Kuidas planeerida mesinädalaid?

Kuidas planeerida mesinädalaid
Kuidas planeerida mesinädalaid

Mesinädalad on justkui ühise kooselu tähistamise avapauk, puhkus, mis annab kogu tulevasele ühiselule alguse ja tooni. Aga just sellised suured ootused on tihtipeale komistuskiviks ja ülemõtlemise ning üleplaneerimise põhjustajaks.
Inimesed panevad sageli mesinädalate planeerimisele liiga palju survet, mis tähendab sageli seda, et reis on juba ette ebaõnnestunud.
Seda silmas pidades oleme koostanud mõned näpunäited, kuidas teie mesinädalad paremini õnnestuks ning anname nõuandeid, kuidas eraldada end tohututest ootustest, mis võivad reisi rikkuda.

Mesinädalad Pariisis?

Koguge emotsioone, mitte asju
Koguge emotsioone, mitte asju

See ei pea olema Pariis, Maldiivid, Bahama… või mõni teine nö klassikaline mesinädalate sihtkoht.
Pigem hinda asju ümber ja mõtle sedasi, et sihtkoht oleks selline, mis meeldiks mõlemale ka tegelikult. Nii võite üllatuda, et ka mõnus luksuslik spaapuhkus pakuks teile mõlemale suurt rahuldust. Sedasi jääb ära suurem planeerimine lennupiletite ja majutusega välisriigis, pikad lennud ja väsitav ajavahe. Rääkimata eelarvest, mis on kindlasti kordades väiksem, kui valid lõõgastavaks puhkuseks Eesti või lähinaabri spaahotelli.
Seega, miks mitte valida mesinädalate veetmiseks mõni Hotelliveebi romantikapakett? Tutvu Hotelliveebi romantikapakettidega siin!
Niisiis, kui Pariis osutub liiga kalliks, säästke end tarbetust stressist ja kavandage midagi sama uskumatut soodsama hinnaga spaahotellis. Mesinädalad ei tohiks tähendada, et alustate oma kooselu laenude võtmisega.

Mesinädalad kohe peale pulmi?!

Klassikaline stseen filmist – äsja on lõppenud vahva pulmapidu ja kohe peale seda tuhiseb noorpaar piduliste hõisete saatel oma mesinädalatele.
Kuid tegelikult pole see tänapäevaste paaride jaoks alati praktiline. Seetõttu toimib suurem osa mesinädala reisidest alles mõni aeg pärast pulmapidu. Mõningate uuringute andmetel suisa 4 kuu jooksul peale pulmi.
Samuti ei ole see tihtipeale enam ka klassikaline värske noorpaari kahekesi käimise väljasõit. Moodsas maailmas on sageli lapsed juba enne abielu ning seetõttu võetakse ka nemad puhkusel kaasa.
Paindlikum ajastus mesinädalatele mõjub väga hästi ka sinu rahakotile. Suvi on tihtipeale aeg, mil enam pulmi peetakse. See on aga ka suur reisimise aeg nö tavainimeste jaoks. See omakorda tähendab aga, et ka hotellid ning restoranid oma hinnad üle vaadanud ja veidi kõrgemaks seadnud, kui seda oleks madalhooajal. Seega kui sa saad oma mesinädalatega mõni kuu oodata, võid leida olulise säästu oma rahakotist.

Reisi planeerimine

Tänapäeval on üha sagedasem, et jäetakse oma reisi planeerimine viimasele minutile. Planeerides aga oma mesinädalaid, ei ole see nii nutikas tegu. Sa ei sooviks ju olla fakti ees, et su lemmik sihtkoht on kahjuks juba välja müüdud. Seega mida varasemalt sa planeerimisega hakkad, seda kindlam, et saad oma unistuse mesinädalad. Miks mitte neid planeerida juba koos pulmapeoga?
Lisaks on sageli varasematel broneeringutel soodsam hind! Samuti on sul varem planeerima hakates võimalik jälgida erinevaid sooduspakkumisi ja nende seast endale sobivaim välja valida. Üks viis pakkumistega kursis olla on liituda Hotelliveebi uudiskirjaga.
Mesinädalad ei ole seda tüüpi puhkus, mida sooviksid juhuse hoolde jätta. Seega veendu, et plaanid selle aegsasti ette.

Hotellidel on mitmeid romantikapakette
Hotellidel on mitmeid romantikapakette

Osta kogemusi, mitte asju

Mesinädalaid kavandades pidage meeles, et kogemus on väärt palju enamat kui see, mida ostsite. Nii et kulutage oma raha mesinädalate ajal erilistele elamustele, selle asemel et keskenduda üksteisele materiaalsete asjade ostmisele. Tehke kõik selleks, et teha sellest puhkusest midagi, mida te mõlemad oma ülejäänud elu mäletate. Leidke tegevusi, mis teile mõlemale meeldivad. Üks põhjus ju, miks te koos olete, on see, et teil on mingil tasemel sarnased huvid. Leidke need sarnasused ja otsige sisukat kogemust, mis teile mõlemale sobib.
Positiivsel kogemusel ei ole hinda. Häid mälestusi ei saa osta, neid peab kogema!
 
Mida sina silmas pidasid oma mesinädalate planeerimisel?

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga