6 romantilist ideed õnnestunud suvekohtinguks

Suvi on armumise aeg ja samuti on see aeg, mil koos puhata ja võtta aega üksteisele. Ükskõik siis, kas lähed unistuste neiu või noormehega esimesele kohtingule või olete juba kümme aastat koos olnud. Miks mitte üllatada kaaslast kohtinguga, mida on hea sügisel vihmaste ilmadega meenutada. 

Vii kallim kuumaõhupalliga taevasse

Õhupallisõit jääb eluks ajaks meelde.

Tahad teda sõnatuks üllatada? Kui nii, siis vii oma armsam või abikaasa kuumaõhupalliga sõitma. Loomulikult võiksid ta enne kuhugi linnuvaatlustorni viia, lihtsalt selleks, et kindlaks teha, et ta kõrgust ei karda.

See tunne, et oled väikses korvis suure õhupalli all ja lased end tuulel kanda on miski, mida sa tõenäoliselt mitte kunagi ei unusta. Ei mingit mootori müra, ainult sina ja su kaaslane ning imelised vaated. See on küll väljaminek, kuid kahtlemata parim viis armastust avaldada, abieluettepanekut teha või pulmaaastapäeva tähistada.

Kuumaõhupallisõitu saab proovida nii Harjumaal kui Tartumaal. Rohkem infot leiad Airventures kodulehelt.

Hobustega looduses

Suvine ratsamatk pakub võimalust kogeda midagi uut.

Kas sina või su kaaslane armastate hobuseid? Need ilusate silmadega intelligentsed loomad on tõeliselt võluvad. Võib-olla aga olete te üks neist paaridest, kes jumaldab muinasjutte ja fantaasiafilme? Ehk olete hoopis lootusetud romantikud ja unistate möödunud aegadest, kus hobune oli põhiline transpordivahend? 

Kui tunned end ära, on hea mõte korraldada kaaslasele unustamatu ratsamatk. Juurimaa tall Märjamaal pakub ka päris algajatele võimalust minna kahekesi ratsamatkale. Enne loodusesse minekut saate algteadmised hobustest, turvalisusest ja saduldamisest ja loomulikult ratsutamisest ning siis suundutaksegi loodusesse. 

Palu oma kaaslasel panna jalga pikad püksid ja kinnised kingad, mis võivad ka mustaks saada ning ole valmis eriliseks kohtinguks. Ratsutage metsas ja põldude ääres, vaadake ringi kas märkate mõnd metslooma.

Kui te ei soovi peale ratsamatka kohe koju tagasi sõita võite ööbida Ruunawere Postimõis Hotellis.

Pange oma kehade piirid proovile akrojoogas

Ka suvel ei tasu oma keha hooletusse jätta. Miks mitte minna koos trenni?

Kas tead, mis on aerojooga? Aerojooga on joogatund, kus teed koos partneriga erinevaid harjutusi. Rõhk on tasakaalul, üksteise kehade tunnetamisel ning usaldusel. Kas julgeksid lamada kaaslase taeva poole tõstetud labajalgadel? See kõlab esialgu hirmutavalt, kuid kogenud õpetaja käe all on see kõik tegelikult väga turvaline ja vahva. 

Eriti äge on see, et need trikid mis tunduvad alguses täiesti võimatud on tegelikult jõukohased kõigile ning ei nõua mingeid eriteadmisi või spetsiaalset füüsilist ettevalmistust. Kui sa aga neid harjutusi proovima hakkad tunned uhkust ja imetlust selle üle, milleks su keha võimeline on. 

Võta kaaslasel käest ning veetke 90 minutit mänguliselt ja naerulsui Tallinnas Aurora Yoga Studios. Pärast mõnusat treeningut maitseb ka toit ja värskendav smuuti hoopis paremini ning loomulikult on ka ka õnnehormoonide hulk kehas mitmekordistunud.

Unustamatu piknik

Vii armsam romantilisele piknikule.

Piknik on kindlasti üks asi, mida võiks vähemalt korra suve jooksul korraldada. Aga kus ja kuidas? See sõltub juba su maitsest ja rahakotist. Kui oled ise nokitseja tüüpi võid vanaemalt laenata suure seenekorvi ning teha poes üks ringkäik. 

Pane korvi oma lemmikvein või ehk hoopis vahuvein? Ning siis vastavalt kallima maitsele kõike seda, mis ta silma särama paneb. Piknikule sobivad hästi erinevad juustud, marjad ja puuviljad, pähklid ja krõpsud. Aga miks mitte teha kaasa ka luksuslikud võileivad, susata korvi mõni eriline kook või isegi pitsa. 

Parim piknikukoht on sageli kodu lähedal. Tallinnas võid mõelda näiteks Tabasalu pangale, Kadrioru pargile või Pirita jõe ürgorule. Tartlased saavad piknikulina laiali laotada varjulisel Toomemäel. Kaunid kohad piknikuks on ka Paldiski pankrannik, Tallinna põhjaranniku rannad ning Peipsiäärne. Lase aga fantaasial lennata!

Kui teil on aga vähem aega, saate pikniku tellida lehelt sumepiknik.ee. Sellisel juhul jääb teie hooleks valida asukoht ning kõige muu eest hoolitsevad korraldajad. Kohale tuuakse piknikulaud, padjad, vaip, pleedid, taldrikud lauanõud küünlad ja isegi lilled vaasis.

Õhtusöök imelise vaatega restoranis

Kaunid vaated otse Paksu Margareeta katuselt. Allikas: Kaupo Kalda

Pole midagi paremat, kui panna end kenasti riidesse ning viia kaaslane restorani einestama või kokteile nautima. Erilisteks hetkedeks sobivad aga hea vaatega restoranid. See aitab esimesel kohtumisel pingeid maandada ning lisab erilisteks hetkedeks sobivat pidulikkust.

Tallinnas einestada soovides tekib aga paratamatult dilemma: kas valida mere- või vanalinnavaatega restoran? Õnneks on olemas restoran Maru Paksu Margareeta katusel, kust avanevad vaated nii vanalinnale, kesklinnale kui merele. Nii et kindlasti on see koht mis tasub ülevaatamist ükskõik siis kas olete põline Tallinlane või Tallinnas reisil. Tulge nautima kokteile ja mereande.

Hommikusöök mõisapargis

Saka mõis pakub suurepärast võimalust põgeneda kallimaga loodusesse.

Kas tahaksid pakkuda oma kallimale tõeliselt kosutava nädalavahetuse maal? Kui nii, siis miks mitte üllatada teda mõne romantikapaketiga mõisas? Kujuta ette, kuidas istute kahekesi mõisaterassil ja naudite hommikukohvi või pokaali veini. Jalutage mõisapargis, võtke kõik ümbritsevast loodusest ja tundke end nagu mõisavalitsejad. Te väärite seda. 

Meie lehelt leiab mitmeid romantikapakette ööbimisega mõisas. 

Näiteks võite üllatada oma kallimat nädalavahetusega Lossispaas Wagenküll, kus saate nautida külmi kokteile välibasseini ääres. Või veetke öö mõisastiilis sisustatud toas Saka Mõisas, kus võite nautida täielikku vaikust, mida segab vaid merekohin.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga