TOP 10 hotelli perepuhkuseks

Kas lappad ka unistavalt reisipakette, kuid siis otsustad siiski ümber, sest lapsed on ju alles väikesed ning kaugele sõitmine on ebamugav nii sulle kui väikestele pereliikmetele. Õnneks on ka Eestis ja Lätis imelisi spaahotelle, kus on olemas kõik, mis lapsi huvitab: veekeskused, lastehoolitsused, lastebasseinid, mängunurgad ja restoranid. Mõnikord tähendab perepuhkus paaritunnist auto- või bussisõitu, suurema õnne korral ei pea te aga isegi kodulinnast lahkuma. 

Toome välja HOOKUSBOOKUS kasutajatelt kõige kõrgema hinnangu saanud hotellid, mis on ideaalsed just perepuhkuseks.

1. Viiking Spaa Hotell (külastajate hinnang – 9,4)

Erilise sisekujundusega spaa

Viiking Spaa Hotell on tõeline oaas suvepealinnas Pärnus. Vaid jalutuskäigu kauguses südalinnast ja rannast asub eesti kõige omanäolisem vee- ja saunakeskus “Viikingi Saaga”.

Erilise sisekujundusega spaas saad lõõgastuda saunades, mis on peidus koobastes ja grottides. Lastele pakub palju elevust vastuvooluga jõgi ja lastebassein. Vanemad saavad aga mõnuleda karastava joogiga mullivannis, kasta end tulisesse Jaapani vanni ja külastada erinevaid saunu. 

Lumesaun

Kõige erilisem saun Viiking Spaa Hotellis on lumesaun, kus temperatuur on -5 kuni -10 kraadi. Hotell pakub ka laia valikut lõõgastuspakette ja taastusraviprotseduure. Valikus on ka põnevaid spaahoolitsusi ka pere kõige väiksematele liikmetele. 

Hind perele: al 115 eur — vaata lähemalt.

 

2. Tallinn Viimsi SPA (külastajate hinnang – 9,1)

Eesti suurim veekeskus

Vaid 10 kilomeetri kaugusel Tallinna südalinnast asub endine kaluriküla, millest on praeguseks kasvanud üks Harjumaa hinnatumaid elukeskkondi. Siin valitseb rahu ja vaikus, kuid mitte ainult!

Viimsi pakub ka palju põnevaid tegevusi ka aktiivsele puhkajale: olemas on kohvikud, restoranid ja isegi kino.

Atlantis H2O Aquapark

Üheks põhjuseks, miks Viimsit külastada on see, et just siin asub Eesti suurim veekeskus Atlantis H2O Aquapark. Lisaks on Viimsi SPA-s olemas äge mängutuba ning spetsiaalselt lastele mõeldud Vesikaru saun.

Tallinn Viimsi SPA

Vanematelegi on siin piisavalt tegevus. Neid ootab lai valik saunu ning basseine ja tervisesõbrad ei pea puhkusele tulles jõusaali tikutulega taga otsima: spaas on olemas oma jõusaal ning rühmatreeningudki.

Hind peredele al 166 eur — vaata lähemalt.

3. Jurmala Spa Hotell (külastajate hinnang – 9,3)

Lapsed Jurmala Spa Hotellis

Jurmala metsane mereäär on imeline paik kosutavaks perepuhkuseks. Siin võib terve perega metsas mürada või võtta ette pikki ja elamusterohkeid jalutuskäike rannal.

Jurmala asub Riiast vaid lühikese rongisõidu kaugusel. Jurmala Spa Hotell on rannast vaid paarisaja meetri kaugusel.

Hotellis ootavad põngerjaid vahva liumäega bassein ning spetsiaalne lastesaun. Lapsi oodatakse ka spaahoolitsustele. Neist säravaim on kindlasti glitter tattoo.

Jurmala Spa Hotel

Täiskasvanute lemmikuks on Jurmala Spa Hotellis Wellness Oasis oma kolme erineva temperatuuriga basseinide, mullivannide, saunade ja massaažitoaga. Eriti mõnus on võtta baarist jook, basseiniserval jalgu kõigutada ja vaadata, kuidas lapsed end täiel rinnal naudivad. 

Hotelli teeb mõnusaks ka see, et spaarestoran pakub erinevaid Läti aga ka rahvusvahelisi roogasid, nii et maitseelamuste saamiseks ei peagi hotellist väljuma. Õhtul on aga mõnus lõõgastuda kokteilibaaris Seaside ja nautida panoraamvaadet Jurmalale ja Riia lahele. 

Hind perele al 145 eur – vaata lähemalt.

4. V Spaa- ja konverentsihotell (külastajate hinnang – 9,8)

Laserjänkusid vaatamas

Otse Euroopa kultuuripealinn 2024 südames, kõikide teede ristumispunktis Kvartali keskuses asub tõeliselt lastesõbralik spaa.

Siin on korraldatud lastele oma check-in, et nad saaksid hotelli sisseregistreerimise protsessil mõnusasti silma peal hoida. Lapsi rõõmustab V Spaahotelli maskott V Jänku. Täis- ja pooltundidel ilmuvad V Jänku tubade akende taha laserjänkud. 

Vee- ja heaolumaailmas ootab pere pisemaid lastebassein kõiksuguste veeatraktsioonidega ning kõige väiksemate laste absoluutne hitt on laevaujutustee. Väga hästi on lahendatud ka saun, kuhu on pandud multikad mängima, nii et lapsedki rõõmuga kuumas ruumis istuvad.

Lõõgastusala

Kuid V Spaa pole vaid laste spaa. Täiskasvanuid ootab siin 11 erinevat basseini, mullivannid ja soolamaailm. Eriti mõnus on aga lamada surnumere soolaga basseinis ja nautida säravaid kunsttähti. Midagi lõõgastavamat on raske välja mõelda!

Õhtusööki pakub meeldiva teeninduse ja maitsva toiduga Joyce. 

Hind perele al 129 eur – vaata lähemalt.

5. Estonia Medical Spa & Hotel (külastajate hinnang – 9,1)

Lapsed veerõõme nautimas

Estonia Medical Spa & Hotel asub Pärnu rannarajoonis otse rannapargi kõrval, vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Ka kesklinn on siin ööbides käeulatuses. 

Lapsed leiavad Estonia Medical Spa & Hotellist toreda sooja veega lastebasseini õhupadja ja veeseenega. Väikelastele on aga ideaalne 45cm sügavusega bassein. Sauna- ja basseinikeskuses Termid saab nautida Hamami, jaapani vanni ja massaaživanni. Lõõgastavalt mõjuvad ka massaažijoad ja kaskaad-duššid.

Imelise asukohaga Estonia Medical Spa & Hotel

Kõhu saab täis buffet-restoranis ning kui veerõõmud on nauditud, võib suunduda 8. korrusel asuvasse Panoraamkohvikusse, kus on imetore kogu perega nautida vaateid linnale, merele, parkidele ja jõele. 

Hind perele al 89 eur – vaata lähemalt.

6. Pühajärve Spa ja Puhkekeskus (külastajate hinnang – 8,7)

Pühajärvel on mõnus igal aastaajal

Eesti talvepealinna vahetus läheduses, Lõuna-Eesti erilisel kuppelmaastikul, asub maaliline Pühajärv, mis tänu spaahotellile, suusaradadele, Kuutsemäe, Tehvandi ja Kääriku lähedusele on ka talvel väga atraktiivne puhkusepaik.

Suvel võib siin aga nautida pikki jalutuskäike järve ümber ning imelisi vaateid ja loomulikult ka hotelli juurde jäävat liivaranda.

Tornikohvik

Pühajärve on imeline koht lastega reisijatele. Lastel on võimalus vabalt ringi joosta ning nautida vabas õhus möllamist ja ekraanivaba elu. Kehvema ilma korral paneb laste silmad särama bowling ning üksjagu elevust pakub ka tornikohvik.

Hotellis on ka jõusaali ning grillköögiga pubi, kus nädalavahetustel saab  elava muusika saatel jalga keerutada.

Hind perele al 149 eur – vaata lähemalt.

7. Lielupe Hotel by Semarah (külastajate hinnang – 9,6)

Tõeline lõõgastus Jurmalas

Jurmala kuurort koos sajandivanuste männimetsade ning kuulsa Bulduri rannaga on see, mis ootab sind, kui otsustad puhkuseks valida Lielupe Hotel by Semarah.

Pisikesi külastajaid meelitab hotell lastebasseini ja -menüüga. Kuid väikestele külastajatele mõeldud tegevuste tipus on kindla peale elamusi ja meelelahutust pakkuv lasteklubi, kuhu on oodatud kõik 1-12-aastased.

Lielupe Hotel by Semarah on suurepärane koht perepuhkuseks

Väiksemad lapsed saavad toimetada erksavärviliste tegelaskujude ja pehmete atraktsioonidega mänguruumis. Vanematele lastele on mõeldud džunglistiilis mänguväljak ja interaktiivsete mängude ala.

Täiskasvanutelegi leidub spaas palju tegevust alates 25-meetrisest basseinist, mullivannist, auru- ja Soome saunast kuni erinevate sportimisvõimalusteni välja. Oma tervise eest saab hoolt kanda nii jõu-, jooga- kui ka spordisaalis.

Lielupe Hotel by Semarah

Restoran pakub Läti ja Vene sööke, kuid valikus on ka rahvusvahelisi roogasid. 

2 öö hind perele al 280 eur – vaata lähemalt. 

 

8. Kalev Spa Hotell & Veekeskus (külastajate hinnang – 9,2)

Kalev Spa Hotellist avanevad vaated vanalinnale

Keskaegne Tallinna vanalinn peidab endas tõeliselt mõnusat lõõgastusvõimalust. Poodide, söögikohtade ja vaatamisväärsuste vahetus läheduses asub Kalev Spa Hotell & Veekeskus.

Lastega on hotellis tore eelkõige seetõttu, et siin asub üks Põhja-Eesti suurimaid veekeskuseid, nii et tasub olla valmis hullamiseks veetorudes, atraktsioonidel ja lastebasseinis. 

Kalev Spa Hotell & Veekeskuse teeb eriliseks ka selle pikk ajalugu. Nimelt avati siin ujula juba aastal 1965.

Ideaalne paik perepuhkuseks.

Kõhtu saab kinnitada restoranis Allee, mis on samuti mugav just lastega reisimiseks, kuna seal on olemas nii lastemenüü kui ka mängunurk. 

Ajalooline Kalev Spa Hotell § Veekeskus

Perepakett koos soolakambri külastuse ja lastele mõeldud üllatusega al 119 eur – vaata lähemalt. 

 

9. Tervise Paradiisi spaa-hotell & veekeskus (külastajate hinnang – 9,6)

Tervise Paradiisi spaa-hotell & veekeskus asub otse mere ääres

See neljatärnihotell asub Pärnu rannas. Otse hotelliuksest võib minna loodusrajale linde vaatama või keerata rannapromenaadile jalutama või kohvikusse einestama. Tervise Paradiisi spaa-hotell & veekeskus on kahtlemata parima asukohaga spaahotell Pärnus. 

Peredele on siin avarad peretoad. Lastele pakuvad palju põnevust veekeskuse liutorud ja kärestikujõgi. Adrenaliinihuvilised saavad sooritada hüppeid 4-meetri kõrgusest hüppeplatvormilt. Rahulikud nautlejad võivad aga ujuda basseinis, sulistada mullivannis või nautida erinevaid koski.

Krõbedal talvepäeval on äge ujuda soojendusega välibasseinis. Veekeskuse teisel korrusel ootavad teid aga erinevad eksootilised saunad, kus Soome sauna kõrval saab proovida ka näiteks Jaapani ja Pärsia sauna.

Tervise Paradiisi veekeskus ei jäta kedagi külmaks.

Kui veetegevused on tehtud võite kogu perega bowlingut mängida või lastega mängutuppa minna.

Hotellis on olemas a`la carte restoran Purpur ja kiirtoidurestoran Neptun. Õhtut on mõnus lõpetada hotelli kõige kõrgemal korrusel asuvas Romantic baaris. 

Hind perele al 156 eur – vaata lähemalt.

10. Asa Spa Hotell  (külastajate hinnang – 9,0)

Pereidüll Asa Spa Hotellis

Eesti kõige suuremal saarel on end sisse seadnud Asa Spa hotell. Hotell on mõnusasti jahisadama ja promenaadi vahetus läheduses. Lastega Saaremaale tulles on see ainumõeldav hotell juba ainuüksi sellepärast, et just siin asub Saaremaa ainuke liutoru.

Lisaks on lastele eraldi bassein. Täiskasvanuid ootab aga 25-meetrine bassein, saunad, mullivann ja Jaapani vann. Asa Spa Hotelli boonuseks on mõnusalt suur puhkeala, kus saab end kosutada suupistete ja värskendavate jookidega. 

Asa Spa Hotell

Neile, kes soovivad end hellitada, pakub hotell palju põnevaid hoolitsusi: veeprotseduurid, massaažid, keha- ja näohoolitsused ning füsioteraapia. Ära ei unustata ka lapsi. Neile pakutakse spetsiaalseid lastehoolitsusi. 

Õhtud saate veeta restoranis, mis pakub unustamatuid vaateid lossipargile ja jahisadamale. 

Hind perele al 54 eur – vaata lähemalt. 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga