7 tüütut tüüpi, keda hotellis kohata võid

Hotellis viibimine
Hotellis viibimine

Reisimine on tihtipeale niigi pingeline, seega keegi meist ei sooviks, et teised inimesed seda veelgi stressirohkemaks muudaksid. Niisiis ootame, et puhkepaigana välja valitud hotell oleks mõnus ja õdus peatuspaik, kus keegi sind ei häiri. Kahjuks alati see nii aga ei ole…

1.    Liftinupu näppija

Tihtipeale on selleks laps, kes arvab, et hirmus põnev ja naljakas on kõikide korruste nuppudele vajutada. Kui sind aga ei paelu kõigi korruste läbivaatamine, võib see olla üpris ärritav. Eriti kui sul on kuhugi kiire.

Hoidke tülid (kodu)seinte vahel
Hoidke tülid (kodu)seinte vahel

2.    Avalikud tülitsejad

Nagu öeldakse – kui tahad kedagi tundma õppida, mine temaga reisile. Seega ei ole ebatavaline nähtus, kus (läbi hammaste sisistades) avalikus kohas oma suhteprobleeme lahendama hakatakse. Tõepoolest, ka siin kehtib ütlus – võtke endale tuba!

3.    Hooletud lemmikloomaomanikud

Koera puhkusele kaasa võtmises pole midagi halba, kui hotell seda lubab. Kui omanik kogu päeva uusi vaatamisväärsusi avastab ja samal ajal igatsusest ulguv ja niutsuv koer tuppa jääb, ei ole see aga kaugeltki enam OK.

4.    Pealetükkiv koristusmeeskond

Märk “Mitte segada” peaks ütlema kõik. Võib-olla meile meeldibki koristamata tuba või vajame paari lisatundi enda välja magamiseks. Seega, kui silt on uksele pandud, siis paluks seda austada!

5.    Lärmakad naabrid

Enamus hotelle ei ole helikindlad. Seega tahame seda või ei, kõik mis seina taga toimub, on vähemal või rohkemal määral ka meie tuppa kuuldav. Niisiis palun hoia madalamat häält, kui soovid, et kõik sinu naabrid kõigi su toimetuste ja väljaütlemistega kursis ei oleks.

6.    Grupid

Pidutseda saab ka viisakalt
Pidutseda saab ka viisakalt

Mis imevägi paneb muidu täiesti toredad inimesed reisides ebameeldivalt käituma? Poissmeestepeod, ärireisidel käijad, kevadised koolireisid… Me küll armastame teie rõõmsameelsust, kuid kas te saaksite seda teiste hotellis viibivate inimeste lähedal veidikenegi vaka all hoida?

7.    Vanemad, kes võtavad puhkuse….vanemaks olemisest

Mõeldes tagasi kasvõi selle esimese punkti peale, kus laps valimatult kõiki liftinuppe vajutab. Või fuajees ringi kihutavad ja restoranis toitu loopivad lapsed. Lapsed jäävad lasteks ka siis, kui vanemad arvavad, et nad puhkusel peaksid paremini käituma. Vanemad, me saame aru, et ka teil on puhkus, kuid puhkusel viibimine ei ole piisav põhjus võtmaks puhkust teie teisest tööst – lapsevanemaks olemisest. Seega palun kontrollige oma lapsi ka siis!
 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga