Spaahoolitsused meestele

Aprillis on nii mõnedki meist nii vaimselt kui füüsiliselt kurnatud ja ei jõua mitte kuidagi kevadet ära oodata. Ometi, Eesti ilma teades, peame olema kannatlikud: lund ja külma võib jätkuda veel terveks kuuks, kuid ära heida meelt. Üks viis, kuidas kevad veidi lähemale tuua, on minna spaasse. 

Kas tahaksid oma meest natuke poputada? Või äkki oled ise mees ja sooviksid naise, sugulaste või sõpradega spaasse minnes end mõne mõnusa hoolitsusega turgutada? Hea uudis on see, et mitmed Eesti spaad pakuvad just meestele mõeldud hoolitsusi. Oleme välja valinud mõned põnevaimad neist.

Massaaž Haapsalu ravimudaga

Kaunis Haapsalu meelitab ravimudaga.

Pole midagi kosutavamat ja kevadväsimust tõrjuvamat, kui loodusest jõu ammutamine. 

Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub ülimõnusat ravimudaga massaaži. Massaaži käigus pannakse seljale mudamähis ning siis masseeritakse kogu keha klassikalise massaaži võtetega.

Lõpuks eemaldatakse mähis ning masseeritakse ka selga. Ravimuda koorib nahka, kuid sellel on ka võrratud raviomadused. Nimelt kiirendab see ainevahetust ning aitab ravida kroonilisi põletikke.

Magneesiumi ja koduõlle vannihoolitsus Estonia Resort Hotel & Spa-s

Miks mitte proovida õllevanni?

Kas teadsid, et õlut ei peagi vaid seespidiselt tarvitama? Kui juues pole see just kõige tervislikum, siis vannis on õllel mitmeid kasulikke omadusi. Koduõlle vann on kasulik nahale, liigestele ja närvisüsteemile. Ühteaegu on säärane vann rahustav ja värskendav ning energiat andev.

Paha ei tee ka vannivees leiduv magneesium, mida meie organism normaalseks toimimiseks vajab ning mida keha eriti hästi just läbi naha omandab. Tule ja proovi järele Estonia Resort Hotel & Spa-s!

Hoolitse oma näo eest GOSPA-s

GOSPA aitab oma näonaha eest hoolt kanda.

Kui hing igatseb Saaremaale, siis tea, et ka viikingite saarel on meestele mõeldud hoolitsused täiesti olemas.

Näiteks pakutakse GOSPA-s kõikidele viikingitele Babor näohoolitsust. 60-minuti jooksul lahendatakse su nahaprobleeme, hoolitsetakse naha eest, võideldakse peenikeste joonte ja kortsukestega ning täiendatakse naha energiavarusid. 

Nägu on kui visiitkaart, mis loob inimesest esmamulje nii tööl kui ka eraelus. Sõprade ja sugulastega kokku saades vaadatakse ikka üksteisele otsa ning just nägu on see, mis reedab väsimust ja haigust või tervist ja elurõõmu. 

Seega, kui tahad välja näha värske ning hea jumega, tervislik ja energiast pakatav, siis tasub Babori näohoolitsus end kuhjaga ära. 

Titaani kehahoolitsus V Spaahotellis

Proovi Titaani kehahoolitsust V Spaahotellis

Kas lõhud spartalase kombel tööd teha? Või vastutad Kreeka jumalate moodi maailma hea käekäigu eest? Ka titaanid ja jumalad vajavad puhkust ja lõõgastusmomenti, hetke iseendale. Sest vastutusrikast ja rasket tööd saab tõhusalt teha vaid see, kes hoolitseb samal ajal ka oma keha ja vaimu eest. 

V Spaahotell teeb enda eest hoolitsemise meestele imelihtsaks. Tule aga kohale ja hellita end kehakoorimisega ning leevenda pingeid soolavannis. Tunneta, kuidas peale massaaži oled kui uuesti sündinud.

Spaarituaal Wasa Resortis

Spaarituaalid aitavad meil end igapäevaelust välja lülitada.

Kas oled kunagi proovinud spaarituaale? Kui pole veel jõudnud, siis ongi õige aeg tulla Pärnusse Wasa Resorti ning vaadata üle Pärnu kõige uuema spaa pakutavad rituaalid meestele. Miks mitte proovida ära seljamassaaž “Lõõgastav laine”?

Kui vajad oma ellu tunnet, et oled troopilisel saarel ja võimsad ookeanilained uhuvad vastu su keha, siis on see rituaal just sinu jaoks, sest massaažilaual koged silumist, sõtkumist ja libisevat survet. 

Massaaž sobib nii arvuti taga kangeks jäänud selja lõdvestamiseks kui ka füüsilise töö tegijale ning rauda rebivale mehele, sest massaaž lõõgastab ka kõige enam pinges selja. 

Kuna tegu on rituaaliga, siis pane vaim valmis, sest tegemist saab olema täiesti erilise kogemusega. Ole valmis kuumade kivide soojuseks, soojadeks rätikuteks ja näole pihustatavaks näouduks.

Kanepi kehahoolitsus Tervise Paradiisis

Lase end hellitada Tervise Paradiisis

Meil on vaid üks keha, seega, miks mitte selle eest hästi hoolt kanda? Pärnus, kohe mere ääres asuvas Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuses ootab teid kanepi kehahoolitsus.

Kanep on tuntud selle poolest, et leevendab põletikke, lihaspingeid ja valusid. Tule ja eemalda surnud naharakud, ikka selleks, et uuele nädalale justkui uuesti sündinuna vastu minna. Koorimisele järgneb kanepiõli massaaž, mis turgutab nahka ja kiirendab ainevahetust.

Hoolitsuselt lahkudes on sul hea enesetunne ning niisutatud nahk. 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga