Näpunäited esmakordselt spaas käijatele

Näpunäited esmakordselt spaas käijatele

Kui oled valmistumas oma esimeseks spaakülastuseks, siis siin on mõned näpunäited, mis aitavad sul oma esimest külastust maksimaalselt ära kasutada:

1.    Broneeri varakult

Spaad, eriti hotellide ja kuurortide spaad, kipuvad kiiresti täituma, nii et broneeri oma spaakülastus aegsasti ette.

2.    Mees- või naistöötaja?

Kui oled valinud omale sobiva spaaprotseduuri, võib tekkida ka küsimus, et kas seda viib läbi samast või vastassoost teenindaja.
Kui eelistad meeste- või naisteterapeuti, uuri oma protseduuri broneerimisel, kas neil on pakkuda sulle sobivast soost töötajat. Ära ole häbelik. Kui oled naine ja eelistad naisteterapeuti, ütle seda. See kehtib ka meeste kohta. Mõned mehed eelistavad naisi, teised eelistavad mehi. Enamiku spaasõprade jaoks pole see oluline, kuid see on täielikult inimese enda otsustada.

3.    Varu aega

Võta aega nautimiseks
Võta aega nautimiseks

Võta aega varakult kohalejõudmiseks (vähemalt 10–20 minutit enne). Teatud raviprotseduuride, näiteks massaažide puhul soovivad mõned spaad, et täidaksid meditsiinilise küsimustiku.
Samuti on sul vaja ka aega õige koha leidmiseks, eriti kui on tegemist suure teenusevalikuga spaaga.
Võimalik, et soovid aega enne hooldust nautida mõnda lisa (näiteks bassein, saun, aurusaun, puhkeruum, jõusaal). Ka hoolitsus on tõhusam, kui annad endale aega puhata ja kogu elamust nautida, mitte kiirustada ühest kohast teise.

4.    Hommikumantlid ja pesuvahendid

Spaad pakuvad sulle tavaliselt nii hommikumantlit kui susse. Samuti on enamus spaades vannitoas kasutatavaid mugavusi, nagu šampoon, palsam, kätekreem, föönid. Mõned lähevad isegi veelgi kaugemale, pakkudes pardleid, suuvett, hambapastat, hambaharja ja palju muid lisavõimalusi. Nii nagu hotellid, erinevad spaad ka üksteisest, nii et ära karda küsida, kui broneerid spaad, et mis on toas olemas ja mida pead endaga kaasa võtma.

5.    Mida kanda hommikumantli all?

Kui oled toast protseduurile minemas, võib tekkida küsimus, et mida peaks panama hommikumantli alla?
Enamik inimesi on tihtipeale täiesti alasti või jätavad selga vaid pesu. Seega toimi täpselt nii nagu sinule mugavam tundub. Paljud spaad pakuvad ka selleks otstarbeks mõeldud ühekordseid aluspesu.
Veel üks asi, mida uued spaaskäijad ei pruugi teada, on see, et terapeudid lahkuvad tavaliselt protseduuritoast, et võimaldada sul privaatsust, et eemaldada hommikumantel ja minna ravilauale ning vastupidi ravi lõpus. Nii et lõdvestu. Professionaalsed terapeudid teevad kõik endast oleneva, et klient tunneks end ravi ajal mugavalt ja muretult.

Anna märku, kui sul on ebamugav
Anna märku, kui sul on ebamugav

6.    Tähelepanu nõudvad piirkonnad ja heaolu

Anna terapeudile teada oma valudest ja hoolitsuse või raviprotseduuri juures tähelepanu vajavatest piirkondadest.
Samuti anna oma terapeudile teada, kas terapeutilise vanni vesi on liiga kuum, massaažisurve on liiga kõva, mähis on klaustrofoobne või midagi muud, mis paneb sind ebamugavalt tundma. Nad ei tea, kui sa neile seda ei ütle.
Mõned kliendid räägivad ja küsivad ravi ajal küsimusi, teised mitte. See on sinu enda otsustada, mis sulle kõige paremini sobib.

7.    Aga kui ma jään magama?

Ära muretse lauale magama jäämise pärast. See on ülim lõõgastus!

8.    Pärast hoolitsust

Pärast hoolitsust või ravi ära hüppa kohe taas argiellu. Luba endale veidi aega lõõgastuda ja naudi rahulikke hetki. Joo lonks vett või taimeteed, mis aitavad ka toksiine välja loputada.
 
Mõnusat spaaelamust!
Tutvu Hotelliveebi erinevate pakettidega, sh spaapakettidega siin!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga