Moodne korterhotell Kuressaares – Ö Seaside Suites vaatega merele

Ö Seaside Suites sviidid
Ö Seaside Suites sviidid

Kui naudid veelgi rohkemat privaatsust, kui hotellid pakkuda suudavad, on Ö Seaside Suites sulle mõeldud. Kõik on väga hoolsalt läbi mõeldud alates moodsast n-ö sisseregistreerimisest kuni toa endani välja. Sviidid on väga uued, valmisid alles selle suve alguses. Seega kõik on väga värske ja moodne.
Ö Seaside Suites asub kohe mere ääres, paadisadama lähedal ja vaid mõningate minutite kaugusel nii rannast kui Kuressaare lossihoovist.

Ö Seaside Suites sviidid
Ö Seaside Suites sviidid

Ö Seaside Suites sviidid

Toad on suurepärase merevaatega ja suure rõduga. Rõdu juures on hea tähele panna seda, et maja asetseb sedasi, et saad nautida nii hommikust päikesetõusu kui õhtust loojangut.
Leidub nii kahe- kui kolmetoalisi. Nii elutoa kui magamistoa aknast avaneb hunnitu vaade merele. Selle paiga teebki toredaks see, et tunne on justkui tavapärases korteris – olemas nii köögiga elutuba kui eraldi magamistuba.
Toas on kõik heaks puhkuseks vajalik – diivan, televiisor, söögilaud, magamistuba, meie omas oli ka saun! Ja korralikult varustatud kööginurk. See on super võimalus, kui otsid soodsamat toitlustust, kui kohvikud ja restoranid pakkuda suudavad. Toidupood on ka kohe lähedal. Või kui eelistad lihtsalt koduseid maitseid. Teame ju kõik, et lapsed võivad vahel liiga palju armastada just ema tehtuid toite ning seetõttu on neid seal just mugav valmistada.
Eraldi tasub välja tuua hea netiühenduse ning eeskujuliku telekanali valiku. Erinevaid kanaleid on suisa 20 ja sealhulgas ka lastekanalid.

Ö Seaside Suites lisavõimalused

Vaade Ö Seaside Suites rõdult
Vaade Ö Seaside Suites rõdult

Kui siiski soovid, et keegi hommikusöögi sinu eest valmistaks, on võimalus sul see lisatasu eest kõrvalasuvast hotellist osta. Samamoodi saad toimetada ka veekeskusega. Kui hing ihkab vette minekut, jaluta 1-2 minutit õues ja oledki lähedal asuva hotelli juures, kus väikese lisatasu eest veemõnusid nautida saad. Samuti kehtib ka jõusaali soovi korral.
Seega saad kokku panna just sellise puhkuse nagu sinule sobib.

Kapteni kõrts ja resto

Lõunasööki otsustasime süüa väljas. Jalutasime kesklinnas ja sattusime peaväljakult natuke eemale Tallinna tänav 21 asuvasse Kapteni kõrtsu ja restosse. Tundus selline ehe ja mõnus paik, kust võiks head toitu saada. Ja lisaks ei saa mainimata jätta, et hinnatase on ikka väga hea. Põhipraed jäävad vahemikku 8-13eurot ja portsjon on täiesti mõistlik. Peab mainima ka seda, et isegi eelroaks valitud soolaoad suitsulihaga oli korralik kausitäis.

Kapteni kõrts ja resto
Kapteni kõrts ja resto

Väiksemad lapsed valisid friikartulid. Nad midagi juurde ei soovinud. Seega nende toit maksis 2eur ja portsjon oli selline, millest pool alles jäi. Järgmine kord võtaks kahepeale ühe. Ja kartulid ei olnud tavalised sügavkülmutatud vaid mõnusalt ise tehtud. Vanem laps valis juustušnitsliga lasteprae, meie võtsime lihaveise antrekoodi ja krõbeda lõhefilee. Soovisin väikest muudatust enda lõhepraes (värske salat kartulipüree asemel) ja tehti vaevata see muudatus ära. Tasuta sai juurde võtta leiba, määret ja vett.
Magustoiduks oli kõhus ruumi vaid pere vanimal lapsel. Tema valis vahvli ja toormoosiga jäätise. Ka see käik oli väga viisaka suurusega.
Seega julgeks seda kohta soovitada küll, kui otsid toekamat kõhutäit Kuressaare kesklinnas.
 
Kokkuvõttena võiks öelda, et soovitame Ö Seaside Suites korterhotelli Kuressaares, kui sul on soov end täielikult välja lülitada ja nautida ülimat privaatsust. Samuti siis, kui oled näiteks suurema perega reisimas ja sooviksid väljas söömise pealt pisut kokku hoida ise süüa tehes ja seda nautides otse merevaatega rõdult.
Vaata, millised paketid Hotelliveebis pakkuda on siit!
 
 
Kirjutas: Brit Mesipuu
 
 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga