Puhkus lõunanaabrite juures – Hotell Jurmala Spa

Sel korral võtsime suuna välismaale – Lätti. Pakett, mida kasutasime oli „Kaheöine lõõgastus 2-le koos hoolitsustega“. Lisaks sai nö. juurde võetud laste külastus ning lõunasöögiks restorani maikuu eripakkumine. Aga nüüd kõigest järjest lähemalt.

Hotell Jurmala Spa tuba

Hotell Jurmala Spa tuba
Hotell Jurmala Spa tuba

Meil oli avar ja valgusküllane ühe suure voodi ning ühe lahtikäiva diivaniga peretuba. Tuppa mahtusid vabalt veel kaks võrevoodit pere pisemate jaoks. Ka peale nende voodite tuppa lisamist oli ruumi veel mugavalt palju üle.
Toa sein oli tervenisti akende all, seega oli tuba alati rohke päevavalgusega täidetud. Ka päev läbi sisse paistev päike ei häirinud, sest tuba oli konditsioneeriga varustatud.
Duširuum ja tualett oli tõeliselt suur ja meile oli valmis pandud lisaks rätikutele ka pesemistarvikud ning kehakreem.
Olen alati maininud juurde ka telekanalite valiku. Neid oli piisavalt alates kohalikest kanalitest lõpetades National Geographic ja TV1000-ga. Mis meile aga veidi tuska tegi, oli WiFi. Reede õhtul oli tasuta levisid mitmeid, laupäeva hommikuks olid aga kõik kadunud. Õnneks selgus laupäeva õhtuks, et tegemist oli tehnilise veaga ja sai taaskord kõik korda. WiFi kvaliteet oli muidu üpris hea.
Hotell Jurmala Spa hommikusöök
Hotell Jurmala Spa hommikusöök

Hommikusöök

Hommikust sai süüa 7.30st 10.30ni. Meie läksime sinna vist kõige populaarsemal ajal – 9st. Seega esialgu oli raske lauda leida, kuid õnneks kaua ootama ei pidanud. Teenindajad olid väga kärmed vabanenud laudu puhastama. Ka toidu poolest oli kõik hästi, olenemata suurest rahvahulgast. Pidevalt täideti otsa saanud toidunõusid.
Toit ise oli klassikaline – võileivakraam, soojast toidust munapuder, viinerid, peekon, kahte sorti putru, pannkoogid ja praekartulid. Lisaks rohkelt hommikuhelbeid, puuvilju, saiakesi ja palju muud. Mis mulle muljet avaldas, oli piimatoodete valik – erineva rasvasisaldusega piimad ja keefirid, jogurtid ning erinevat sorti piimad (soja jt).
Tore oli leida restoranist ka laste mängunurk. Sedasi saime ka meie rahulikult oma söömas käimisi nautida, sest lapsed leidsid iga kord omale meelepärase mängulise tegevuse sealt.

Spaa

Hotell Jurmala Spa
Hotell Jurmala Spa

Spaa on kaasaegne ja värske välimusega. Sealt leiab kõik vajaliku – mullivannid, mitmed erinevad saunad, eri suuruse ja sügavusega basseinid ning laste bassein. Vahva oli ka see, et lastele oli eraldi lastesaun, kus mõnusas soojas sai samal ajal ka Lotte multikat vaadata. Kui muidu on raske lapsi aeg-ajalt sauna soojenema kutsuda, siis sel korral meil seda muret ei olnud.
Mida tähele tasub panna on aga see, et iga päev saab spaad külastada 1 kord ja maksimaalseks külastuse pikkuseks on 2,5 tundi.

Tervisekeskus

Oma kevadväsimusest kurnatud akusid käisin laadimas tervisekeskuse energiakapslis. Äärmiselt armas ja soe teenindaja juhatas mind hubasesse ruumi. Peale riiete vahetamist ootas mind sooja auru ja infrapunaga varustatud kapsel, mille mõnusat soojust sain nautida poole tunni jooksul.

Hotell Jurmala Spa restoran ja lõunasöök
Hotell Jurmala Spa restoran ja lõunasöök

Lõunasöök

Hotell Jurmala Spa ei paku lõunabuffee, seepärast võtsime lõunaks kuu eripakkumise. Kolmekäigulise eine hinnaks on 20 eurot. Sisaldab nii eelrooga salati näol, pearoana kalapraadi ning kolmandaks käiguks magustoitu. Samuti valikuna joogiks kas kohv või tee.
Lapsed leidsid endale meelepärase lastemenüüst. Eriti armas oli see, et laste söök serveeriti Mickey Mouse taldrikult ja lõbusas laste võtmes.
Toidud olid maitsvad ning täiesti piisava suurusega.

 
 
 

Õhtusöök

Hotell Jurmala Spa rõhtusöök
Hotell Jurmala Spa õhtusöök

Õhtusöögil oli tunduvalt vähem inimesi kui hommikul. Seega laua leidmisega raskusi ei olnud. Meile meeldis see, et õhtust sai süüa 18st 20ni. Tavaliselt on need õhtusöögi ajad nii varakult lõppenud eelmistes hotellides.
Menüüst leidis nii paneeritud kala, grillitud kana kui searibisid. Seega liha poolest oli küll kõigile midagi. Samuti rohkelt erinevat salatikraami, külmad lihalõigud, peekon, munad, tuunikala jne. Kuna 4. mai, mil meie spaas viibisime, on lätlastel pidupäev, oli magustoiduks valmistatud ülisuur lipuvärvides tort ning ka magustoidud klaasides olid punases ja valges toonis. Samuti oli tähtpäeva auks kohal elav muusika akordionimängija näol. Tema repertuaar varieerus kohalikest rahvusviisidest Metallica ja Jacksonini välja.

 

Kokkuvõtteks

Kahe öö ja kolme päeva kokkuvõtteks võiks öelda, et Hotell Jurmala Spa on täitsa külastamist väärt nii lastega kui ilma nendeta. Kindlasti tasub juurde vaadata mõni iluprotseduur nende laiast ilu- ja tervisekeskuse teenuste valikust. Sedasi saab puhkus I-le veel eriti suure täpi peale.
Hotelliveebis pakutavate Jurmala Spa hotelli pakettidega saate tutvuda SIIN!
 
Tekst: Brit Mesipuu

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga