Cantervilla Lossi mängumaa – seiklusi kogu perele!

Kui möödunud korral võtsime suuna lääne poole Lottemaale, siis sel korral mõtlesime sõita lõunasse. Pardal taas 5 last ja aega terve päev. Mis muud kui Cantervilla Mängumaale!

Igati mõistlik tasu

Nii nagu ilm, huvitab enamus inimesi ka raha. Seega alustame päris algusest ehk sissepääsust. Mängumaa päevapääse maksab 15 eurot. See sisaldab kõikide atraktsioonide kasutamist terve päeva jooksul (limiteeritud on ainult kardisõit 3 x 4 min). Mängumaa päevapääse saatjale (pääse ei sisalda mehitatud atraktsioonide kasutust) maksab see-eest 8 eurot. Kui sind on õnnistatud aga suurema arvu lastega, siis suurperede soodustusega kogupere pääse maksab 50 eurot ja laste arv seejuures ei ole piiratud. Piletikassas on vajalik suurpere perekaardi ja ID-kaardite ettenäitamine.
Mis aga kõige parem – alla 1 meetri lapsed pääsevad mängumaale täitsa tasuta!

Tegevusi igale vanusele, ka täiskasvanutele!

Cantervilla Lossi Mängumaa
Cantervilla Lossi mängumaa

Ei teagi kohe, millest alustada. Tegevusi on seal tõepoolest palju. Kõige väiksematele meeldis enim printsessirongiga sõitmine. Seda võeti ette kohe mitu tiiru. Ühtviisi põnev oli kõigil lastel nii karusellil tiirutades, erinevate põrkeautodega sõites, batuutidel karates, pallidega ratsavõistlust pidades kui ka laevaga suuri kiigukaari võttes… Ja see nimekiri võikski kestma jääda.
Tore on see, et kui muidu lähed mõnda vabaajaveetmise paika, siis on tavaliselt paar atraktsiooni ja sellega asi piirdub. Cantervillas on neid erinevaid tegevusi mitukümmend, aga piletihind on seejuures väga mõistlik. Tegevust jätkub julgelt mitmeteks mitmeteks tundideks.
Ja mitte ainult lastele. Lisaks lastega karusellil sõitmisele ja batuudil hüppamisele sai ise ära proovitud ka kardisõit. Igati vääriline proovilepanek ka täiskasvanule.

Iga ilmaga

Mängumaa juures on väga mõnus see, et tegevusi jätkub nii sisse kui välja. Seega kui vaja, saab vahepeal tugeva vihma või lõõskava päikese käest pelgupaika leida jahutavatest sisehoonetest. Sealt leiab lisaks mängulisele tegevusele ka harivaid väljapanekuid. Nii saab näiteks näha seda, kuidas vanasti vilja tehti, peolaua taga maitsvaid eineid söödi ja kuidas riietuti.
Meil ilmaga vedas ja paistis päike. Sooja oli ka mõnusalt 20 kraadi ringis. Soodsast ilmast rääkis ka külastajate hulk – omajagu palju, aga just täpselt nii parajalt, et pikki järjekordi kusagil ei olnud. Kõik jagunesid erinevate lõbustuste peale kenasti ära.
Kuuma suvepäeva suur pluss on kindlasti ka ujumisala koos mitmete atraktsioonidega. Lastebasseinid erineva kõrgusega liumägedega on sobilikud nii suurematele lastele kui ka pere kõige pisematele. Ka veepargi liumäed sobivad erinevas vanuses lastele.
Meie sel korral sinna oma jalga ei pistnud kuna nii soojaks ilma siiski ei hinnanud.

Kosutav kõhutäis

Lastepraad
Lastepraad

Päeva lõpetasime sealsamas kohvikus. Menüüst leiab kenasti lasteprae, mille hinnaks on mõistlikud 3,5 eurot. Praad sisaldas friikartuleid, kananagitsaid, kastet ja tomatit ning kurki. Ka leib ja sai olid vabalt saadaval. Täiskasvanute praed olid kõigest euro-paar kallimad.
Seega kui sul on vähemalt 3-4 tundi vaba aega ja seiklushimulised lapsed, soovitame soojalt mõelda sihtkohana Cantervilla Lossi mängumaad. Igati vahva meelelahutus terveks päevaks kogu perele.
Kui soovid külastada Cantervilla Lossi mängumaad ja otsid majutust Lõuna-Eestis, siis Hotelliveebis on palju erinevaid perepakette Tartusse, Võrumaale, Pühajärvele!
 
 
 
Tekst: Brit Mesipuu

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga