Kuhu minna isadepäeval?

Isadepäeva kingiidee
Isadepäeva kingiidee

Isadepäev on juba 8. novembril! Seega on viimane aeg isale meeldejääva päeva planeerimiseks – kas koos pere, kalli naisega või sootuks üks meeldejääv puhkepäev üksinda. See on iga pere enda valik. Järgnevalt jagame sulle aga mõtteid Eestimaa eri paigust, mis kindlasti ka isadele meeldiksid.

Puhkus koos perega

Puhkus perega on alati täis rõõmu ja lusti. Loomulikult meeldib lastele kõik, mis on seoses veega. Seega soovitame kahte hotelli, kus veemõnude nautimine on piiramatu kasutusega.

Perepuhkus Strandis koos Tervise Paradiisi veekeskuse külastusega

Esimesena valisime välja perepuhkuse Pärnus. Paketist leiab mõnusa ja hubase sohvaga toa (või lisatasu eest ruumika juuniorsviidi!), kosutavad hommikusöögid, piiramatu spaakeskuse kasutamise kui ka lähedalasuva Tervise Paradiisi veekeskuse pääsmed! Parkimine on loomulikult tasuta.
Seega kui arvad, et sinu pere võiks isadepäeva veeta Pärnus, broneeri pakett juba täna!

Meresuu SPA & Hotelli üheskoos puhkama

Meresuu Spa
Meresuu Spa

Väiksematele peredele on kindlasti soodne pakkumine Meresuu SPA & Hotellis, kus üks laps on hinna sees. Lisaks leiad paketist veel vee- ja saunakeskuse ning jõusaali piiramatu kasutuse, saunarituaalidel osalemise, rikkaliku hommikusöögi ning lastetoa kasutuse. Boonuseks imeline vaade hotellist merele ja linnale.
Leia Meresuu SPA ja Hotelli pakett siit!

Naisega

Kalli naisega kvaliteetaja veetmine on väärt ettevõtmine, et oma suhtes kirge hoida. Valisime välja teile kolm paketti, mis aitavad teie tundeid sütitada.

Estonia Medical Spa & Hotel “Turgutus Termides” kahele buffet-õhtusöögiga

Mõnusate saunade kuumust ja veemõnude värskust saate nautida Estonia Spa Termides, kus kohalikud saunateadmised on ühendatud idamaistega. Erinevad saunad, erinevad kombed aga üks on ühine – turgutatud saab nii keha kui vaim! Pakett sisaldab lisaks piiramatule Termide kasutamisele veel buffet lauda õhtu- ja hommikusöögiks.
Leia turgutavate termide pakett siit!

Hetked Hestia Hotel Kentmannis koos spaa-oaasi kasutusega

Hesti Hotel Kentmanni pakub väikest privaatset spaa-oaasi, stiilset tuba ning linna parimat hommikusööki koos vahuveiniga! Lisaks ootavad toas magusad makroonid ning soovi korral saab end proovile panna 24/7  avatud jõusaalis..
Vaata nende eriti hea hinnaga pakkumist siit!

Palace Hotelli basseinala
Palace Hotelli basseinala

Luksusliku Palace Hotelli majutuspakett koos lõõgastusala kasutusega 

Tallinna kesklinnas asuva väärika Palace hotelli luksuslik majutuspakkumine annab võimaluse nautida puhkust õdusas ja luksuslikus meeleolus, samuti saab lõõgastuda basseinis ja saunades. Teatrid, kinod, restoranid – kõik on vaid jalutuskäigu kaugusel. Hotelli poolt komplimendina lisavad õhtule väärikust päris õige šampanja, mis ootab saabumisel hotellitoas.
Leia pakett siit!
 

Isa omaette

Vahel on kõige parem puhkus end välja lülitada ja seda täiesti üksinda. Järgenvalt toomegi välja kaks paketti, mis sobivad suurepäraselt auga puhkuse välja teeninud isadele.

Grand Hotel Viljandi twin tuba
Grand Hotel Viljandi twin tuba

Grand Hotel Viljandi majutuspakett Viljandis

Viljandi kaunis kesklinnas asuv luksuslik ja ajaloohõnguline neljatärni nõuetele vastava hotell pakub isale standard ühekohalist tuba, buffet-hommikusööki, hommikusauna ja jõusaali kasutamist ning muidugi tasuta parkimist ja WiFi-t.
Saada oma isa puhkusele Viljandisse siit!

Spaapuhkus Radisson Meritonis

Eriti soodne, aga vägagi mõnus puhkus võiks ees oodata Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotellis! Lähedal on nii Tallinna vanalinn kui ka kesklinn ning hotelli kõrval laiuvas Schnelli pargis on mõnus teha väike jooksuring. Eriliseks boonuseks on muidugi vee- ja saunakeskuses lõõgastumine ja jõusaali kasutamine! Hotellis asub ka kohvik Mademoiselle, kus on mõnus maiustada.
Vaata lähemalt siit!
 
See oli vaid väga väike valik meie valikus olevatest puhkusepakettidest. Leia kõik meie paketid siit!
Loodame, et saime pakkuda vahvaid mõtteid sulle ja su perele ning soovime ääretult mõnusat isadepäeva!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga