Reisihoroskoop – milline on sinu tähemärgile sobivaim sihtkoht?

Reisihoroskoop
Reisihoroskoop

Saa teada, milline on tähetarkade arvates sinu tähemärgile sobivaim reisimise sihtkoht!

Jäär – Uus-Meremaa

Oled energiline ja seikluslik. Pigem prooviksid langevarjuhüpet, kui lamaksid tundide viisi rannas päikest käes. Sinu ideaalne reis sisaldab kindlasti ekstreemseid spordialasid ja GoPro kaamerat, et saaksid kõiki neid seiklusi salvestada ja hiljem kodus vaadates taaskord läbi elada. Suurepärane paik närvekõditavaid tegevusi teha ongi just Uus-Meremaa.

Rooma Colosseum
Rooma Colosseum

Sõnn – Itaalia

Otsid pigem mugavusi. Tunned end ühtmoodi hästi nii vaikses maapiirkonnas kui suurlinnas, peaasi, et oleks silmale midagi ilusat vaatamiseks ja suurepärane toit laual. Sõida gondliga maalilistel Veneetsia kanalitel, imetle Rooma Colosseumi, maitse hõrgutavaid pastaroogi ja ehedaid jäätiseid. Itaalia ootab sind!

Kaksikud – USA

Sul hakkab kiiresti igav ja sa vihkad sõna „rutiin“, mistõttu sobib sulle imeliselt kiire ja energiline New York. Linn, mis kunagi ei maga, on täis põnevaid inimesi ja huvitavaid vaatamisväärsusi. Tänavakunstist saladuslike baarideni, pargijoogast eri kultuuridest pärinevate tänavatoitudeni. Suures Õunas ei hakka sul iialgi igav!

Vähk – Saksamaa

Sulle pakub huvi ajalugu ja kultuur, mistõttu on Saksamaa just sulle sobiv sihtkoht. Berliini muuseumisaar ja Müncheni Oktoberfest on vaid vähesed paigad, mida kindlasti oma järgmisel reisil külastama peaksid. Kas ka sina kujutad end ette juba Oktoberfestil koos kohalike laulmas ja tantsu löömas? See on just sobiv sulle, vähk, kes sa armastad sotsiaalsust ja lõbu!

Lõvi – Inglismaa

Lõvina armastad rohkem väljapeetust ja luksust. Seetõttu soosib tähtede seis sinu jaoks just Londonit. Rohkelt (tasuta) muuseume ja elava muusika sündmusi, teatreid ja stand-up komöödiaid… võimalusi on lõpmata palju!

Maalilised Šveitsi alpid
Maalilised Šveitsi alpid

Neitsi – Šveits

Sinu tähemärk ei ole just kõige seikluslikum, armastad pigem organiseeritust ja korda. Seetõttu on Šveits sinu jaoks õige valik. See on riik, kus mõistetakse sinu soovi ja ihalust korra ja puhtuse järele. Siinne puutumatu looduse ilu rahustab sinu loomupärast ärevust ning aitab elada hetkes, hinnates seejuures ümbritsevat maailma.

Kaalud – Prantsusmaa

Kaalud on tundlikud ja sentimentaalsed reisijad. Seega armastuse linn Pariis on sinu jaoks õige valik. Siit leiad endale meelepärast elegantsi ja emotsionaalset õhkkonda. Samuti on see linn täis salapära ja üllatusi. Nii võid külastada seda linna korduvalt, kuid alati uuesti tulles on võimalus avastada midagi täiesti uut.

Skorpion – Tai

Skorpionid on teiste tähemärkidega võrreldes tundlikumad, tajudes ümbritsevat keskkonda hoopis intensiivsemalt. Ja seda just eriti reisides. Sa otsid salapära, kirge ja seiklusi, mistõttu on maapealne paradiis Tai just õige koht külastamiseks. See paik võimaldab sul päeval rannas uneleda ja öösiti hullumeelsetel täiskuu pidudel osaleda. Seejuures ei ole sa veest kunagi liiga kaugel – perfektne veemärgi esindajale!

Ambur – Hispaania

Amburina on sul elule alati päikeseline vaade. Seega miks mitte külastada riiki, kus inimesed on sama optimistlikud kui sina? Hispaania on paik, kus enamus ajast paistab päike ja inimesed on sõbralikud ja külalislahked. Kuna sulle ei meeldi pikem paigalpüsimine, siis miks mitte planeerida Hispaania ringsõit külastades kilomeetrite pikkuseid randu ja suurlinnu Barcelonat ja Madridi?

Kirglik Argentiina
Kirglik Argentiina

Kaljukits – Argentiina

Mõned võivad öelda, et sa oled kitsi. Tegelikult see nii aga ei ole, sa lihtsalt soovid võtta oma reisist maksimumi, kas pole? Seetõttu oled sa rutakas ning soovid külastada maksimaalselt paljusid kohti alates vaatamisväärsustest lõpetades randadega. Seetõttu on Argentiina õige valik oma rikkaliku kultuuri ja ajalooga ning mõistliku hinnatasemega.

Veevalajad – Lõuna-Aafrika

Kirglik, intellektuaalne ja loominguline, selline sa oled ja see määrab ära ka sinu reisimise eripärad. Sa otsid unikaalseid elamusi, mitte niivõrd ülerahvastatud turismimagneteid. Seetõttu on oma eksootilise ilu poolest Lõuna-Aafrika sulle sobilik sihtkoht.

Kalad – Filipiinid

Oma oivaliste koskede ja suurepäraste randadega on kaladele sobivaimaks paigaks Filipiinid. Kaladele meeldib suhelda ja luua uusi tutvusi. Muretu saarerahvas võimaldab sul leida uusi sõpru ning tuttavaid ja luua unustamatuid mälestusi.
 
 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga