Kuidas planeerida romantilist puhkust?

Valentinipäev on kohe-kohe käes ning mis oleks toredam, kui lülitada end mõneks päevaks välja igapäevarutiinist ning üllatada oma kallimat romantilise puhkusega. Selleks on mitmeid võimalusi.
Näiteks võid sa valida sobiva pakkumise erinevate hotellide ja spaade romantikapakettide hulgast, aga kui sul on aega ja viitsimist, võid sa romantilise puhkuse ka ise kokku panna. Järgnevalt vaatamegi, mis on need asjad, mis muudavad puhkuse romantiliseks.
Loodus
Mees ja naine rannasPaljud paarid valivad romantiliseks ajaveetmiseks looduskaunid kohad. Looduses viibimine on suurepärane viis eemalduda kogu ülejäänud maailmast ning õppida oma kaaslast paremini tundma.
Pikemalt aega koos olnud paaridele pakub loodus võimalust tugevdada sidet üksteisega, leida igapäevaelus kaduma kippuv säde ning avastada üksteist uuesti. Seega pole midagi toredamat, kui mõelda majutuse broneerimise ajal sellele, kas lähiümbruses asub mõni tore matkarada, metsatukk või raba. Näiteks, üks väga mõnusalt looduslähedane koht on Ruunavere Raplamaal, kus ööbimiskohast väljudes võite otse matkarajale suunduda.
Jalutuskäigud rannas või jõeääres on ka talvel toredad. Mõtle kaugustesse ulatuvale jääväljadele ning sulle ja su kaaslasele kõndimas selles maailmalõppu meenutavas valges tühjuses.
Lülita telefon välja või jäta välja minnes hotellituppa
Romantika lõppeb suhtest tihti ühel lihtsal põhjusel— me lakkame üksteist kuulamast, üksteisele tähelepanu pööramast ning väikseid üllatusi tegemast.
Kindlasti mäletad, kuidas te suhte alguses üksteise sõnade küljes rippusite, olite teineteise suhtes tähelepanelikud ning jätsite kallimale väikseid kirjakesi või üllatasite teda mõne kingitusega. Nüüd näeb koosveedetud aeg tõenäoliselt välja teistmoodi. Võib-olla lasete üksteise jutu kõrvust mööda, tähelepanuavalduste asemel vaatate, mida tuttavad sotsiaalmeediasse postitasid ning kingitusedki on kadunud.

Paar restoranis
Telefonide asemel pöörake tähelepanu teineteisele

Kõik see juhtub siis, kui inimesed enam üksteisele tähelepanu ei pööra. Üks hea nipp, kuidas tähelepanu tagasi võita, on telefon välja lülitada või tuppa jätta. Nüüd, kui segajaid enam pole, saate te 100% üksteisele pühendada, mis mõjub igale suhtele värskendavalt.

Vali vaatega hotell
Dinner TableÜks hea nipp, kuidas reisile romantikat lisada, on valida hea vaatega tuba. Romantiliselt aega veetes veedamegi me suure osa ajast just hotellitoas, seega on hea see fakt enda kasuks tööle panna. Pole midagi mõnusamat, kui koos päikeseloojangut nautida või hommikusöögi ajal merevaadet nautida. Kõige lihtsam on aga broneerida tuba kõrgemal korrusel, nii ei pea sa romantiliseks koosolemiseks isegi vaateplatvormi või vaatetorni otsima.

Väikesed üllatused
Nagu varem mainitud, on väikeste üllatuste tegemine väga hea viis suhte värskendamiseks ning oma kallima rõõmustamiseks. Seega ära karda hotelliga ühendust võtta ning oma erisoove avaldada.
Roosid ja südamedPaljusid asju nagu lemmikmaiustusi või lilli toas, armsat sõnumit või vaid teile kahele teada olevaid hüüdnimesid tervituskaardil ei ole tegelikult keeruline korraldada ning paljud hotellid on rõõmuga valmis aitama kaasa sellele, et teie viibimine hotellis veelgi romantilisemaks muuta.

Jäta aega lõõgastumiseks
Uues kohas olles tekib meil paratamatult soov kõiki asju proovida ja teha. Võib olla on linnas muuseum, kuhu oled alati tahtnud minna või mängitakse teatris parasjagu tükki, mida olete alati näha tahtnud? Ehk on vaid lühikese autosõidu kaugusel loomapark või kena looduskaunis koht, mida sõber soovitas?
Mida rohkem sa internetis uurimustööd teed, seda rohkem põnevaid ideid tekib. Siiski ei tasu päevi liiga täis planeerida. Pea meeles, romantilise puhkuse eesmärgiks on eelkõige koosolemine ja üksteise seltskonna nautimine. Seega piisab täiesti paarist jalutuskäigust, põnevast söögikohast ning mõnest tunnist spaas, et puhkus korda läheks. Vastasel juhul võib reis kujuneda närviliseks ja te peate pidevalt kiirustama — see aga ei mõju kireleegile hästi.

Vali tuba, mis sulle meeldib

V Spa sviit
Uhke sviit V Spaahotellis

Romantilise puhkuse eesmärgiks pole kõikide vaatamisväärsustega tutvumine ega iga põneva muuseumi külastamine. Selle eesmärgiks on pakkuda erilisi elamusi ja veeta koos kvaliteetselt aega. Kui teed hotelli suhtes õige valiku, siis võid rõõmuga avastada, et sul polegi tarvis rohkem pingutada — kaasa on juba õnnelik.

Kuidas aga leida õiget tuba? Kindlasti on imeline mõte leida kaminaga tuba. Romantiliseks õhtuks piisab siis täiesti pudelist heast veinist ja mõnusast muusikast. Lisaks kaminale loovad romantilist meeleolu ka ajaloohõnguga ja stiilipuhtalt sisustatud toad. Hotelli võid valida ka teema järgi. Näiteks kui soovite viibida mere ääres, vali tuba, mis on kujundatud mereteemaliselt, kui olete metsade lähedal uuri, kas leiad toa, mis oleks kujundatud jahimehestiilis.
Hea on hotellivalikul arvesse võtta ka kallima huvisid. Näiteks võib kunstihuvilist üllatada toaga erilise arhitektuuriga majas ning gurmaani rõõmustada hotelliga, mis pakub rikkalikku hommikusööki.

Romantiliseks puhkuseks sobivad kõige paremini väiksemad butiikhotellid või mõisahotellid. Väiksem koht on intiimsem ja pakub privaatsust, mis sageli peegeldab vastu ka teenindusest — hotellipersonalil on lihtsalt rohkem aega iga kliendiga tegeleda.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga