5 asja, millele mõelda soodsat hotellituba broneerides

Hotellitoa broneerimine
Hotellitoa broneerimine

Ei ole vist liialdatud, kui väita, et hotellitoa valik on üks olulisemaid tegureid reisi planeerimisel. Väike, inetu, halva lõhnaline ja ebasoodsas asukohas asuv hotellituba, kus puudub internet või televisioon ja aknast avaneb ilmetu vaade, ei jäta vist külmaks ju kedagi.
Kuidas ise mitte sellesse ämbrisse astuda? Järgnevalt ongi sulle mõned nõuanded, kuidas garanteerida, et sinu järgmisest reisist jäävad vähemalt hotelli poole pealt vaid helged mälestused.

Hea vaade võib lisada hotellitoale hinda
Hea vaade võib hotellitoale hinda lisada

1.    Veendu lisaks soodsale hotelli asukohale ka selle ümbruse sobivuses

Valisid hotelli, mis tundub justkui ideaalses asukohas, kuid ei uurinud selle ümbrust. Kohapeal selgub aga, et idülliline hotell asub hoopis lärmakas piirkonnas, kus päeval kostub tuppa liiklusmüra ja öösel lärmakas tänavamelu. Kas tuleb tuttav ette? Selle vältimiseks uuri hotelli ümbruskonda ja küsi administraatorilt nõu vaiksemate tubade kohta.

2.    Internetiarvustused

Internetis on vabalt kättesaadavad mitmed arvustuste portaalid. Viska pilk peale ja vaata, mis teised sinu välja valitud hotelli kohta arvanud on? Mitmel lehel on sul lisaks tekstilisele arvustusele võimalik näha ka külastajate endi tehtud fotosid hotellitubadest. Ära jäta juhust kasutamata ja kindlasti uuri taustainfot ka neist portaalidest.

3.    Parkimine – kas eraldi tasu eest?

Kui reisid oma autoga, siis tutvu kindlasti enne broneerimist ka selle hotelli parkimise võimalustega. Eriti just kesklinna piirkonnas majutust soovides ja mitmeks ööks plaane tehes. Esmapilgul soodsa majutuskohana näiv hotell võib selliseid kõrvalkulusid juurde lisama hakates muutuda üsna pea keskmisest kulukamaks paigaks.

Küsi, kas hinnas sisaldub hommikusöök
Küsi, kas hinnas sisaldub hommikusöök

4.    Kas hommikusöök on hinnas?

Kui ka sina armastad hommikut alustada toeka kõhutäiega, uuri, kas hind sisaldab hommikusööki. Kui jah, küsi ka kindlasti, kas see on lihtne võileiva valmistamise võimalus või külluslik valikuga rootsi laud.

5.    Kogu preemiat

Hotelli broneerides uuri, kas saaksid liituda mõne lojaalsus- või preemiaprogrammiga, mis annaks edaspidi soodustust seal samas või koguni mitmetes teistes kohtades ööbimisel. Ka Hotelliveebil on oma preemiaprogramm. Sellega liitudes kogud iga paketikülastuse korral preemiapunkte, mida saad hiljem kasutada laia valiku teenuste ja toodete kasutamiseks.
 
Järg sinule – milliseid häid soovitusi sina oma kogemustest jagada sooviksid? Anna neist julgelt kommentaarides märku!

1 comment

  1. Kindlasti jälgi broneeringutingimusi! Tavaliselt tähendab soodsam hind ka jäigemaid tingimusi, eriti just tühistamisel ja muutmisel. Väga paljud valivad soodsa hinna ilma, et kontrolliksid mitmele inimesele antud hind kehtib ja kas ettemaks on kohustuslik. Alati on võimalik enne broneerimist hotelliga või broneerimissüsteemi klienditoega ühendust võtta ja küsida antud hinna tingimusi. Nii ei teki hotelli saabudes ebameeldivusi ja lisakulutusi. 🙂

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga