Ajaloohõnguline puhkus hotellis Antonius

Hotell Antonius
Hotell Antonius

Meie järgmine hotellikülastus viis meid Tartus asuvasse hotelli Antonius. Otse Tartu Ülikooli peahoone vastas asuv hotell asub nii südalinnas, kui see veel vähegi võimalik. Seega väga mõnus peatuspaik eriti just neile, kes peavad kas tööalaselt kesklinnas ringi liiklema või soovivad ette võtta romantilisi jalutuskäike Raekoja platsi ja selle läheduses.

Toad hotellis Antonius

Hotell Antoniuse toad
Hotell Antoniuse toad

Valisime külastuseks Lõõgastuspaketi. Seetõttu ootas meid tuppa saabudes kihisev vahuvein koos käsitsi valmistatud kompvekkidega. Tuba oli ruumikas ja avar ning vaatega ülikooli peahoonele. Kogu toa interjöör on maitsekalt ja stiilselt ajaloohõnguline.
Eraldi elamuse pakkus meile vannituba, mis oli väga suur ning kus oli nii dušš kui vann. Peeglitest seinad tegid ruumi veelgi suuremaks. Vanni võtmiseks oli saadaval ka vannisoolad.
Tuppa levis heal tasemel WiFi ning ka telekanalite valik oli hea.
Hotell Antoniuse restoran
Hotell Antoniuse restoran

Antoniuse restoran

Õhtustasime Antoniuse restoranis. See asub hotelli nö keldrikorrusel ja on väga mõnusalt ajastutruu oma kiviseinte ja võlvlagedega.
Valisime eelroaks „Valik head ja paremat Antoniuse kokkadelt kahele“. See sisaldas meil konnakoibi, kaheksajalga, lõhe, vetikaid, porgandisalatit ja erinevaid juustusid. Kahe peale võttes oli tegemist täitsa paraja suutäiega. Soovitan igatahes just seda valikust võtta kuna saab proovida nii palju erinevaid maitseid.
Pearoaks valisime tuunikala viinamarjalehesigari, suhkruherne ja linaseemnekrõpsuga ning veise sisefilee gratineeritud luuüdi, kuivatatud spinati ja valge oa kreemiga. Meid mõlemaid üllatas toiduportsu suurus. Tihtipeale on nö peenetes kohtades pisemad praed, siin oli aga tegu täitsa toeka einega.
Toidu kõrvale pakuti ka kohalikku mustikaleiba, käsitöösaia ning võimääret.
Eraldi tasuks välja tuua hästi armsa ja sõbraliku teenindaja Hedvigu, kes oli väga professionaalne ning tähelepanelik.

Hommikusöök hotellis Antonius

Hotell Antoniuse hommikusöök
Hotell Antoniuse hommikusöök

Hommikusöögil olid kohal kõik klassikud – võileivamaterjal, keedumunad, täidetud munad, kodujuust, tomatid, värske salat, smuutid ja jogurt, puuviljasalat ja värsked puuviljad, müsli, hommikuhelbed, pähklisegu, küpsised ja juustukook jne. Samuti sai eraldi à la carte menüüst tellida munaputru, härjasilmu, omletti, pannkooki, vaeseid rüütleid ja kaheksaviljaputru. Väga mõnus ja värske sooja toidu menüü, kui see tehakse just tellimuse peale vahetult enne sööma hakkamist!
Joogivalikust olid piimatooted, kohv, mahlad, Värska vesi ja ka šampus.
 
Kokkuvõtteks võiks öelda, et hotell Antonius sobib ühtviisi hästi nii ärireisiks kui romantiliseks väljasõiduks kallimaga. Vaata kõiki meie valikus olevaid hotellipakette siin!
 
 
 
Loo kirjutas: Brit Mesipuu

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga