Perepuhkus V Spaahotellis: tule vaata hoovis möllavaid laserjänkusid

Varasuvi on parim aeg perepuhkuseks. Kui maikuu tähendab nii mõnelegi lasteaia lõpupidusid, kevadpidusid ning eksamiteks õppimist ja viimast pingutust koolis, siis juuni alguses saavad nii lapsed kui vanemad lipsu veidi lõdvemaks lasta ning viimaks ometi kaunist suve nautida. 

Aeg planeerida perepuhkus

Käes on aasta kõige maagilisem aeg. Parim hetk puhkamiseks.

Premeeri oma tublisid lapsi ning ka ennast selle eest, et olid  terve pika kooliaasta lastele toeks ning vii kogu pere spaasse.

Erinevates Eesti linnades ootavad teid veekeskused, mängumaad ning spetsiaalselt lastele mõeldud spaahoolitsused. Valige midagi HOOKUSBOOKUS.COM pakutavate perepakettide hulgast, või kui soovite kogeda midagi hoopis erilist, siis põigake sisse V Spaa- ja konverentsihotelli, kus teid ootavad imearmsad interaktiivsed laserjänkud. Tutvu vahva paketiga “Puhkus koos V Jänku valgusetendusega” siin!

Armsad laserjänkud V Spaahotellis

Laserjänkud ilmuvad välja ööpimeduses

Selleks, et akna taga jänkusid näha, ei ole vaja teha muud, kui broneerida sisehoovi poole avanevate akendega tuba. 

Ehkki V Jänku on V Spaahotelli maskotiks olnud juba mitu aastat, siis laserlahendus on täitsa uus veejänese aasta puhul loodud täiendus. 

Akna taga tegutsevad ja lapsi rõõmustavad laserjänkud sündisid mõttest muuta sisehoovi vaatega toad külastajatele põnevamaks ning sellega on hotell ka suurepäraselt hakkama saanud.

Ägedate jänkude tegemiste jälgimine on vahva ja mänguline ning paneb igal põnnil silma särama, aga pakub vahvat äratundmisrõõmu ka täiskasvanutele. Teevad ju ka laserjänesed just neid asju, mida inimesedki spaasse tulles: saavad massaaži, naudivad karastavaid jooke, keeravad pehmel hotellivoodil teist külge ja söövad kooki.

Et laserjänkud ilmuvad välja vaid pimeduse varjus, siis peab valgete ööde aegu jätkuma lastel kannatust, et jänesepesakonna tegemistele kaasa elada. Laserinstallatsioon ilmub hotelli 21 toa akende taha igal täis- ja pooltunnil ning naelutab lapsed akendele paariks minutiks. 

Laserjänkudega käib kaasas ka tore väljamõeldud lugu. Nimelt on jänkuvanemad ning nende pojad legendi järgi endale spaahotelli sisehoovi pesa teinud ja sinna elama asunud.

Jänkud jälgivad kalendrit

Lisaks tavapärastele spaategevustele jälgivad laserjänkud ka kalendrit. Näiteks juunikuus teevad armsad loomad sisehoovi lõkke ning veebruaris lähevad valentinipäeva kohtingule. Kokku on ette valmistatud 12 erinevat seiklust, mis vahetuvad iga kuu.

Laserjänkud on joonistatud nelja võimsa laserprojektori abil nii, et neid on tore vaadata, kuid et nad ei hakkaks hotellikülastajaid segama. Nunnude jänkude autoriks on kunstnikud BOP animatsioonistuudiost ning seiklused on välja mõelnud kirjanik Sass Henno. Jänestele mõnusa elupaiga kujundamisele on kaasa aidanud ka Pulmalill OÜ floristikaeksperdid, kes on loonud toreda taimeseadelahenduse. 

Jänkudel on plaanis V Spaahotelli jääda kuni veejänese aasta lõpuni, kuid turundusjuhi Jaanika Prangeli sõnul on võimalik, et jänkud jäävad sisehoovi isegi veel palju kauemaks.

Mida veel lastega Tartus teha?

Logeleda on mõnus, aga muuseumides on samuti tore.
Laste lemmikud: V Spaas saab hommikusöögiks pannkooke

Juunikuus on V Spaa- ja konverentsihotelli vee- ja heaolumaailm kinni ning spaa pakub ainult majutust. Sellegipoolest on spaa muud teenused kõik ilusasti olemas ning lapsedki võivad kohe saabumisel rõõmustada, sest sisseregistreerimisel ootab neid üllatus.

Kindlasti tasub perioodiks, kui vee- ja heaolumaailm on kinni, uurida V Spaa- ja konverentsihotelli põnevate pakettide kohta. Miks mitte valida just nüüd pakett koos Eesti Rahva Muuseumi või teaduskeskus AHHAA külastamisega? Nii Eesti Rahva Muuseum kui ka AHHAA teaduskeskus on täis kõiksugu huvitavaid ja avastamisväärseid tegevusi tervele perele. Pange vaim valmis, sest nendes kohtades võite veeta lausa terve päeva. 

AHHAA teaduskeskuses ootavad teadushuvilisi mitmed näitused. Praegu on käimas näitus erinevate meelte kohta. Püsinäitusel Elusaalis ootavad külastajaid aga nunnud tibud ja sipelgad, mis nii mõnelegi väiksele inimesele kustumatu mälestuse jätavad.

ERM on lummav nii seest kui väljast. Allikas: Tanel Kindsigo

Äge on ka tehnoloogiasaal, kus saab jalgrattaga kõrgel saali kohal tiire teha ning kodumasinaid seestpoolt uudistada. Piiluge sisse ka planetaariumisse ning avastage tähistaeva saladusi.

Eesti Rahva Muuseumis saate lastele läbi põnevate tegevuste tutvustada Eesti ajalugu või miks mitte minna koos vaatama näitust “Õige keha, vale keha?”, kus saab lastega arutada iluideaalide üle, saada teadmiseid sellest, millised toidud on kehale kasulikud ja millised mitte ning kuidas keha tugevdada.

Näitusel puudutatakse aga ka teemasid, mis paljudes lastes küsimusi tekitavad nagu surm ja seksuaalsus. See pakub hea võimaluse lastega avatult vestelda.

Tagurpidi majas on kõik pahupidi. Allikas: Tagurpidi Maja

Kui ERM on vaadatud, tasub sisse põigata ka lähedalasuvasse Tagurpidi Majja, mis pakub hoopis teistmoodi elamust ja põnevust. Nagu nimigi ütleb, on see maja lihtsalt pea peale pööratud ning kõik asjad, mis tavalises majas asuvad põrandal, on Tagurpidi Majas laes.

Veel üks hea mõte lastega peredele on külastada Tartu Mänguasjamuuseumi, kus saab vaadata laste lemmikmänguasju läbi ajaloo. Lapsed saavad mängida mängutoas ning vanemad leiavad eksponaatide hulgast kindlasti üles ka enda vanad lemmikud.

Peale pikka ja tegusat päeva on mõnus tulla tagasi V Spaahotelli pehmesse voodisse ning piiluda kardinate vahelt, kuidas elavad laserjänkud sisehoovis.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga