Romantikapakett Tartu Aleksandri hotellis

Aleksandri hotell
Aleksandri hotell

Sel korral otsustasime lapsed koju jätta ja leida aega meile kahele. Kuna ajaliselt on kiired tööpäevad, mõtlesime, et kaugele sõitma ei hakka vaid jääme oma kodulinna Tartusse. Vaatasin Hotelliveebist erinevaid romantikapakette ja silm jäi pidama Aleksandri hotelli paketile „Romantiline puhkus kahele!“ . Sisaldab see endas nii vahuveini, puuvilju, roose, infrapunasauna kasutust ning loomulikult majutust ja hommikusööki.

Aleksandri hotelli sviit
Aleksandri hotelli sviit

Aleksandri hotelli sviit

Tuba oli maitsekas ja hubane. Eriti meeldis mulle see, et sisekujundusse oli alles jäetud nö hetki maja vanast päritolust. Maja ajalugu ulatub mitmesaja aasta tagusesse aega ning kujunduse juures oli sellest aimu antud vanade telliskivi seinte ja puutalade esiletoomisega.
Tuba oli tõesti romantiliselt kaunistatud. Peab tunnistama, et kui muidu tähendab roos paketis üht kena lilleõit, siis siin kaunistasid lilled nii voodit kui lauda, nii vannituba kui patju. Tõesti äärmiselt armas. Lisaks roosidele oli võimalus süüdata ka mitmeid küünlaid.
Puuviljavaagen oli ka oma nime väärt. Leidus seal mitmeid erinevaid ja mahlaseid puuvilju. Mis mulle meeldis, oli see, et nad ei olnud lahti lõigatud vaid selleks oli jäetu nuga. Mulle üldse ei meeldi, kui lõigatakse mitu tundi varem õunad, pirnid jms lahti ja siis nad seal kuivavad.
Toas oli ka kahekohaline mullivann. Me sel korral seda ei kasutanud, kui tundus täitsa moodne ja asjalik.

Aleksandri hotelli sviit2
Aleksandri hotelli sviit

Infrapunasaun

Paketi sees on võimalik kasutada infrapunasauna. Olen seda varem ka juba mitu korda kirjutanud, et mulle väga meeldib see saun oma paljude tervistavate omaduste tõttu. Mis mind üllatas oli see, et tavaliselt on sauna kasutusaeg 20 min, vahel 30 min, kuid mitte kauem. Siin oli see meie kasutuses aga terve tund. Loomulikult me nii kaua seal aega ei veetnud, kuid see andis veidi paindlikkust kasutuses.

Aleksandri hotelli hommikusöök
Aleksandri hotelli hommikusöök

Hommikusöök

Hommikusöök oli pigem tagasihoidlik, kuid tühja kõhuga muidugi lahkuma ei pidanud. Suurt rõhku on pandud erinevatele konserveeritud ja marineeritud toitudele. Sekka kahes erinevas astmes keedumunad, hommikupuder, soojad viinerid ja lihapallid. Samuti müsli ja hommikuhelbed, sai, leib, šokolaad. Kohv oli termostes, kuid sellest hoolimata mulle väga maitses.
 
Kokkuvõttes võib öelda, et kui plaanite oma kaaslasega romantilist puhkust Tartus, võiks Aleksandri hotell olla üks kandidaatidest. Hotelliveebis pakutavate Aleksandri hotell pakettidega saate tutvuda SIIN!
 
 
Tekst: Brit Mesipuu

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga