Luksuslik puhkus Lydia hotellis

Lydia Hotell
Lydia Hotell

Meie selle korra külastus viis meid Tartusse ja hotelli Lydia. Kusjuures Lydia hotell on 2019. aastal hinnatud TripAdvsori järgi kui parim hotell Eestis!
Romantikute pakett hotellis Lydia pakub võimalust külastada hotellis asuvat lõõgastavat spaa-lounge’i, kolmekäigulist õhtusööki restoranis Hõlm, tasuta pääsmeid ööklubisse Maasikas ja kosutavat hommikusööki.

Hotell Lydia toad

Hotell Lydia toad
Hotell Lydia toad

Lydia hotelli toad on ruumikad ja moodsad. Toa teeb põnevaks klaassein, mis eraldab elutuba ja nii öelda pesemisruumi. Kogu mööbel ja sisutus on väga moekas ning läbimõeldud. Toas ootab külalisi hommikumantel ja sussid, millega on mugav minna hotelli nullkorrusel asuvasse spaasse. Suu saab magusaks teha mahedate marjakrõpsudega.
Telekanalite valik on väga korralik. Samuti WiFi toimis laitmatult.

Lydia hotelli spaa-lounge

Tegemist on väikse ja hubase spaaga, kus on kolm sauna (sanaarium, aurusaun, soome saun) ja massaaživõimalusega suurem bassein.
Spaa-lounge teeb väga mõnusaks puhkeala, kus on võimalus võtta kosutavat maitsevett ja süüa erinevaid puuvilju. Kui on soovi saada kraadiga jooke, saab helistada teenindajale, kes seejärel selle sulle sinna toob.

Hotell Lydia restoran Hõlm
Hotell Lydia restoran Hõlm

Restoran Hõlm

Kuna tegemist oli reede õhtuga, siis oli väga tark otsus laud enne broneerida. Kõik kohad olid täis. Restorani menüü ei olnud pikk, kuid leidus seal see-eest igale maitsele midagi – liha, kala, taimetoitu.
Hoolimata sellest, et restoran oli rahvast täis, oli toitude saabumise aeg täiesti mõistlik. Teenindaja oli väga tähelepanelik ja meeldiv.
Kui muidugi võiks ehk mõelda, et tegemist on väga peene restoraniga ja valdavalt tullakse sinna ilma pereta, siis vähemalt meie külastuse ajal oli meie meeldivaks üllatuseks just palju lastega peresid. Aga see ei häirinud loomulikult üldse. Juba seetõttu, et restoranis on eraldi lastenurk, kus nad saavad muretult mängida. Seega tegemist toreda peresõbraliku kohaga.

Hommikusöök hotellis Lydia

Hotell Lydia restoran Hõlm hommikusöök
Hotell Lydia restoran Hõlm hommikusöök

Hommikusöök oli minu jaoks väga positiivne üllatus. Just eelkõige selle sooja toiduvaliku poolest. Hetkel ei meenugi, kus teises hotellis oleks olnud nii lai valik sooje toite olnud. Nii leidis sealt vorstikesi, kevadrulle, kartulit, mune, seeni, putru, viinereid, aedvilju, tatraputru, juustuga tomatit ja palju muud. Lisaks oli loomulikult hommikuhelbed ja müsli, palju võileiva materjali ja salatit. Jookidest alates piimast ja jogurtist lõpetades smuutide ja vahuveiniga. Magusast oli veel kohupiimamagustoit, kook, puuviljad. See oli tõesti luksuslik valik ja tõepoolest leidus kõigile midagi meelepärast.
 
Kokkuvõtvalt võib öelda, et tegemist on kindlasti luksusliku hotelliga Tartu linna südames. Sobib ühtviisi hästi nii perega kui kallimaga puhkama minekuks kui ka tööreisiks. Asukoht on lihtsalt niivõrd hea (Raekoja platsi kõrval), et siit on mugav igale poole minna.
Tutvu kõigi meie Lydia hotelli pakettidega siin!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga