Lõuna-Eesti kõige peresõbralikum hotell

AHHAA teadusekeskus ja seikluspark, Mänguasjamuuseum, Jääaja Keskus, Elistvere  loomapark. Tartul ja Tartu maakonnal on lastega peredele palju pakkuda, avastamislusti ja  mängurõõmu on kogu perele. Tartu hotellid on selle kõik kenasti ära kasutanud ning  pakuvad peredele erinevaid pakette. Näiteks:
dorpat fuajee
*Dorpat hotell ja konverentsikeskus võimaldab perepaketiga külastada  AHHAA teaduskeskust. Rohkem infot leiad siit.
* Hotell Starest  meelitab Jääaja Keskusega. Paketi info leiad siit.
*Hotell London saadab külalised Aura veekeskusesse lustima. Rohkem  infot siit.
* Raadimõisa hotell pakub võimalust külastada kogu perega Mänguasjamuuseumi.  Paketi info leiad siit.
Pakkumistega ei jää alla ka ülejäänud Lõuna-Eesti.
* Põlvas asuv hotell Pesa  kasutab ära imelist loodust ja kutsub peresid külastama Taevaskoda ning Piusa koopaid. Maantemuuseum, Postitee ja pokud  kõlavad samuti atraktiivselt kogu perele. Pakkumisega tee lähemalt tutvust siin.
Valgamaa meelitab spaadega.
Pühajärve-Spa-bassein
 * Pühajärve  Spa ja Puhkekeskus pakub peredele erinevaid pakette,  mis sisaldavad nii  ujula kui sauna kasutamist kui bowlingumängu. Talvine  aeg on võib olla parim aeg just  Otepää külastamiseks. Suurepärased  talispordi harrastamise võimalused on ju siin.
Bernhard Spaa hotell on lisaks veekeskuse külastamisele lisanud paketti ka mõnusa  massaaži.
* GMP Clubhotell lööb luksuslikkusega. Nende trumbiks on ka 50 parima restorani hulka    kuuluv Pühajärve  restoran. GMP Clubhotelli pakkumisega tutvu siin.
Lõuna- Eesti hotellidel on perega puhkuseks kõigil midagi toredat ja meeldejäävat pakkuda,  aga milline on Lõuna-Eesti kõige peresõbralikum hotell? Selle selgitame üsna pea välja. Pane ka sina oma arvamus hotellide kohta kommentaaridesse kirja ning kõigi vastajate vahel läheb loosi Hotelliveebi 20-eurone kinkekaart.
 

6 comments

  1. Kindlasti peresõbralikum on Pühajärve Spa ja puhkekeskus. Selle ümbrus on maagiline ja spa on muidugi suur laste lemmik.

  2. Meie pere on alati rahule jäänud Kubija hotelli ja spaaga! Ausalt öeldes ma isegi ei tea milliseid konkreetseid pakette nad peredele pakkuvad (ostsime siit samast hotelliveebist tavalise ööbimise, beebile lisavoodi oli tasuta 🙂 ). Sealne spaa on nii ilus, mõnus ja rahulik. Lisaks see kaunis loodus ümbruses: vaade spaa basseinist, jalutamispaigad, väike järveke jne. Oleme seal käinud nii mehega kahekesi, beebi ja ka vähe suurema lapsega ning oleme alati rahule jäänud! 🙂

  3. Siinsest valikust Pühajärve Spa ja Puhkekeskus. Mõnusad toad, vaikne Spa, imehea restoran ja väga kaunis keskkond.

  4. Tõstaksin ka esle Kubijat. Kuid samuti oleme alati väga rahule jäänud Pühajärve spa ja puhkekeskusega.

  5. Meil eelmisest suvest väga hea kogemus hoopis Veeriku villaga Tartus – mõistlikud hinnad, 8. aastase lapse eest lisatasu ei võetud, rikkalikul hommikusöögil oli arvestatud kõigiga:) Kena ja rahulik koht Tartu äärelinnas. Meeldis meile ja lapsele.

  6. Meie pere parim puhkus möödus GMP Clubhotel’is. Toad (korterid) on suured ja avarad. Ideaalsed peredele.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga