Intrigeerivad viiskümmend halli varjundit Meriton Old Town Garden hotellis

Sellest kui E.L. James’i romaan „50 halli varjundit” maailma raputas ja kõik müügirekordid purustas, on nüüd möödas mõni hea aasta. 2015.aastal on hallid varjundid jälle kõneainet pakkumas, sest ekraanile on kohe jõudmas samanimeline linateos.  Selleks puhuks on ka Meriton Old Town Garden hotell tulnud välja vürtsika eripaketiga. Viiskümmend halli varjundit kõlab piisavalt intrigeerivalt, et meil tekkis soov see pakett omal nahal ära proovida.
Pakett sisaldab muuhulgas erilist “mitte häirida” uksesilti, mille suveniirina kaasa saab võtta (tuleb tunnistada, et tegu on tõepoolest  üsna erilise uksesildiga), spetsiaalselt selleks õhtuks koostatud “lepingut”, mis partneril lubab sinuga ellu viia oma salajaseimad fantaasiad ning erootilist komplekti kõige kohustuslikuga.  Kui te juba paketi kirjeldust lugedes punastasite, siis võib olla ei ole see teile, aga samas kui tunnete veidikenegi uudishimu, siis tasub uudistama minna. Soovitame teil sellesse paketti  suhtuda eluterve huumoriga.
Ärge kartke, teid ei oota pime tuba keldrikorrusel täis keskaegseid piinamisriistu ning Christian Grey ei ole teid isiklikult lepinguga ootamas. Ka Anastasia Steele’i ei leia te oma toast eest. Keegi ei ahelda teid seina külge ega hakka teid piitsutama. Kui te seda kõike lootsite, peate kahjuks pettuma. Romaan on siiski paketile andnud nime, sisu annate te paketile ise.
IMG_6030
Teid ootab ees tilluke sisehooviga hotell Tallinna vanalinnas, pea märkamatu. “Viiskümmend halli varjundit” on üsna intiimne pakett, seetõttu sobib tegevuspaigaks tilluke hotell vanalinnas suurepäraselt. Suures hotellis mõjuks selline pakkumine võõrana. Meriton Old Town hotelli puidust vanaaegsed trepid, käänulised, kitsad koridorid tekitavad tunde nagu olekski kohe kohe midagi müstilist ja sensuaalset juhtumas. Ideaalis võiks kõik olla veel hämar ja küünlavalgel, kuid on täiesti arusaadav, et selline soov ei ole ratsionaalne. Fantaasia aitab kaasa. Meil muide õnnestus hotellis korraks ka ära eksida ning me naljatlesime, et lõpuks jõuamegi kuhugi pimedasse keldrisoppi, kust avastame salapärase ruumi, millest keegi varem pole midagi kuulnud. Õnneks või kahjuks leidsime me siiski tee tagasi hotellituppa.
Tuppa sisenedes leiate te eest romaanist  tuntud lausekatkendeid, millest te saate oma hotellis viibimise ajal juhinduda. Paketi sisust arusaamise eelduseks on see, et te olete romaaniga natukene kursis. Vastasel juhul võib see “mäng” teile arusaamatuks jääda. Kui teete üllatuse oma kaaslasele, siis valgustage teda varjundite olemusest. Üks tsitaat on üsna konkreetse teadandega ning paneb korraks ehk isegi punastama. Või siis naerma. Sest te ei saa veel päris täpselt aru, millesse te end sidunud olete. Lubatud komplekt kõige erootilisega ootab teid tõepoolest voodil. Mida komplekt sisaldab, jätame me enda teada, et teile jääks üllatus ja avastamisrõõmu. Pudel veini, mis samuti toas ootab, on meeldiv üllatus. Üllatus selles mõttes, et see  on tõeliselt hea. Tihti kipuvad sellised kingituseks mõeldud veinid olema kehvemapoolsed, aga mitte siin. Lepingu leiate toast ka. Ise vaatate, kas julgete alla kirjutada.
IMG_6032
Paketi juurde saab tellida veel ka lisateenuseid. Ei, ei midagi siivutut. Roosid, puuviljavaagen, šampanja.  Kui igal muul juhul mõjuks sellised lisad imalana, siis viiekümne halli varjundi juurde sobivad need väga hästi. Üllatage oma kaaslast, minge täispangale.
Kuna teadupärast peab “alistuja sööma regulaarselt, et hoida oma tervist ja head toonust”, tasub läbi astuda ka restorani keldrikorrusel asuvast restoranist. Restoran oleks võinud olla romantilisema õhustikuga, see oleks mängule kaasa aidanud. Küünlad ja hämar valgus sobiks paekivist ruumi ideaalselt. Restorani miinuseks oli helin, mis endast valjult märku andis, kui keegi uksest sisenes, see oli natuke liiga vali ja muutus pikapeale vägagi irriteerivaks. Õnneks andis püüdlikult armas teenindaja endast kõik, et me end mugavalt tunneks. Natuke võib-olla oli teenindus alguses kohmakas, kuid patt oleks selle kallal nuriseda. Toiduga võib samuti rahule jääda, veisepõsk jäi küll tibake kuivaks, kuid see eest sellega kaasnev kaste oli imehea. Kruubid ja pastinaagikrõpsud samuti.
Aga tagasi intrigeeriva nimega paketi juurde. Olgem ausad, kõik see, milliseks teie “viiskümmend halli varjundit” kujuneb, sõltub teist endist. Teie fantaasiast, julgusest, seksuaalsusest ja soovidest. Meie soovisime argipäeva rutiinist puhata. Kusjuures me leidsimegi, et pakett sobib ideaalselt inimestele, kes sooviksid nädalavahetusel Tallinna ööelu nautida. Mõnus hubane hotell sobib selle juurde suurepäraselt. Meie ei olnud Meriton Old Town Gardenist varem midagi kuulnud, kuid tulevikus võiks see  olla üks võimalikke ööbimiskohti kui meil peaks tulema soov linna ööseks jääda. Me ei saa öelda, et see oleks kindel valik, sest kahjuks olid olemas ka mõned miinused.
Kokkuvõtvalt pean ma ütlema, et kui ma selle romantikapaketi kirjeldust esimene kord lugesin, siis ega ma suurt midagi sellest ei arvanud, ma olin kindel, et ega seal midagi rohkem peidus pole kui  pudel veini ja massaažiõli. Ma üllatusin positiivselt. Oma eesmärgi pakett täitis. Me veetsime toredalt aega. Kui võtate kaasa huumorisoone ja avatud meeled, veedate teie ka meeldivalt aega.
IMG_6059[1]
Lõpetuseks toon ära ka plussid ja miinused.
Plussid: vaikne hubane hotell, armas tuba, sõbralik teenindus. Hinne 5+ püüde eest eristuda, teha midagi teisiti kui pakkuda vaid tavapärast “Sõbrakuu eripaketti”, tore kingitus toas.
Miinused: vanalinna parkimine (meie tulime teadlikult autota), kesine hommikusöögivalik, halb kohv, väikene vannituba.
Paketiga saate tutvuda ja broneerida siit!
Lisa saad veel lugeda blogist: Diip kunstiinimene.
 

2 comments

  1. Muidugi olen ma sellest raamatust ju kuulnud. Ja muidugi olen ma kuulnud ka varstilinastuvast samanimelisest filmist. Kahjuks polnud ma polnud siiani ei raamatu ega filmi sisuga tuttav. Tuhlasin hotelliveebi lehel, et puhkuseks meeldivat paketti leida ja sattusin siis “Viiskümmend halli varjundit” paketi peale. Ja tõesti – pakett oli põnev, eriline..erinev…Niisiis tekkis mus LÕPUKS huvi et uurida, milllest see nii palju kõneainet saanud raamat siis ka räägib. Alustuseks võtsin lahti linastuva filmi traileri..ja siis tellisin endale raamatupoest juba ka raamatu 😉
    Nüüd peab ruttu uurima, kuhu lapsed üheks ööks sokutada. Et issi ja emme saaksid seda põnevat paketti uurima minna 🙂
    Muide, ma polnud siiani varem märganud ka seda et hotelliveebil on selline bloginurgake olemas…jap. reaalse inimese poolt antud vahetu selgitus konkreetse paketi kohta – märksa etem kui lihtsad kommentaarid, mis ei käi konkreetse paketi, vaid hotelli kohta.

  2. Selle blogi üks eesmärke on tõepoolest anda edasi vahetuid kogemusi, tuues välja nii pakettide/teenuste plussid ja miinused. Nii et kõigil oleks huvitav lugeda ja kasulik ka.
    Minge kindlasti paketti proovima, kui ei midagi muud, siis lõbus vaheldus argipäeva on see küll. ja kui nüüd mõelda, siis seda polegi ju vähe.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga