Vestlused teetassi taga

Kubija hotell- looduspaa soojad basseinid
Kubija hotell- looduspaa soojad basseinid

 
Kubija hotell-loodusspaad olen ma planeerinud külastada ei vähem ega rohkem kui kaks aastat. Alati on midagi vahele tulnud või on Võru siiski veidike liiga kaugele jäänud ja ma olen pikast sõidust loobunud. Märtsikuus, kui ootamatult oli maha sadanud ka lumi, tuli mul teekond Võru lähedale ette võtta ning otseloomulikult otsustasin ma kaks kärbest ühe hoobiga lüüa. Ma jõudsin Kubija hotelli. Tõsi, seekord küll vaid lõunat sööma, teed jooma ning tegevjuht Ly Voolaidiga juttu ajama, sest õhtul tuli mul kindlasti tagasi sõita, aga vähemalt olin ma kauaoodatud Kubijal ära käinud. Ja veendunud, et ma pean siiski võimalikult kiiresti uuesti tee Võrru ette võtma. Kubija on seda sõitu väärt.
Samal ajal kui meie Lyga heast teenindusest, spaast, klientidest ning Kubija plussidest rääkisime, oli mu 3,5-aastane tütar hõivatud hotellist saadud värviraamatuga. See muide ei olnud ka mingi niisama suvaline värviraamat, vaid pigem tegelusraamat nii suurematele kui väiksematele. Bingomäng pika autoreisi sisustamiseks oli täiesti geniaalne ning auhindki ei jää mängijatel saamata. Ilmselt ei pea ma isegi mainima, et lastega pered on hotelli väga oodatud.

IMG_9043

Mulle jäi hiljuti kusagilt silma kriitika, et lastega pere ei mahu tuppa ära. Ma ei tea, kui palju lapsi tolles peres oli, kuid  peretuba  mahutab  ilma probleemideta ära viieliikmelise perekonna, ilmselt lisavooditega ka suurema, kuid siis hakkab ehk tõesti juba natukene kitsaks minema. Lapsed saavad magada lahtikäival diivanil ning nagu pildilt näha mahub tuppa kenasti 1-2 lisavoodit.

Kubija-hotell-loodusspaa-savisviit

Savisviitides on kasutatud viimistlusmaterjalina savi ja savikrohvi, kuna savil on ainulaadne võime tasakaalustada ruumis õhuniiskuse ja -temperatuuri kõikumisi. Toa hinnas sisaldub hommikusöök buffet-lauas ning spaa- ja saunakeskuse piiramatu kasutamine lahtiolekuaegadel, käimiskeppide ja/või minigolfi kasutamise võimalus, tasuta parkimine. Kõikides numbritubades on hommikumantlid ja spaasussid ning föön.

Eriti hubaseks tegi minu jaoks Kubija männimetsa vahetu lähedus. Vaatad aknast välja ning tuba muutub justkui loodusega üheks, muutes metsavaatega toad veelgi ruumikamaks, läbipaistvamaks ja looduslähedasemaks. Kuna hotelli nimes on väga otsene vihje loodusõbralikkusele ja maalähedusele, siis minu jaoks ongi Kubija suurimaks eeliseks teiste spaade ees fantastiline asukoht kesest loodust. On lausa uskumatu, et tegelikult asub hotell vaid kiviviske kaugusel Võru kesklinnast.

Kubija-Spa-Romantikapakett

Hotellis on hinnatud rahu ja vaikus ning loodustooted ja tervislik tooraine. Kuigi alkohol ja lõõgastus ei käi selle maja põhimõtetega kokku, ei pea veinisõbrad kartma, et keegi teile viltu vaatab kui restoranis klaasi või kaks veini joote, lihtsalt tsiteerides klassikuid, siis “Sanatoorium see on puhkus, baar, naised, muusika! Mina olen täiesti terve mees ja tahan seda kõike saada!” siin just paika ei pea. Tegevjuht Ly sõnul aga teavad seda ka nende kliendid ning loodusspaasse tulevadki eelkätt just need inimesed, kes hindavad loodust ja rahu, et lülitada end täiesti välja argipäeva mürast ning saada üheks loodusega.

Kubija hotell-loodusspaa tervikuna jättis mulle nii positiivse mulje, et mina olen hetkel endale planeerimas üht kahepäevast Võrumaa puhkust, tulge teie ka. Hotelliveebis pakutavate Kubija hotell-loodusspaa pakettidega saate tutvuda SIIN

Ma jäin oma postitusega küll veidike hiljaks, sest hotelli sai külastatud just hea teeninduse kuu raames ja mul oli eriline soov tõsta esile selle hotelli head teenindust, kuid olgem ausad, kiitust ei ole kunagi liiga palju ja parem hilja kui mitte kunagi. On näha, et hotellis panustatakse väga palju sellele, et klient lahkuks hotellist rahulolevalt. Ma juhtusin pealt nägema üht situatsiooni, kus pahur klient oma tuju klienditeenindaja peale välja elas. Hotellist lahkus ta siiski näol naeratus. Minu jaoks on see parim tõestus heast teenindusest.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga