Ülimõnusad kevadised spaapaketid Eesti spaades

Kevad poeb vaikselt südamesse, kas pole? Samas on energiavarud otsakorral ja kuluks ära üks mõnus spaa, mis meeli ergutaks ning energiat annaks. Elustilist valis hotelliveeb.ee lehelt välja ülimõnusad kevadised spaapaketid, sest otsakorral energiavarusid oleks hea turgutada just mõnes Eestimaa spaas. Meie kõigi rõõmuks lisandub uusi või uuenenud spaasid igal aastal ning spaapakettide valik üha suureneb.

MILLINE SPAAPUHKUS VALIDA?

Inimestele, kes armastavad lõõgastuda keset Eestimaa loodust, sobivad suurepäraselt Lõuna-Eesti spaad – Kubija, Pühajärve ning Värska. Neile, kes soovivad spaa külastuse ühildada näiteks mõne muuseumi või teatrikülastusega, saavad valida mõne suurema linna spaa Tallinnas, Pärnus, Tartus või Rakveres. Mereäärsed spaad on just neile, kes igatsevad suvesoojust ning mere rahustavat mõju.
Üks mõnus spaapuhkus ei möödu ainult hotellitoas ja spaas viibides. Paljud Eesti spaad pakuvad teemapakette, kus lisaks hoolitsustele on kavas ka teatri või mõne lähikonnas asuva vaatamisväärsuse või muuseumi külastamine. Paljudes spaades on võimalik osa võtta rühmatreeningutest ja treeninglaagritest. Paljud spaahotellid pakuvad ka majasisest meelelahutust tantsuõhtutest kuni tuntud lauljatega kontsertõhtusöökideni välja.
Perede jaoks sõltub hind tihti laste vanusest. Paljudel spaadel on ka peretoad, kuhu mahub 2–3 last. Laste hinnalisa on tavaliselt 15–25 eurot öö kohta, olenevalt vanusest. Iga alljärgneva spaapaketi juures on välja toodud ka lisatasud lastega külastuse eest.

PARIMAD SPAAPAKETID KEVADISEKS TURGUTUSEKS

Elustilist valis hotelliveeb.ee lehelt välja 10 kõige mõnusamat spaapaketti, kuhu kevadiseks kehaturgutamiseks minna.

1. LÕÕGASTUSPAKETT KAHELE GOSPA KÜLASTUSEGA EKESPARRE BUTIIKHOTELLIS KURESSAARES (HIND AL 75€)

Kasuta erakordset võimalust ööbida otse Kuressaare piiskopilinnuse kõrval asuvas eksklusiivses Ekesparre Butiikhotellis. See esindab kõike, mida inimesed väga hindavad: privaatsust, iseolemise õigust ja kindlat kvaliteeti igas pisiasjas, mis laseb hotellil jääda iseendaks. Juugendstiilis sisustatud hotell pakub parimat personaalset teenindust nautimaks mõnusaid kevadpäevi kasvõi hotelli aias õhtukohvi nautides või hommikusööki süües. Hinnas on ka GOSPA sauna- ja veekeskuse piletid kahele.
Lastega minnes: Lisavoodi tasud 0-3a 15€, 4-11a 20€, alates 12a 40€.
VAATA LÄHEMALT
spa paketid Saaremaal Ekesparre Boutique hotell GoSpa kulastusega
spa paketid Saaremaal Ekesparre Boutique hotell GoSpa kulastusega 2

2. ÖÖBIMISPAKETT KAHELE ERMI KÜLASTUSEGA LYDIA HOTELLIS TARTUS (HIND AL 144€)

Iga eestlase selle aastane kohustuslik käik on Tartusse, hiljuti avatud Eesti Rahva Muuseumisse. Lisaks kultuurielamusele saab lõõgastuda ka hotelli spa-lounges, fitnessklubis või lõpetada öö hoopiski Tartu kuumimates ööklubides, mille piletid sisalduvad samuti hinnas.
Lastega minnes: Kuni 2-aastane laps beebivoodil/lisavoodil – tasuta , 3-11 aastane laps lisavoodil – 35 eur/ öö kohta, 12+ ja täiskasvanu lisavoodil – 45 eur/ öö kohta.
VAATA LÄHEMALT
Spa paketid spa sooduspakkumised Tartus Lydia hotell
Eesti Rahva Muuseum ERM spa pakett Tartus

3. PUHKUS MÕNUSAS HEDON SPA HOTELLIS PÄRNUS (HIND AL 85€)

Pärnu üks uusim spaa Hedon on hea valik kvaliteetset spaapuhkust hindavale inimesele. Hedon Spa asub rannaluidete varjus ajaloolises säravas majas. Vee rahustav toime, kohisevad rannamännid ja aeglased spaanaudingud aitavad korrastada mõtteid ja leida teed iseendasse. Spaapakett sisaldab spaa üldist supelusala kasutamist ning ööklubi pileteid. Lisaks on soovitav lisatasu eest külastada ka Vaikset Spaad. Loe varasemat postitust Hedon Spa külastusest.
Lastega minnes: kuni 3a laps vanemate kaisus või beebivoodil – tasuta, laps alates 4. eluaastast vanemate kaisus või lisavoodil – 30 eur/öö kohta, laps või täiskasvanu alates 14. eluaastast lisavoodil – 40 eur/öö kohta
VAATA LÄHEMALT
spa paketid spa pakkumised Pärnus Hedon Spa 2
spa paketid spa pakkumised Pärnus Hedon Spa

4. SPAAPAKETT KAHELE MASSAAŽIGA ESTONIA RESORT HOTEL & SPA-S PÄRNUS (HIND AL 109€)

Üks mõnus spaapakett kahele 50-minutilise massaažiga. ESTONIA Resort Hotel & Spa hotell ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Kui ihkad midagi erilist, siis nüüd on olemas täiuslik viis ühendada puhkus, majutus ning spaaelamused koos  lõõgastava massaažiga. Loe ka meie varasemast külastusest Estonia Resort Hotel & Spa-s.
Lastega minnes: kuni 3a lapsed tasuta, beebivoodi 10 € (ühekordne tasu kogu viibimise ajal), 4-14a (k.a) lisavoodil 25 €/öö kohta.
VAATA LÄHEMALT
spa paketid spa pakkumised Parnus Estonia Restort Spa 2
spa paketid spa pakkumised Parnus Estonia Restort Spa
 

5. GOSPA KEVADPAKETT KAHELE KOOS HOOLITSUSEGA 2 ÖÖD KURESSAARES (HIND AL 194€)

Veel üks mõnusa 60-minutilise massaažiga pakett kaheks ööks Saaremaa ühes parimas spaas GOSPA. Et ka ennast kenasti tunda, tuleks teha üks sutsakas värskendust oma kehale. Kupumassaaž ja infrapunasaun on selleks täiuslik kooslus, sekka saaremaist kevadist päikest ning värsket merehõngu.
Lastega minnes: Üks laps kuni 2-aastane lisavoodita tasuta, üks 3-12 aastane laps lisavoodita 15 eur/ öö kohta, laps kuni 2-aastane beebivoodil 15 eur/ öö kohta, 3-15 aastane laps lisavoodil 20 eur/ öö kohta, 16+ ja täiskasvanu lisavoodil 35 eur/ öö kohta.
VAATA LÄHEMALT
GoSpa spa pakett Saaremaal kevadeks
GoSpa spa pakett Saaremaal kevadeks.jpeg 2
 

6.  ROMANTIKAPUHKUS MULLIVANNIGA DELUX TOAS UUES V SPAAS TARTUS (HIND AL 119€)

Tartu uusim spa hotell V Spa kutsub külastama juba seetõttu, et tegemist on Lõuna-Eesti suurima spaa- ja saunakeskusega. Romantikapakett kõlab hästi, eriti kui on soov minna puhkama koos kõige kallimaga. Hinnas sisaldub ka vahuvein ning ööklubi piletid.
Lastega minnes: 0-5 a. ööbivad tasuta, 6–15 a.  ööbivad hinnaga 20 €/öö, 16 a. – vanemad ööbivad hinnaga 35 €/öö
VAATA LÄHEMALT
Spa paketid Tartus spa pakkumised V Spa Hotel ja Spa Tartus
Spa paketid Tartus spa pakkumised V Spa Hotel ja Spa Tartus 2
 

7. KAHEÖINE PUHKUS KUBIJA HOTELL-LOODUSSPAAS KAHELE (HIND AL 119€)

Kubija hotell-loodusspa kutsub teid 2 ööks kauni looduse rüppe, kus saabumisel ootab toas puuviljavaagen, hiljem saab nautida spaa- ja saunakeskust ning aromaatset käehoolitsust.
Lastega minnes: Kuni 3-aastane lisavoodita tasuta (soovi korral ja võimalusel on võimalik tuppa panna ka tasuta beebivoodi, 4-12 aastane lisavoodil 15 eur/ öö kohta, 13- … laps ja täiskasvanu lisavoodil 25 eur/ öö kohta.
VAATA LÄHEMALT
Kubija hotell loodusspaa spaa sooduspaketid 2
Kubija hotell loodusspaa spaa sooduspaketid
 

8. LÕÕGASTAV KAHEÖINE MASSAAŽIDEGA SPAAPAKETT ÕHTUSÖÖKIDEGA KAHELE 2 ÖÖD FRA MARE SPA-S HAAPSALUS (HIND AL 170€)

Juba ainuüksi Haapsalu külastuse pärast valiks kaheöise Fra Mare spaapaketi, sest Haapsalu oma rannaäärse promenaadi, armsate kohvikutega ning mõnusalt rahuliku rütmiga pakub head olemist igaühele. Hinnas sisaldub ka 25-minutiline massaaž ning õhtusöök mõlemal õhtul. Mida hing veel ihkab!
Lastega minnes: Kuni 3a laps beebivoodil – tasuta, 4-13a laps lisavoodil – 30 eur/ 2 öö kohta, 14-17a laps lisavoodil – 40 eur/ 2 öö kohta.
VAATA LÄHEMALT
Fra Mare Spa paketid Haapsalus
Fra Mare Spa paketid Haapsalus
 

9. KEVADET OTSIDES VIHULA MÕISAS (HIND AL 79€)

Imeliselt kauni loodusega võlumaa algab juba teekonnal kaunisse Vihula mõisa. Vihulas saab nautida puhkuserõõme ja tõhusaks hommikuseks ärkamiseks mõnuleda sisebasseinis ja aurusaunas. Lisatasu eest on võimalus tutvuda mõisaga koos giidiga, kes pajatab toredaid lugusid ja legende mõisast vanal ajal.
Lastega minnes: Laps kuni 2-aastane beebivoodil – tasuta , 3-12 aastane lisavoodil – 15 eur/ öö kohta, 13+ laps ja täiskasvanu lisavoodil 40 eur/ öö kohta .
VAATA LÄHEMALT
Vihula Moisa romantikapakett kahele Vihula 2
Vihula Moisa romantikapakett kahele Vihula
 

10. LÕÕGASTAV SPAAPAKETT KAHELE NOORUS SPA HOTELLIS NARVA-JÕESUUS (HIND AL 72€)

Eestimaa parim spa hotell Noorus SPA Hotel kutsub aega veetma koos kaaslasega, igapäevastele väikestele muredele mõtlemata. Ida-Virumaal põnevad vaatamisväärsused, rikkalik kultuurielu ja mõnusad spaaelamused on nüüd võimalik ühendada toredaks lühipuhkuseks.
Lastega minnes: 1 laps vanuses kuni 5 aastat (kaasa arvatud) majutatakse standardtuppa tasuta koos täiskasvanu(te)ga. Laps 6 – 12 aastat lisatasu on 15 € /öö. Lapsi alates 13. eluaastast ja vanemaid loetakse täiskasvanuteks. Majutuse lisatasu on 30 € /öö.
VAATA LÄHEMALT
Hotelliveeb.ee spa pakett Noorus Spa Hotel Narva Joesuus bassein
Hotelliveeb.ee spa pakett Noorus Spa Hotel Narva Joesuus bassein
Tekst ja fotod: Elustilist.ee 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga