Mängutoaga hotellid: kus on kõige parem puhata väikeste lastega?

Lastega reisides on hästi oluline, et aeg-ajalt saaksid põnnid oma isu täis möllata ja mängida, siis istuvad nad ka vapralt söögikohtades ning ka pikad auto- või rongisõidud pole nii rasked taluda. Loomulikult on igas Eesti linnas mõni tore park, kelgumägi või seiklusrada, kuid kõige mugavam on leida majutuskoht koos laste mängutoaga. Nii on vajadusel lustimispaik kohe võtta.

Vaatamegi nüüd, millistes hotellides on laste mängutuba olemas.

Laste mängutoaga hotellid Pärnus

Lotte mängustuudio Hestia Hotel Strandis

Pärnus on päris mitu lastesõbralikku hotelli. Näiteks võivad pered kaaluda Hestia Hotel Strandi, kus pisipõnne rõõmustab Lotte Mängustuudio. Lotte Mängustuudio on hästi läbimõeldud disainiga rõõmsates värvides mängutuba.

Tegemist pole mitte tavapärase mängunurgaga vaid tõelise elamuskeskusega, kus on olemas kolm erinevat osa: rand, piknikuala ja filmistuudio.

Lotte Mängustuudio tõmbab iga pisipõnni fantaasia käima. Kellele siis ei meeldiks sukelduda sinisesse pallimerre, tegeleda vasaraheitega, teha filme või luua muusikat? Mängustuudios saab ka vaadata filmi, mille sa ise jalgrattaga käima väntad. 

Uhiuus mängutuba avati 2023 jaanuaris, samal ajal, kui Strand liitus Hestia Hotel Groupiga. Nii et tulge ja vaadake uus mängutuba üle. Eriline perepuhkus on garanteeritud.

Tervise Paradiis

Lastesõbralike hotellidele mõeldes tuleb kohe silme ette loomulikult ka Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus, kus vist küll ükski jõnglane igavust ei tunne.

Kuid et asi veelgi põnevam oleks, tervitab lapsi Tervise Paradiisis ka valveta laste mängutuba, kus on olemas klassikaline pallimeri, matid kukerpallitamiseks ja ägedad suured klotsid igale ehitushuvilisele põgerjale.

Lisaks saab Tervise Paradiisis mängida terve perega bowlingut ning neil on pakkuda ka erinevaid spetsiaalselt lastele ja kuni 15-aastastele noortele mõeldud spaapakette.

Uuri lähemalt Hestia Hotel Strand perepakketide kohta siit

Vaata Tervise Paradiisi perepuhkuse paketti siit

Laste mängutoaga hotellid Tallinnas

Viimsi SPA

Tallina hotellidest leiate ägeda mängutoa Tallinn Viimsi SPA-st. Tallinna Viimsi SPA-s rõõmustab kõiki põngerjaid eriti nunnu metsateemaline lastetuba, kus saab mängida legodega, hängida klotsidest majakestes ja rattakestega ringi sõita. 

Hotelli teisel korrusel asuv lastetuba on värske ja lõbus ning paneb su lapse silmad kahtlemata särama. Mõnus on ka see, et samal ajal, kui lapsed lastetoas hullavad saavad vanemad nautida head ja paremat Black Rose’i pubis. Uue Wi-Fi kaamerasüsteemi abil saavad vanemad lastetoas toimuval alati silma peal hoida.

Loomulikult ei saa Viimsi SPAd külastada ilma H2O veekeskuse mõnusid proovimata. Kui soovite oma nunnut eriliselt hellitada, siis miks mitte broneerida talle ka mõni lastehoolitsus. Valikus on nii apelsiniõliga massaaž, väikse kaunitari näohooldus kui ka väikse printsessi kätehoolitsus.

 

Toila SPA pakub lastele erinevaid põnevaid tegevusi

Toila SPA pakub lastelenii ravi- kui ka lõõgastuspaketti

Ka Toila SPA Hotell ei jäta lapsi igavusse. Siinsel mängumaal tervitavad lapsi erinevad liumäed ja -torud, kus pisipõnnid saavad end hingetuks mürada. Mängumaal saab ronida ja ka muudmoodi aktiivselt aega veeta. 

Lisaks võite minna kogu perega proovima 15-rajalist minigolfikeskust, mis on üks esimesi omalaadseid kogu Põhja-Euroopas. Rajad on nimelt ilmastikukindlad ning nii saategi palli auku ajada terve lumevaba hooaja vältel. 

Loovatele lastele ja meisterdamishuvilistele pakub kindlasti huvi ka savituba, kus võite kogu perega kasvõi terve loomaaia valmis voolida. 

Toila SPAs on saadaval ka kaks huvitavat lastepaketti: ravi- ja lõõgastuspakett. Ravipakett sisaldab erinevaid raviprotseduure ja meditsiinilist konsultatsiooni ning lõõgastuspakett sisaldab kahte protseduuri ööpäeva kohta.

Ära kauem viivita: broneeri perepuhkus Toilas siit

Lasteklubi GOSPAs

Mängutuba GOSPAs

GOSPA-s algab lastesõbralikkus juba hotelli sisse registreerides. Nimelt on seal olemas eraldi lastele mõeldud check-in, kus lapsed saavad kaasa põneva kleepsuraamatu.

Oktoobrist kuni aprillini saab laupäeviti lapsed jätta lasteklubisse lapsehoidja Jane hoole alla. Lasteklubi ei tähenda mitte ainult mängutoas mängimist.

Lapsehoidja juhendamisel saab seal proovida paljusid erinevaid tegevusi. Muuhulgas võib laps sattuda kokastuudiosse, teha näomaalinguid, puutööd või minna GOSPA salakäikudesse ringi luusima. Igal juhul saab lapsel olema põnev. Oodatud on igas vanuses lapsed ning hotellikülastajatele on lasteklubi täitsa tasuta. 

Perede majutamiseks on GOSPA-s nüüd uus võimalus. Nimelt saate broneerida kahekohalise toa perele. Kahe lapse majutamiseks tehakse põrandale mõnus madratsipesa, mis kahtlemata on lastele ilmatu vinge elamus, sest kes siis ikka voodis tahaks magada, kui sind ootab seiklus madratsipesas. 

Lisaks pakub GOSPA ka laste oma spaapaketti, milles sisaldub  kätehoolitsus, koolipingest kangeks jäänud õlgade mudimine ning kõige lõpus kõigi laste lemmik — suur vahuvann!

Kokkuvõtteks

GOSPA lastemenüü

Talv ja kevad on õige aeg turgutada nii enda kui oma lapse tervist ning selleks pakuvad spaahotellid häid võimalusi nii karastamiseks, veeprotseduurideks, aktiivseks puhkuseks kui ka näiteks ülemiste hingamisteede viirushaiguste ennetamiseks. Viimaseks sobivad imehästi mitmetes spaades leiduvad soolakambrid. 

Enne paketi broneerimist võiksite kindlasti uurida ka seda, kas restoranides on olemas lastemenüüd, nii saate kindlad olla, et lapski saab spaapuhkusest sama suure elamuse kui täiskasvanu. 

Nimekirja kõikidest mängutoaga hotellidest leiate siit.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga