6 ideed romantiliseks nädalavahetuseks

Suvi on parim aeg, selleks et oma suhtesse veidi särtsu tuua või hoopis vast alanud suhet lõkkele lüüa. Just nüüd on õige aeg luua mälestusi, mida külmal talveõhtul üksteise kaisus on mõnus meenutada. Isegi kui teil on päris puhkuseni aega, saab ühe suvise nädalavahetuse mõnede ägedate nippide abil muuta väga eriliseks ja romantiliseks. 

Me kõik oleme aga erinevad, oma eriliste soovide ja unistustega. Kui soovid kaaslast üllatada, siis  mõtle enne läbi, mis just teda kõige rohkem köita võiks. 

Kuidas võiks üllatada kaaslast kes on…

Seiklushimuline 

Kui su kallim niisama filmi vaadates või kolmekäigulist õhtusööki nautides nihelema hakkab võid üsna kindel olla, et tegu on aktiivse inimesega, kes kahekesi päikseloojangu või tähtede vaatamise asemel parema meelega naudib adrenaliinilaksu teletorni äärel kõlkudes. 

Miks mitte viiagi kallim selleks puhuks Tallinnasse. Pange oma julgus proovile teletorni äärel jalutades. Hiljem võite aga närvipinget maandada Pirita kloostri varemete vahel jalutades, jõel paadisõitu nautides või hoopis Pirita jõe väliujulas supeldes.

Luksuse armastaja

Kui su kaaslane on tõeline kuningas või kuninganna, siis on teda vaja ka vastavalt kohelda. Muuda oma puhkusenädalavahetus eriliseks kuningliku piknikuga. Nimelt pakuvad sellist teenust Voore tallid Märjamaal. Vii oma kaunitar või prints valgel hobusel väga erilisele piknikule keset metsikut loodust. Pane tähele, metsas ei söö te mitte plasttaldrikult, kännu otsas vaid teie jaoks kaetakse laud ilusate lauanõude ja küünaldega.

Kui teil on aga soov piknikku pidada Tallinna looduskaunites kohtades või lähiümbruses võiksite uurida Sume pikniku pakutavaid piknikke Pirita jõe ürgorus, kaunites Tallinna parkides, Pirita või Vääna-Jõesuu rannas.

Rannasõber

Kui su kaaslane igal vabal hetkel unistavalt taevasse vaatab, et näha, kas sealt vaatavad vastu pilved või päike, siis ära kurvasta teda linnareisi või matkaga. Üllata teda hoopiski puhkusega rannas. Miks mitte minna nädalavahetuseks Pärnusse. Nautige kuuma päikest ja vahuseid laineid ning kui päike liiga tegema hakkab jalutage varjulistes parkides. 

Vii kaaslane õhtusöögiks jahtklubi restorani, kus saate toitu nautides jahi ostmisest ja meresõidust unistada. Või minge päikeseloojangu laevasõidule Pärnu lahele. Garanteeritud, et su merelembene kallim ei unusta seda reisi veel nii pea. 

Looduslaps

Kui isegi loomade mainimine paneb su tüdruksõbra kilkama või peika muigama, siis ära piina teda romantiliste õhtusöökidega peenetes restoranides. Vii ta hoopis müstilisele öisele kopravaatlus-kanuumatkale Soomaale. Sellel erilisel kanuumatkal on ühendatud päikeseloojang rabas ning nunnude kobraste nägemine looduses.

Linnafänn

Kui su kaaslase jaoks on telkimine ja looduses matkamine õudne ja ebamugav, siis ära vii teda sääskedest kubisevasse soosse, vaid üllata teda hoopiski ägeda ja elamusterohke linnapuhkusega. Miks mitte minna näiteks Viljandisse. Jalutage lossivaremetes, supelge järves, seigelge munakivitänavatel, vaadake kui mitmesse armsasse kohvikusse jõuate kooki sööma ja kohvi jooma minna ning nautige kunsti Kondase keskuses. Õhtul võid oma südamedaami või -härra järvele lõbusõitu tegema viia.

Toiduhuviline

Kui su sõbranna või sõber on tõeline uute maitsete friik, siis miks mitte külastada temaga näiteks Tartut. Hommikukohvile vii ta näiteks Tartu kõige suuremat kohvi pakkuvasse Kremplisse. Lõunasöögiks võite maitsta roogasid restoranis Aparaat. Endises tehasehoones asuvas söögikohas saab kõhu täis ka vegan.

Kolm Tilli

Õhtusöögivariante on ülikoolilinnas lausa jalaga segada. Kui teil on isu tänavatoidu järele võiks kindlasti ära proovida restorani Kolm Tilli menüü. Muuhulgas saab seal end hellitada nii salaamipitsa kui krõbekana ja friikatega.

Kui su kaaslane on tervislike poke bowl’ide austaja, siis kihutage otsejoones Kauss Kampusesse, kust leiab nii krõbepardi, tiigerkreveti kui ka erinevaid vegan kausse.

Kui soovite midagi peenemat ja romantilisemat, siis tasub end eriliseks õhtuks valmis seada ning külastada restorani Hõlm. Hõlm oma kena interjööri ja väga hea teenindusega sobib hästi ka erilisemateks sündmusteks. Miks mitte võtta kaasa veidi pidulikumad riided ning korraldada kaasaga tõeline kohtinguõhtu.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga