Veeda koolivaheaeg spaas!

Tervis ravispaahotelli külastus
Tervis ravispaahotelli külastus

Koolivaheaeg on kohe kohe ukse ees! See on tihti aeg, mil võetakse üheskoos perega midagi vahvat ette. Alati ei pea aga toredaid hetki koguma Eestist kaugel soojal maal, seda võib vabalt teha ka nii kodumaal kui ka naaberriikides.
Järgnevalt olemegi kokku kogunud paar ideed igast nii-öelda Eesti nurgast, kuhu koolivaheajal koos perega lustima minna.

Veelõbu saare peal

Kes ammu pole kaunitel Eesti saartel käinud, tasub koolivaheajal see külastus kindlasti ette võtta. Ja kui juba “nii kaugele” minna siis ikka kaheks ööks. Spa Hotell Meri pakub soodsa hinnaga 2-öist puhkusepaketti perele. Paketis sisaldub majutus koos hommikusöökidega, hotellis asuva sauna ja basseini piiramatut kasutust lahtiolekuaegadel, piiramatu sauna, jõusaali ja liutoruga veekeskuse kasutamine Spaa Hotellis Rüütlis ja lastetubade kasutamist nii Spaa Hotellis Meri kui Rüütli. Paketi hind sisaldab ühe kuni 16-aastase lapse tasuta külastust.

Avastame Lätimaad

Jurmala Spa veekeskus
Jurmala Spa hotell

Kui on soov külastada Lätimaad, tasub peatuspaigaks valida Jurmala Spa hotell. Ja kui nii kaugele juba minna, siis ikka kaheks ööks. Hotelliveebi valikust leiad näiteks sellise paketi: “Kaheöine lõõgastus 2-le koos hoolitsustega (superior tuba)“
Nagu nimigi ütleb, sisaldab pakett majutust superior toas, kuid lisaks veel loomulikult hommikusööke, sauna- ja basseinikeskuse külastust, piiramatut jõusaali kasutust, ühte hoolitsust SPA menüüst ja paljut muud. Kusjuures kuni 5-aastane laps majutub lisavoodil täiesti tasuta. Kui teil on peres suuremad lapsed, küsige julgelt Hotelliveebilt pakkumist, mis sobiks teie perele kõige paremini.
Loe ka meie blogipostitust Jurmala Spa hotelli kohta siit!
Ööbikuoru Villa peretuba
Ööbikuoru Villa peretuba

Spaa ja villaromantika

Kui sinu järgmine sihtkoht võiks olla mõnus kuppelmaastik ja Võrumaa, soovitame “2-öist perepakett Kubija SPA ja soolakambri külastusega“ Ööbikuoru Villas. Mis selle paketi eriti hinnatuks teeb, on see, et kaks kuni 16-aastast last on hinna sees!
Lisaks leiate sellest paketist veel majutuse, hommikusöögid, soolakambri külastuse kogu perele ning Kubija vee- ja saunakeskuse külastuse.
Ka Ööbikuoru Villa külastuse kohta leiate pikema blogipostituse, loe seda siit!

 
 

Tervistav perepuhkus Tervis ravispaahotellis

Tervise Paradiisi veekeskus
Tervise Paradiisi veekeskus

Esimese soovitusena Pärnust tooksime välja Tervis ravispaahotelli. Sealne Majutuspakett perele koos Tervise Paradiisi veekeskuse külastusega pakub mitmekülgset lõõgastust nii pere suurematele kui väiksematele liikmetele. Majutus on paketi puhul koguni ruumikas standart sviidis. Lisaks loomulikult hommikusöök, hotelli sauna, veekeskuse ja jõusaali külastus. Samuti kingituseks Tervise Paradiisi veekeskuse külastus kogu perele. Kusjuures 2 kuni 11-aastast last puhkavad vanematega koos tasuta.
Loe meie blogija külastuse kohta pikemalt siit.

Nii tervist kui kultuuri

Lõbusat tervislikku meelelahutust Aura keskuses ja tarku teadmisi AHHAA teaduskeskusest pakub Hotell Sophia perepakett “Perepakett AHHAA ja Aura külastusega“. Pakett sisaldab superior tuba, hommikusööki, üllatust pere pisematele ja perepääsmeid nii AHHAA-sse kui Aurasse. Kusjuures paketi hind sisaldab kahte kuni 16-aastast last.

Spaapuhkus Tallinna kesklinnas

Tallink Spa & Conference Hotel
Tallink Spa & Conference Hotel

Tallinnas oleks üks meie soovitustest Tallink Spa & Conference Hotel. See on eriti atraktiivne just oma asukoha tõttu – vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast. Seega suurepärane võimalus hotellist ajaloohõngulisele jalutuskäigule minna ilma, et lapsed tee peal vahepeal ära väsiksid.
Lisaks heale asukohale sisaldab pakett „Spaapuhkus kahele Tallinna kesklinna hotellis“ rikkalikku buffet hommikusööki ja piiramatut Aqua Spa veekeskuse külastust. Üks kuni 5-aastane laps ööbib vanematega tasuta. Teiste laste hinnainfo sõltub lapse vanusest. Küsi Hotelliveebilt kindlasti selle kohta lisainfot.
Hotelli külastuse kohta leiad postituse ka meie blogist.
Mitmeid teisi häid hotellipakkumisi ja perepakette leiab ohtralt Hotelliveebi lehelt. Kasuta selleks otsingus „Perepaketid“ kategooriat ja vali kohe välja enda perele sobivaim.
Mõnusaid elamusi!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga