Kas oled kokku puutunud? 8 asja, mis häirivad hotellikülalisi oma numbritubades kõige rohkem

Rahvusvaheline uuringufirma korraldas hotellikülastajate seas küsitluse, et välja selgitada asjad, mis võivad hotellitoa juures olla kõige häirivamad.

blogi41% hotellikülalistest pidasid kõige ebameeldivamaks räpaseid ja kasimata hotellitube. Teisele kohale jõudsid ebamugavad voodid, mis ei taga mõnusat und ning kolmandaks jäi kehv teenindus.
Puhtuse osas olid nõudlikumad naiskülastajad: 48% neist pidas räpast numbrituba kõige ebameeldivamaks, samal ajal kui meestest valmistas räpasus suurimat muret vaid 29%-le.  Samas mehed valisid kõige ebameeldivamateks kogenematu personali ja peidetud lisatasud.
Vanamoodne sisekujundus ja lisateenuste vähesus toateeninduses aga häiris nii mehi kui naisi kõige vähem. Mõneti üllatavalt polnud ka kehv asukoht kõige ebameeldivamate asjade seas.
Moest läinud interjöör oligi üks vähim häirivamaid asju hotellikülaliste jaoks, vahel peeti seda mõnel juhul isegi plussiks, kui tegemist on näiteks ajaloolise hotelliga. Samuti ei peetud oluliseks ka rikkalikku toateenindust, sest neid teenuseid, mida saab tellida numbrituppa (ja mis maksavad tavaliselt palju), kasutatakse viimasel ajal aina vähem.
Edetabelist on hotellipidajatel õppida, et lisateenuste nimel pingutamise asemel on hoopis olulisem hoida numbritoad puhtad ja voodid mugavad.
Edetabelis, mis pandi kokku hotellikülaliste vastustest, on kõrgemal kohal kõige enam häirivam, madalamal kohal vähem häirivam asi.
1. Määrdunud hotellitoad
2. Ebamugav voodi / halb uni
3. Kehv teenindus ja kogenematu personal
3. Peidetud lisatasud — näiteks WiFi eest maksmine jne
4. Kõrged ootused vs tegelikkus
5. Kehval tasemel üldkasutatavad teenused
6. Kehv asukoht, keeruline kohale pääseda
7. Lisateenuste vähesus toateeninduses
8. Vananenud sisekujundus
Kirjuta kommentaaridesse, mis häirib sind hotellitubades kõige enam!
Allikas: Reisjuht.delfi.ee

2 comments

 1. Mul on mingid oma friigid asjad veel, mis mõnikord on räigelt häirinud:)) TOP 5 neist:
  1. Kui USB pesa pole, kuhu laadijat panna, või seda peab teleka tagant otsima, kuhu mu käsi ei mahu:D
  2. Kui tuppa tulles paneb tuba ise kõik tuled põlema, stiilis tahad vaikselt tuppa hiilida, et kaasalaen ei ärkaks, aga siis paneb tuba mingi paraadvalguse:D
  3. Kui voodist ei saa tulesid ära lasta:D
  4. Kui minibaar on lukus ja selleks tuleb eraldi võtit küsida, päris viitsingi mingi keset ööd helistama hakata või alla minna:D
  5. Kui duši all on ainult see lae duši variant ja sealt tuleb alguses ainult külma vett:D
  6. Kui double tähendab tegelikkuses hoopis kahte kokku lükatud klammerdamata single voodit, see on otsene põhjus, miks olen mõnes linnas bensukast halli teipi ostma läinud:D
  7. K

 2. Hotellituppa või hotelli sisenedes on mõnes kohas vana lõhn.Eriti kui on põrandal mistra tüüpi katted.Mõnes kohas on dussinurgad pruunikad.See jätab tervest hotellist halva maitse.Muidu hotellid ikka pingutavad.Et mitte saada halbade üllatuste osaliseks ei tasu” nurgatagustes ” hotellides ööbida.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga