Spa arvustus: Jūrmala Spa Lätis

Foto: Elustilist

Elustilist on üks tore blogi, mis kirjutab kõigest, mis on seotud igapäevase elustiiliga. Meieni jõudis sealt arvustus Jurmala Spa külastusest, allpool jagame seda teiegagi:
Jurmala on ideaalne koht, mida aastaringselt külastada. Pärnuga võrreldav mereäärne kuurortlinn on väga populaarne eestlaste seas, sest Tallinnast 350km kaugusel asuv Jurmala on suurepärane võimalus nädalavahetuseks üks romantika- või perereis ette võtta. Elustilist külastas Jurmala Spa’d Lätis.
Kuidas kohale saab?
Kui auto GPS soovitab Jurmalasse sõita ringteed pidi, siis tasub aja kokkuhoiu mõttes kasutada läbi linna sõitu. Arvestama peaks, et nii nagu Tallinnaski on tipptunni ajal Riias suured ummikud ning Riiast läbisõit võib venida väga pikaks. Kui Riiga saabumise aeg jääb siiski tipptunnile, tasub sisse hüpata mõnda suurde kaubanduskeskusesse, mis Riia peatänava Brivibas gatve äärde jäävad ja aega parajaks teha. Sõit Tallinnast Jurmalasse kestab u 5-6h, seega tuleks sellega väljasõidul arvestada, et ummikuid vältida.
Jurmalasse sissesõit on perioodil 1.04-30.09 tasuline. Politsei kontrollib sissesõitvaid autosid pidevalt, seega lootust sellest maksust pääseda ei ole. Autotranspordiga (väljaarvatud elektromobiilid) on linna sissesõidu tasu 2.00 EUR. Autotranspordile on parkimine Jurmalas selleks ettenähtud kohtades tasuta.
Jurmala Spa
Jurmalas on väga suur valik hotelle ja spaasid, mida võiks külastada. Sel korral jäi valikusse 4-tärniga Jurmala Spa hotell soodsa hinna ja pakutava paketi tõttu. 2-öine Jurmala Spa pakett maksis 120€ kahele, seega 30€/öö inimese kohta võib hinna-kvaliteedi suhtes pidada väga heaks diiliks. Hotelliveeb.ee kaudu hotelli broneerides oli ainsaks sooviks saada tuba kõrgemale korrusele (hea vaade!) ning selle soovi hotell ka täitis.
jurmala spa
Esmaseks takistuseks oli hotelli jõudmine, sest hotell asub peatänava ääres ning hotellile saab läheneda vaid ühesuunalist tänavat pidi. Auto GPS ja Google Maps suunasid mõlemad kõige lühemat teed pidi tupiktänavatesse, seega tuli teed küsida. Lõpuks kohale jõudnuna võeti eestlased soojalt vastu ning selgitati hotellis pakutavaid võimalusi.
Broneeritud oli 2 tuba viimasel korrusel, ent üks tubadest osutus tugeva suitsuhaisuga toaks. Paar telefonikõnet ja hotelli teadet, et kahjuks rohkem vabu tube ei ole, otsustati umbes neljanda telefonikõne peale uus tuba anda. Vaatama sellele, et hotellitubades on suitsetamine keelatud, teevad seda külastajad siiski ning tulemuseks on suitsune tuba, mis pahandab järgmisi saabujad.
jurmala spa
Broneerides pane tähele, et hotellil on ühel pool maja rõduga toad ja teisel pool maja prantsuse rõduga toad. Talvel pole ilmselt rõdu olemasolu niivõrd oluline, ent soojemal ajal on mõnus hotellirõdul istuda ning välismelu uudistada.
Hotelli asukoht
Hotell asub suurepärases kohas – keset jalakäijate promenaadi, mõlemal pool tänavat on suur valik söögi- ja joogikohti. Mererand on paarisaja meetri kaugusel. Talvel tuleks arvestada, et linn on sama tühi kui Pärnu, suvel see-eest on melu ööpäevaringne. Suveperioodil toimub pidevalt kõikvõimalikke üritusi, kohvikud ja restoranid pakuvad põnevat meelelahutust.
Spaamõnud
Jurmala Spa spaa osa on suhteliselt väike, ent pakub erinevaid saunasid, mullivanne ning baari otse basseinist. Kahjuks ei ole hotelli spaas lastele mõeldud madalat basseini, seega väiksemate lastega hotelli spaa osas väga tegevust ei leia, kui just laps saunamõnusid ja mullivanni ei soovi külastuse ajal nautida. Spaa protseduurid on hotellis soodsad ning pakutakse erinevaid päevaspaa pakette erinevate hoolitsustega. Elustilist proovis Jurmala Spa klassikalist massaazi ning jäi protseduuriga rahule. Enne külastamist vaata hotelli veebilehelt protseduuride eripakkumisi.
jurmala spa
Söömine
Restoranis pakutakse Läti ja rahvusvahelist kööki ning suurt valikut erinevaid kokteile ja veine. Hotelli viimasel korrusel asub baar Seaside, kust avaneb panoraamvaade Jurmala linnale ja Riia lahele.
Elustilist külastas hoopiski hotelli lähedal asuvaid söögikohti – Tokyo City sushi ning Sue’s Asia restorane ning soovitab neid kindlasti külastada, sest toidud olid väga maitsed ning hinnad soodsad. Hotelli hommikusöök oli see-eest rikkalik ning valik väga suur. Lapsevanematele infoks, et restorani nurgas asub ka mõnus laste mängunurk.
jurmala spa
Hinnang
Jurmala Spa külastajate hinnang on keskmiselt 8.8/10st, seega on kliendid pigem hotelliga rahul. Enne hotelli külastamist soovitab Elustilist kindlasti lugeda külastajate kommentaare, et olla valmis selleks, mis ees ootab. Mõned viimased külastajate kommentaarid hotelliveeb.ee lehel:
Plussid: Super tuba, ilus hotell. Jäime rahule.
Miinused: Puhtus, interjöör. Mõlemad parkimisalad oli täis(periood 27-28.12.14). Saunakeskus on tavaline ja keskmine,baar 11 korrusel ei ole hubane, liiga kõva muusikaga, Restoranis ei saa midagi tellida enne,kui õhtusöök on läbi. vee pudelihind toas on 4,5 eur. Koridoris peab olema veeaparaat. Hotellitase ei vasta 4* ootustele ja hotell vajab renoveerimist.
Plussid: Asukoht, TV,meeldiv disain hotelli 1 korrusel ja vannitoas.
Miinused: Personali suhtlemine äärmiselt kehv, mornid, tujutud, pahased. Naeratamist ja avatud suhtlemist ei tunnista. Esimese asjana ei otsita kliendi probleemile lahendust vaid hakatakse sulle selgitama mida sa valesti oled teinud ja mida ei tohi teha, mis kell tuleb spa kapi võti ära tuua, mis kell midagi suletakse jne, jne. Seda kõike äärmiselt morni olekuga. Kogu hotellis ja spa-s viibimise ajal nägime kohtasime ainult üht naeratavat ja kliendist rõõmu tundvat teenindajat.
Igas hotellis ja spaas leiab klientidelt positiivset ja negatiivset tagasisidet, sest eks kõikidel on omad ootused. Elustislist soovitab Jurmalat külastada just soodsa hinna-kvaliteedi tõttu. Hea asukoha ning soodsa hinna tõttu on Jurmala Spa suurepärane valik neile, kes soovivad veeta mõnusa nädalavahetuse Lätimaal.
Elustilisti kasutatud allikas ja fotod: Eesti Suursaatkond Riiashotelliveeb.ee
Jurmala sooduspakkumisi näeb ja broneerida saab siit!
Tekst ja fotod: Elustilist.ee
 

1 comment

  1. ka meie oleme mitmel korral mõelnud et võtaks seekord tripi ette ja valiks jurmala paketi..aga pole siiani seda teha…julgenud ? just sellised väikesed kysimärgid…nt see et paketis on kirjas et parkimine parkimiskohtade olemasolul..aga kuhu ma pargin kui kohta POLE ?
    aga blogi oli üsna sisutihe ja seletav. põhjalik. aitäh. peame siiski veel kaaluma 🙂

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga