Aastavahetus hotellis

Aastavahetus hotellis
Aastavahetus hotellis

Juba õige pea saab aastast 2019 minevik ja aastanumber 2020 tähendab olevikku. Kuidas see aastavahetus aga väärikalt vastu võtta?
Oleme kokku kogunud mõned ideed meie toredatest hotellidest, mis pakuvad spetsiaalseid aastavahetuse pakette. Loe, vaata ja sobivusel broneeri kohe, sest kohtade arv on loomulikult piiratud.

Aastavahetuspidu “Estraadiõhtu” Tartu hotellis Dorpat

Tartus on sul võimalus mööda saata meeleolukas aastavahetus koos Kaire Vilgatsi & Estraadiraadioga hotellis Dorpat. Kogu õhtut juhib Veiko Täär. Loomulikult ei puudu peolt külluslik peolaud koos valitud jookidega, üllatused ja fotobox. Kusjuures mõeldud on ka pere pisematele. Just nendega on mängima kutsutud Pipi.
Pakett sisaldab standardtuba, tervitusjooki, pileteid aastavahetusepeol, hilist hommikusööki ja hilist välja registreerimist.

Vilnius Grand Resort
Vilnius Grand Resort

2-öine aastavahetuspakett Vilnius Grand Resortis

Kes soovib külastada lähivälismaad, tasub mõtted suunata Leedu peale. Luksuslikus Vilnius Grand Resortis on võimalus osa saada suurejoonelisest vana-aasta ära saatmisest ja uue aasta vastuvõtmisest meeleoluka elava muusika, kaasahaarava meelelahutuse, DJ ja maitsva buffet-õhtusöögi saatel! Esinevad Jurgis Did & Latino Trio Band. Südaööl ilutulestik!
Pakett sisaldab majutust superior toas, pidulikku õhtusööki koos elava muusika ja meelelahutusega, vee- ja saunakeskuse piiramatut kasutamist, rikkalikku buffet-hommikusööki mõlemal hommikul, jõusaali, hilist väljaregistreerumist ja paljut muud.
 

Aastavahetuspidu Vihula Mõisas koos Karl Madise ja Karavaniga

Avasta selle aasta viimaste päevade võlumaa imekaunis Vihula Mõisas! Uue aasta vastuvõtt saab olema meeleolukas, täis muusikat ja meelelahutust. Esinevad Karl Madis ja Karavan ning mustkunstnik Fred-Erik Johanson. Lusti lisab magic mirror fotopeegel. Õhtut juhib õhtujuht ja DJ Tõnis Kotsar
Pakett sisaldab lisaks veel standardtuba, rikkalikku buffet-hommikusööki, 4-käigulist pidulikku õhtusööki kahele ja saabudes tervitusjook, hilist check-outi ja paljut muud.

Aastavahetus kahele Pärnu südames

Paketis piletid ka ööklubisse
Paketis piletid ka ööklubisse

Pärnu Hotell pakub suurepärast võimalust tervitada uut aastat otse Pärnu südalinnas. Aasta viimasel õhtul on sind koos kaaslasega ootamas meeleolukas vana-aastaõhtu hoogsa tantsumuusika ning maitsvate roogadega – otse Pärnu kesklinnas. Pidu jätkub pärast keskööd ööklubide melus.
Paketi hind sisaldab Premium tuba, aastavahetuse pidu Embecke Restoranis koos buffet-õhtusöögi ja tervituskokteiliga, meeleolukat muusikat ansamblilt Lõõtsavägilased, uue aasta vastuvõtuks pakutakse pokaal vahuveini. Lisaks vabapääsmed ööklubidesse Sugar ja Vaarikas, hiline hommikusöök, hommikusaun ja jõusaal ning hiline väljaregistreerimine.

2-öine aastavahetuspakett kahele Saaremaa merekaldal

Kaheöine aastavahetuse pakett Spaa Hotellis Rüütli sisaldab majutust kahele standardtoas koos hommikusöökide ja piiramatu veekeskuse kasutamisega, aastavahetuse warm-up pidu ja meeleolukat aastavahetuse tähistamist.
30. detsembril toimub suurepärane aastavahetuse eelsoojenduspidu, kus ei jää mängimata ükski uus ega vana hittlaul.
31.detsembril toimub särav aastavahetuse pidu koos piduliku buffee õhtusöögiga. Tantsuks mängib ansambel IZ-58 ja õhtut juhib Arlet Palmiste!

Aastavahetuse pakett koos õhtusöögiga kahele Haapsalu Promenaadi hotellis

Üllata enda kallimat romantilise puhkusega Haapsalus. Sind ja sinu kaaslast ootab ees mereäärne Promenaadi hotell, koos vahuveini ja rikkaliku buffet-õhtusöögiga.
Pakett sisaldab kahekohalist tuba, rikkalikku buffet-õhtusööki + pokaal vahuveini hotelli restoranis kahele, hommikusööki ja hilist check-outi. Kusjuures kui tahad jääda sinna pikemaks, on võimalus broneerida teine öö (30.12 või 01.01) soodsama hinnaga.

Aastavahetus V Spaahotellis
Aastavahetus V Spaahotellis

V Spaahotelli meeleolukas aastavahetuspidu 19/20

Tartu V Spaahotell on samuti pannud kokku imelise aastalõpupaketi. Õhtu paneb särama Karl-Erik Taukar Big Band ja kogu aastavahetus on täis üllatusi, lahkeid kingitusi ja lahedaid etteasteid.
Pakett sisaldab majutust superior toas, hommikusööki, spaa lõõgastus- ja saunamaailma kasutamist, soolamaailma ja glamuurset järelpidu ööklubis Vabank. Õhtu jäädvustab rahvusvaheliselt hinnatud fotograaf ja rohkelt lusti pakutakse ka väiksematele, keda lõbustab V Spaahotelli maskott Vjänku.

 

Särav aastavahetus Tallinna südames!

Glamuurne õhtu säravate linnatulede keskel, rikkalikud maitsed buffet-lauas, meeleolu loob DJ–kõik see ootab sind aastavahetusel Tallinna kesklinnas Tallink City hotellis!
Paketis sisaldub standarttuba, meeleolukas aastavahetuseprogramm, äärmiselt külluslik pidulik õhtusöök mitmete eelroogade ja suure valiku pea- ning magustoitudega. Loomulikult ei puudu hommikusöök, hommikusaun ning jõusaali kasutamise võimalus.
Tutvu ka kõigi ülejäänud aastavahetuse pakettidega siin!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga