Hunnitu vaade ja maitsemeelte paitus – Pärnu Rannahotell

Pärnu Rannahotell
Pärnu Rannahotell

Kuna tööasjad tõid mind sel korral Pärnusse, oli mul vajadus leida siin mõni vahva hotell, kus ööd veeta. Valik osutus Pärnu Rannahotelli kasuks. Paketiks „Puhkus kahele Rannahotellis“. Pakett sisaldab kahest merevaate ja rõduga tuba, rikkalikku buffet-hommikusööki ja tasuta parkimist. Mina võtsin lisaks veel Superior toa ja õhtusöögi restoranis.

Pärnu Rannahotelli tuba

Rannahotelli tuba
Rannahotelli tuba

Konkreetne tuba, kus mina ööbisin, oli väga ruumikas suure laia voodi ja diivaniga. Mis mulle meeldis, oli see, et toas oli nii kohvi tegemise võimalus kui ka veekeedukann. Sattusin hotelli just sellisel päeval, kui õues hakkas ootamatult lund sadama. Seega mõnusa sooja joogi tegemise võimalus otse toas oli nagu valatult sobiv. Toas on kohvi ning teepakid olemas, seega ka selle eest on hoolitsetud.
Ohhoo-efekti tekitas vaade otse merele. Kui oleks soe suveilm, oleks suisa super astuda suurele rõdule ja nautida seda mõnusat vaadet.
Olen alati välja toonud ka telekanalite hulga ning WiFi jõudluse. WiFi töötas väga kenasti. Telekanaleid oli ka keskmisest pigem rohkem. Valikus oli lisaks Eesti kanalitele History, spordi- ja lastekanalid ja mitmed muud. Seega igaüks peaks leidma endale sobiva vaatamise soovi korral küll.
Meelelahutust pakkusid ka raamatud. Pole siiani üheski teises hotellis näinud, et tubades oleks riiulil lugemiseks raamatud. Seega vahva vaheldus.
Rannahotelli restoran
Rannahotelli restoran

Rannahotelli restoran

Õhtusöögi paigaks valisin hotellis asuva restorani ja etteruttavalt öeldes, valik oli suurepärane. Eelroaks valisin kapsarulli. Kui sulle kangastus silme ette klassikaline vanaema köögi kapsarull, siis siinkohal oli tegemist millegi hoopis kaasaegsemaga. Ülimalt ahvatleva välimusega mõnusa seene ja porganditäidisega maitsemeeli paitav rull oli nii maitsev, et kange tahtmine oli teine juurde tellida.
Pearoaks võtsin pannil praetud lestafilee juurviljade ja valge veini kastmega. Üllatusin, kui palju maitseid selles roas oli. Tihtipeale olen hädas, et restoranitoidud on veidi magedad minu maitsemeele jaoks. Siinkohal seda probleemi ei olnud ja kordagi ei tekkinud mõtet soola küsida. Maitsed olid ülimalt hästi paigas ja portsjon oli paraja suurusega.
Mis mind üllatas oli see, et nii enne eelrooga kui ka pearooga toodi väiksed tervituspalad koka poolt. Enne eelrooga lihaviilud, pearoo eel aga jõhvikaparfee. Seega nö täiesti tasuta sellised vahvad üllatused.
Lisaks toodi ka mitmete erinevate maitsetega leivamäärdeid ning soojasid värskeid kukleid ja karask.
Mainimata ei saa jätta ka väga professionaalset teenindajat. Teadis täpselt, millest toit koosneb, oli väga tähelepanelik ning abivalmis. Seega minu poolt vaid kiidusõnad.

Hommikusöök

Rannahotelli hommikusöök
Rannahotelli hommikusöök

Hommikusööki serveeritakse allolevas restoranis. Valik oli mitmekesine ning leidus kõigile midagi. Soojadest toitudest oli oad, grillvorstid, peekon, munapuder ja nii vee kui piimaga tehtud pudrud. Samuti leidus muidugi erineva keeduastmega mune, võileiva materjali, ja hulgaliselt salatikraami. Lisaks puuviljavalik, kook, puuviljasalat ning erinevad leivad ja saiad. Loomulikult ei puudunud ka müsli ja hommikuhelbed, piimatooted ja isegi kama. Ka kohvi oli mitut erinevat sorti. Teenindaja oli ka enamjaolt saalis, seega kui oli mingi küsimus kellelgi, siis nägin kuidas ta kiirelt ja lahkelt vastas ja abistas.
 
Rannahotelli mängutuba
Rannahotelli mängutuba

 
 
 
 
 
Kui ka sinul on soovi Rannahotelli külastada, siis kõiki pakette, mida saab läbi Hotelliveebi broneerida, näeb siit!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga