Blogija Ebapärlikarp Georg Ots Spa hotellis

Jätkame ka sel aastal erinevate blogijate hotellikogemuste jagamist. Seekordne arvustus blogijalt Ebapärlikarp. Kui Sa oled ka külastanud mõnd hotelli ning oma mõtted kirja pannud, siis meil oleks hea meel kui oma lugu meiega ka jagad.

***

Selleks nädalavahetuseks tulime sõbranna ja lastega Saaremaale Georg Ots Spa hotelli minipuhkusele. Tahtsin panna selle spaa kohta kirja plussid ja miinused, aga kahjuks ei ole ma võimeline seda postitust selliselt üles ehitama, sest mitte ühtegi miinust ma seni avastanud ei ole. Võibolla vaid see, et spaa on Tallinnast nii kaugel Saaremaal, aga tegelikult on ju ka see hoopis pluss.

IMG_2133

Plussid:

  • Vastuvõtt – tunned, et oled oodatud külaline. Ka juba e-maili teel suheldes oldi igati abivalmid ja viisakad. Polnud mingi probleem saada kõrvuti toad või näiteks veinipokaalid tuppa. Ka triikraud ja triikimisalus toodi küsimise peale kohe. Sama asi ka hoolitsustes – oli näha, kuidas massöörid on välja koolitatud – see, millise rituaaliga massöörid inimesi vastu võtavad, neid tuppa saadavad ja pärast ära saadavad, pakkudes lõõgastuseks veel istumisnurgas vett või teed…
  • Toad – avarad, suure rõduga, külmikuga, kohvrialusega, istumisnurgaga, kokku lükatavad voodid, puhvis voodipesu, suurem ja väiksem padi (saab valida mugavama, nagu inimene harjunud on).
  • Rahvast oli vähe – nii reedel kui ka laupäeval oli rahvast nii mõnusalt vähe, täielik nauding.
  • Lastele mitu mängutuba ja isegi meie 8aastased mängisid seal heameelega. Teatud kellaaegadel tegeletakse seal lastega, aga meie omad on juba nii suured, et panid ise igal pool ringi.
  • Spaa osa – on suurem jahedam bassein, mõnus soe 33 kraadine lebobassein, kus on piisavalt ruumi, 36 kraadine mullivann, kus ei hakka külm. Ka välibassein 25 kraadi (minu jaoks jahe, aga suvel on kindlasti mõnus). Saunad pole just kõige romantilisemad, aga seda ma ka ühest auru või soome saunast ei otsi. Täitsid saunaülesande ära. Minu jaoks on oluline, et oleks soe vesi, kus saaks lapsega pullida ja seda jagus suurtes kuupmeetrites.
  • Restoranis on head toidud ja super teenindus. Ei jää küll alla kuidagi Tallinna kesklinna restoranidele.
  • Hommikusöök on seal samas restoranis. Valik ei ole üüratu, aga kõike on. Leib on värske ja pehme. See on oluline! Kohv on õige.
IMG_2134
Õhtune söömine. Lastel oli eraldi lastemenüü
IMG_2135
Hommikusöök (väike osa sellest) ja vaade

Hotelliveebis pakutavate GOSPA pakkumistega saate tutvuda SIIN

1 comment

  1. Me gusta disfrutar y visitar blogs, aprecio mucho el contenido, el trabajo y el tiempo que ponéis en vuestros artículos. Buscando en en la red he encontrado tu web. Ya he disfrutado de varios publicaciones, pero este es muy ameno, es unos de mis temas favoritos, y por su calidad he disfrutado mucho. He puesto tu sitio en mis favoritos pues creo que todos tus posts son interesantes y seguro que voy a pasar muy buenos momentos leyendolos.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga