Blogija Raili Eller V Spaas

Tartus asuv V Spaa on muutunud väga populaarseks ning meil on teiega jagada mitmeid blogijate arvamuslugusid, seekord jagame teiega blogija Raili Elleri kogemusi:

Tartus, heade mõtete linnas, avas 2016. aasta detsembris oma uksed Lõuna-Eesti suurim spaa- ja konverentsihotell, mis kannab ühe tähelist nime “V“.

Koostöös V Spa-ga õnnestus mul ühel kaunil veebruarikuu päeval ehk 14-ndal veebruaril (mis teada-tuntud sõbrapäevana), ära proovida pakett “Lapseootel naisele“, olles ise selleks ajaks viimast kuud lapseootel. Olin küll eelnevalt perega ühe korra V Spa-s käinud, kuid see oli midagi muud – nüüd teadsin, et see aeg on vaid mulle. Peab tõdema, et olin väga ärevil ja uudishimulik, sest varasemalt mul spaahoolitsuste kogemus puudus ja samas oli sees ka väike ärevus, et äkki ma jõuan enne sünnitama, kui lapseootel naisele mõeldud hoolitsusi nautima:). 14. veebruari hommikul aga soovisin oma kallitele kodus ilusat sõbrapäeva ja seadsin suuna Tartu kesklinnas asuva V Spa poole. Olgu siinkohal öeldud, et asukoht on minu meelest super – lähedalt tulijad saavad tulla jalgsi, natuke kaugemalt tulijad autoga (parkida saab mugavalt Kvartali kaubanduskeskuse parklas, V Spa asub keskuse IV korrusel) ja teisest Eestimaa otsast või veel kaugemalt tule kasvõi bussiga, sest Tartu bussijaamast on V Spa-sse vaid mõneminutiline jalutuskäik.

Olles kohale jõudnud, tervitas mind vastuvõtulauas särasilmne ja naerusuine teenindaja, kes tutvustas lühidalt, mis ja kus mind ees ootab, andis mulle nn. kiibiga käepaela ja soovis head nautimist. Mulle meeldib, et V Spa-s on riietusruum kõigile ühine s.t mehed-naised koos, eriti hea on see külastades perega, siis jääb ära see ukse taga asjade jagamine jne. Ühesõnaga – mugav. Riietusruum on avar – vähemalt on jätnud sellise mulje paaril korral külastades, alati on olnud võimalus endale mugav ja privaatne nurgake rahulikuks riietumiseks leida.

V Spa kodulehel on hetkel valida kahe nn. põhipaketi vahel, mis mõeldud lapseootel naisele: “Lapseootel naisele I” ja “Lapseootel naisele II“, kuid alati on võimalik pakettidele vastavalt oma soovidele lisateenuseid juurde osta. Mõlemad nn. põhipaketid sisaldavad 3h spaa külastust, kus ootavad ees 11 erinevat basseini-mullivanni ja kolm erinevat sauna.

Lisaks on seal ütlemata mõnusaid lõõgastustoole soojendusega ja pehmeid lihtsalt olemise/nautlemise kohti. Minu meelest eriti sobilikud nn. aeg endale puhuks. Tasub vaid mõni hea raamat ja/või ajakiri kodunt kaasa haarata ning minna ja nautida, sest lapseootuse aeg on just see, mil saab võtta veel aega ainult iseendale. Minul oli raamat kaasas ja see oli just see miski – sain lihtsalt olla, lugeda ja jälgida ümbrust.

Samas kui võimalus, siis mina soovitan juurde võtta soolamaailma ja/või saunamaailma pääsme. Soolamaailmas meeldisid mulle eriti taas ühed toredad lõõgastustoolid, kus lihtsalt olla …

… ja minu vaieldamatuks lemmikuks sai soola-aurusaun, kus temperatuur 60⁰С ja niiskus 100%, seal on võimalus oma keha naturaalse meresoolaga sisse hõõruda ja lasta sel 5-10 minutit mõjuda, seejärel see duši all maha pesta – pärast seda tundus nahk palju pehmem ja siledam. Mmmmm, mõnus! Lisaks käisin ära ka soolabasseinis ja soolakivisaunas, viimane pidavat eriti kasulik olema neile, kel probleeme hingamisteede, allergiate või astmaga. Kuna mind hetkel miski selline mure ei vaevanud, siis ma seal väga palju oma ajast ei veetnud.

Soolamaailmas kõik järgi proovinuna ja igat nurka nautinuna, suundusin ma Saunamaailma, kuhu tasub minu meelest juba minna ainuüksi interjööri pärast ja no see kadakasaun – see lihtsalt lõhnas niiiii hästi.

Lisaks on võimalus spaas kogeda midagi täiesti uut, eksootilist nahahooldusprotseduuri Kalateraapiat. Minu jaoks oli see uudne ja põnev kogemus – alguses on ikka väga naljakas tunne kui terve parv su jalgade külge sööstab 🙂 aga see on väga mõnus ja tõepoolest see on teraapia – juba üksnes nende kalade jälgimine – see kuidas nad nii usinasti jalgade küljes nokitsevad/toimetavad. Taaskord igati mõnus kogemus! 🙂

Aeg, mis antud spaaelamuste nautimiseks saigi läbi – nüüd oli aeg suunduda paketis sisaldunud hoolitsustesse. Mind ootas siis sel korral ekspresskätehoolitsus Flash Beauty (20 min) ja Jalamamassaaž (30 min). Personal, kes antud protseduure teostas, oli äärmiselt professionaalne ja sõbralik, mis kõik aitas kaasa sellise mõnusa ja vaba õhkkonna tekkimisele.

Kätehoolitsus oli mõnus. Kõigepealt teostati käte koorimine, seejärel kanti peale niisutav kreem ja kõige lõpuks seerum – kõik see kokku jättis käed väga pehmeks ja siidiseks.

Seejärel oli aeg suunduda järgmisele vahemere “saarele” just nimelt … sest igal ruumil oli mõne saare nimi ja ruumi seinal ilutses pilt konkreetsest saarest.

Jalamassaaž  oli tõeliselt mõnus. Valida oli kolme erineva õli vahel – mina valisin punase mustika, tundus sel hetkel kõige õigem minu jaoks – just lõhna poolest. Kui kätehoolitsus oli lihtsalt hea ja naudingut pakkuv, siis jalamassaaž on just see, mida ilmselt iga lapseootel naine vajab. Sa lihtsalt oled ja lased end hellitada, rahulik muusika mõtteid saatmas. Jalamassaaž oli minu jaoks kindlasti see, et kui mul oleks hea haldjas, kellele saaks oma soove esitada, siis ma laseks oma jalgu hellitada igal hommikul ja õhtul. Tegelikult naersin seal, et nüüd ma peaks oma abikaasa samasse massaaži saatma, siis ta teaks, mida ma vajan 🙂 🙂 🙂

Mis seal salata, aeg möödus halastamatult kiiresti – sinna lihtsalt oleks veel ja veel jäänud. Igal juhul, armsad tulevased emad, leidke see aeg ja võimalus – minge ja võtke aeg iseendale, laske enda eest hoolitseda, endid hellitada. Kombineerige just endile sobiv pakett ja LIHTSALT NAUTIGE! Ilusat ootusaega kõikidele tulevastele emmedele!!! 🙂

Tekst ja fotod – Raili Eller Fotograafia

Hotelliveebis pakutavate V spaa- ja konverentsihotelli pakettidega, kus sisaldub ka majutus, saate tutvuda SIIN

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga