kõik, mis sul selleks teha vaja on võtta paar päeva vabaks ja sõita pealinna. Jaluta romantilises vanalinnas või saa osa kesklinna melust, siis aga tule külma eest peitu Soome sauna või lõõgastu mullivannis.

Naudi imelist vaadet pealinnale Swissoteli saunast

Tihti piisab puhkuseks ka lihtsalt keskkonnavahetusest. Seetõttu tundub ka mõneks päevaks maakoju või suvilasse minek hingele kosutav, mis sest, et võib olla muutus vaid vaade aknast. Imelisi vaateid Tallinnale pakub Swissôtel Tallinnas. Vaade on lausa sedavõrd kaunis, et võib juhtuda, et sa ei soovigi hotellist lahkuda. Seega sobib see luksuslik hotell eriti hästi näiteks kaugtöö tegemiseks. Peale tegusat tööpäeva või mõnusat linnatuuri on aga imehea istuda leilisaunas ja nautida vaadet Tallinnale.

Saa osa mereteemalisest hoolitsustest Saaremaal

Kui oled tõeline merefänn, siis paneb hülgehalli merevee nägemine sind arvatavasti suve järgi igatsema või lähed hoopis soojamaareisi broneerima. Tegelikult võid aga oma mereigatsust ka kodumaal ravida. Nimelt pakub Asa Spa Hotell Kuressaares lõõgastavat spaapaketti “Merekohin“, mis kõlab just nii hästi nagu kuuled. Nimelt sisaldab see pakett lausa kahte mereteemalist hoolitsust, mis pakuvad naudingut kõigile meeltele. 40-minutiline mudamassaaž tehakse sulle kasutades Saaremaa Mullatu lahe muda. Tänu oma mineraaliderikkusele leevendab see lihaspingeid, parandab vereringet ja jätab naha siidiselt pehmeks. Teine kõigile veesõpradele väga hästi sobiv hoolitsus on veealune duššimassaaaž. Veejuga masseerib kogu keha alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnaga. See hoolitsus on ülimalt hea vereringele ning aitab lõdvestada lihastesse kogunenud pingeid. Et teil tekiks tõeline meretunne, on veele lisatud ka meresoola.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga