Lossispaa Wagenküll – koht, kust saavad täis nii kõht kui süda!

Lossispaa Wagenküll

Lossispaa Wagenküll – koht, kust saavad täis nii kõht kui süda!

Sel nädalavahetusel oli mul võimalus külastada üsna uut lossispaad Taageperas – Wagenküll. Etteruttavalt võin öelda, et tegemist oli väga positiivse kogemusega. Nüüd aga kõigest veidi lähemalt.

Romantikat täis tuba

Lossispaa Wagenküll romantiline tuba
Lossispaa Wagenküll romantiline tuba

Oma tuppa astudes avanes meil romantiline üllatus põlevate küünalde, küllusliku puuviljavaagna ja kihiseva joogi näol. Omapoolse panuse andsid veel roosiõie lehed, mis ümbritsesid südamekujuliselt kogu seda maitsenaudingut. Seega oli minu süda juba võetud tuppa astudes.
Äärmiselt vahva oli toas asuv klassikaline vann. Vanni võis võtta nii privaatselt end kardina taha peites, kui ka mõnusalt voodis puhkava kaaslasega vesteldes. Samuti sai soovi korral kasvõi telekat vaadata. Kui nüüd natuke norida, siis ainus, mis kogu puhkusest miinuspunkte sai, oligi see telekas. Mitte kuidagi ei tahtnud see teleripilt ette tulla. Öelgu need telepildi pakkujad, mida tahes, igasse Eesti nurka nende levi siiski ei ulatu. Aga kellele ongi telekat vaja puhkuse ajal, eks?!

Teenuseid igale maitsele

Meie pakett –  Armastuse assortii – romantikapakett kahele – sisaldas šampusevanni ja duaalmassaaži. Alustasime vannist. Selleks juhatati meid õdusasse lossikeldrisse, mida kaunistas küünlavalgus ja mahe muusika. Šampust jagus nii vanni kui ka keelekasteks.
Duaalmassaaži tegid kaks noorhärrat. Viibisime mehega ühes ruumis, kus siis üheaegselt meile massaaži tehti. Olen tugevama massaaži pooldaja. Protseduuri alguses küsis massöör Aleksandr, et kas soovin jõulisemat või lõõgastavat. Valisin esimese ja ei pea kahetsema. Massööri tugevad käed tegid nii meeldivat tööd, et selleks jagub vaid kiidusõnu. Ka mehele massaaži teinud massöör Kimmo oli oma ülesannete kõrgusel.
NB! Massöör Aleksandr on suisa möödunud aasta parim massöör Baltikumis!

Lossispaa Wagenküll
Lossispaa Wagenküll

Lossispaa

Spaa osas on rõhku pandud saunadele. Nii leidus seal aroomisaunu, merevaigusaun, kuiv ja kuum saun ning suitsusaun. Lisaks suur mullivann ja mõned veesilmad veel. Täiskasvanutele tegevust piisavalt. Seega on hea, et sel korral lapsed koju jätsime. Nende jaoks seal ehk nii palju tegevust ei ole. Küll aga olid mitmed pered lastega, mis tähendab, et lapsed on täiesti oodatud.

 
 
 

Restoran Wagenküll
Restoran Wagenküll

Restoran – tühja kõhuga siit lahkuda ei ole võimalik

Eraldi kiitmist väärib restoran. Usun, et ma pole ainuke, kes muidu peenetest restoranidest välja astudes tunneb, et nüüd tahaks midagi süüa ka. Portsud on lihtsalt üsna miniatuursed. Siin seda ohtu ei ole. Kui aus olla siis nii mõnigi eelroog andis põhiroa mõõtme välja. Abikaasa võttis juustuvaliku, mina krevettidega Caesari salati. Maitsvad olid mõlemad. Pearoaks sai valitud nende unikaalse Josper puusöe ahjus valmistatud road – juurviljad ja Rib-eye steik. Lisandiks veel praekartul seentega. Imelised maitsed. Peenema piha hoidjatele peaks aga mainima, et praekartulite puhul oli tegemist üsna tummise suutäiega. Magustoiduvalikusse langes toorjuustukook.

Õhkkonna tegi huvitavaks veel see, et tegemist oli avatud köögiga. Seega sai põnevusega jälgida, kuidas ülima täpsuse ja vilumusega toite ette valmistati.

Hommikusöök Wagenküllis
Hommikusöök Wagenküllis

Hommikusöök – kõigile midagi

Ka hommikusöögilauas leidub igale maitsele miskit. Valikus oli erinevas vormis munad, imeliselt õhulised pontsakad pannkoogid, kooke ja küpsiseid, mitme maitsega kalu, värsket salatikraami ja palju muud.

Sooja südamega personal

Lõppu soovin eraldi välja tuua personali. Nii kodust ja oodatud tunnet ei ole pikka aega kogenud. Äärmiselt armas administraator Angelica, imelised spaateenindajad, professionaalsed massöörid Kimmo ja Aleksandr ning tähelepanelikud restoranitöötajad. Soovin neid veelkord eraldi kiita ja tänada selle imelise nädalavahetuse eest Lossispaas Wagenküll!
 

Kokkuvõtteks

Lossispaa Wagenküll sobib ka lastega käimiseks, kuid eelkõige sooviksin seda siiski imelist puhkust soovivatele täiskasvanutele mõnusaks lõõgastumiseks.

Hotelliveebis pakutavate Lossispaa Wagenküll pakettidega saate tutvuda SIIN!
Lisaks on praegu suurepärane võimalus võita Hotelliveebi Facebooki mängus tasuta puhkus Lossispaasse Wagenküll! Vaata ja osale mängus SIIN!
 
 
Tekst: Brit Mesipuu

1 comment

  1. Прекрасный вебсайт.очень удобный в поиске отдыха.постоянно пользуюсь вашей услугой.спасибо

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga