Persoonilood: Värska Sanatooriumi perenaine Kaja

IMG_8037-Edit
 
Selle aasta veebruaris tunnustati Põlvamaal 2015.a parimaid turismitegijaid. Tunnustuse said ka kaks turismitöötajat – üks neist on Värska Sanatooriumi kauaaegne töötaja, hotelli perenaine Kaja Linnus. Sel puhul tegime temaga ka väikese intervjuu.
Kaja, kel juuli lõpus täitub Värskas töötamise 20 aastapäev, on tagasihoidlik. Auhind tuli ta enda sõnul talle ootamatu üllatusena,sest  ta ei uskunud e-mailis saabunud kirja,et on Põlvamaa aasta turismitöötaja nominent.
“Pidasin end tavaliseks töötajaks hotellis,kes peabki oma tööd hästi tegema.Nüüd on see tunnustus mulle lõpuks kohale jõudnud. Ju ma siis olen andnud  oma tööga panuse, mis on vajalik turismitöös,” ütleb ta.
Kajale meeldib klienditeeniduses töötada: “Aastaid tagasi pakuti tööd Värska Sanatooriumis teenindusjuhina,kus mulle allus ka toitlustus, hotell ja vabaajakorraldus. Nüüd on hotellikorpusi juurde tulnud ja ma töötan ainult hotelli perenaisena. See oli minu valik 11 aastat tagasi, kui hotell laienes.”
Ta lisab, et loomulikult tuleb hotellinduses ette kiireid ja pingelisi aegu ning miinustena toob välja heade töötajate leidmise, kui on vajadus näiteks töötajate haigestumisel uus töötaja palgata. Samas ütleb ta aga, et plussid on kindlasti suures ülekaalus. Klientide rahulolu, hea ja sujuv meeskonnatöö, arenev firma koos tubli juhiga, tugev püsikaader, et nimetada mõned. “Erilisi meeldivaid hetki on töös aastate peale ikka palju olnud, et ei oskagi midagi eraldi välja tuua,”  ütleb ta ikka tagasihoidlikuks jäädes.
Kui küsida Värska Sanatooriumi perenaiselt, millega nad teiste spaade/majutusasutuste/sanatooriumide seas silma paistavad, ütleb ta kindlalt: “Ainulaadse asukohaga, unikaalse raviga ja Seto kultuuriga.”
“Läbi selle ja hea turunduse ning messidel osalemisega leiab üha enam kliente meie juurde tee,” lõpetab ta meie väikese intervjuu, et tegeleda edasi kiirete argitoimetustega.
Hotelliveebis algavad Värska Sanatooriumi puhkusepaketid hetkel 47 eurost. Vaata täpsemalt järele SIIT.
 
 
 
 
 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga