Aura veekeskus Tartus – Auras on mõnus!

Tartu Aura veekeskus
Tartu Aura veekeskus

Millal sina viimati Aura veekeskuses käisid? Meie käik jäi mitme aasta taha. Ja oi kui palju on selle ajaga võrreldes muutunud. Seetõttu soovitan kindlasti minna ja uuesti üle vaadata. Ja no loomulikult need, kes on hiljuti käinud, teavad juba ise, et Auras on mõnus.

Tervisepargi puhkeala
Tervisepargi puhkeala

Aura tervisekeskus

Kui varasemalt oli naistel ja meestel ka terviseklubi ala peal eraldi saunad, siis nüüd on need koos. Ja neid on palju: 95-100°C ja 80-85°C temperatuuriga leilisaunad ning kadaka-, auru-, aroomi-, soolakivi-, auru-aroomi- ja väliterrassil asuv iglusaun. Lisaks on iglu nutisaun, mis kujutab endast päeva jooksul muutuva temperatuuri ja muutuva niiskusega sauna.
Peale saunade pakub lõõgastust ka 40°C Jaapani vann, Emajõe-vaatega mullivann, värviküllane sanaarium, köetav lamamistool ja värskendav jalavann ehk kneipp. Karget jahutust pakub talvetuba.
Saunaosa keskel asuvad ripptoolid, kus on mõnus lõõgastuda ja saunadest puhata ning juttu ajada.
Terviseklubi teenus sisaldab ka ujulat ja veeparki. Seega saavad spordisõbrad ka pikki ujumisemeetreid suurde basseini läbima minna.

Aura veepark

Aura veepark
Aura veepark

Veepargi on mitmesuguse pikkuse ja kiirusega veetorusid. Pikemad neist on 55- ja 38-meetrised liutorud. Kuid mõeldud on ka kõige väiksemate peale. Nii leiab lühema ja laugema liutoru, mis sai minu 3-aastaste tõmbenumbriks. Veelgi pisematele on aga laste soojas basseini väike liumägi. Seal on ka mitmeid teisi lõbustusi nende jaoks.
Lisaks leiab Aura veepargist veekorvpalli mängimise võimaluse, veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaevu, langeva veejoa, mullivannid ja vastuvoolu ujumise võimaluse ning mitmeid muid vahvaid atraktsioone.
Ka kohvik on veepargis olemas. Seega kui kõht tühjaks läheb leiab sealt mitmesuguseid snäkke ja ka toekamaid eineid.
Suveperioodil on avatud ka päikeseterrass.
Kui otsustad külastada vaid veeparki, siis selle teenuse hind sisaldab ka ujulat ja leilisauna.
 
Hotelliveebist leiad rohkelt pakette, mis sisaldavad samuti Aura Veekeskuse külastust! Vaata ja broneeri juba täna!
 
 
 
Tekst: Brit Mesipuu

1 comment

  1. Kommentaar Слышала , что в Тарту есть отель ,в котором можно остановиться и купаться у вас по скидке и неограниченное время. Так ли это ?

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga