Isadepäeva kingiideed

Isadepäeva kingiidee
Isadepäeva kingiidee

Juba järgmisel kuul on ees ootamas taaskord isadepäev. Kui sina oled üks neist paljudest, kes vaevab pidevalt pead, mida toredat ja meeldejäävat isale kinkida, oled õiges kohas. Hotelliveebis on pakkumisel sadu erinevaid ja vahvaid pakette, mis sobivad puhkuseks nii isale, emal kui tervele perele. Alljärgnevalt oleme toonud välja vaid mõned näited, mis võiksid eriti hästi just isadepäeva kingiks sobida. Tutvu aga kindlasti kõigi võimalustega SIIN!
Energiat andev ja hästi läbi mõeldud spaapaus on kindlasti sisukas isadepäeva kingitus, mis annab töökatele isadele aega, mida nad väärivad.

Kuidas valida sobivat spaapaketti isadepäeva kingituseks?

Spaapuhkus on mõnus võimalus anda isale natuke aega enda eest hoolitsemiseks, mis muidu neil tihtipeale tahaplaanile jääb.
Alates meeste iluprotseduuridest, mis on mõeldud mehe ummistunud nahale, kuni sügavate kudede massaažideni, mis sobib ideaalselt neile isadele, kes päevast päeva sundasendis tööd teevad. Samuti spaaprotseduurid, mis aitavad lõõgastuda usinalt spordiga tegelevate isade lihaseid.
Spaapakettide valik on muidugi lai nii linnas kui maal, nii rohkete terviseprotseduuridega kui külluslike sportimisvalikutega. Seega valik on sinu, et välja valida just sinu isale või mehele kõige paremini sobiv pakett!

Sportlik puhkus

Pühajärve spaa veekeskus, bowling ja jõusaal
Pühajärve spaa veekeskus, bowling ja jõusaal

Kui sinu meest või isa paeluvad sportlikud tegevused, tasuks kindlasti jälgida, et hotellis, kuhu plaanid teda saata või kuhu koos minemas olete, oleks näiteks jõusaal. Samuti on suureks plussiks, kui hotell asub looduskaunis kohas, et ilusa ilmaga välitingimustes kehalist aktiivsust harrastada.
Üks neile kriteeriumidele vastav pakett on kindlasti „Lõõgastav lühipuhkus kahele Pühajärvel“. Pakett sisaldab lisaks ööbimisele ja hommikusöögile veel ujula ja saunade kasutamist, jõusaali priipääset ja üht lõõgastavat hoolitsust. Hotell ise asub kauni Pühajärve kaldal, kus sooja ilmaga saab järves ujumas käia või ümber järve sportlikke tegevusi harrastada. Lisaks on hotellis ka bowlingukeskus.
Kui soovid aga pikemat puhkust, vali kindlasti kaheöine pakett „Kaheöine eripakkumine perele!“
Loe kindlasti ka Hotelliveebi blogipostitust selle hotelli kohta!

Kultuurne puhkusTeater

Kultuurset puhkust nautivale isale on kindlasti kena isadepäeva kingiidee teatripileteid sisaldav pakett. Siin võiks näiteks vaadata Pärnu poole ja pakett „Teatripakett majutusega ajaloolises Endla teatrimaja asukohas“. Lisaks Premium klassi toale on paketis veel hommikusöök, hommiku sauna ja jõusaali külastus, tasuta pääse ööklubisse ning teatripiletid kahele Endla teatri etendusele. Seega kultuurset ja lõbusat lõõgastust nii teatris kui tantsusaalis.
 

Viimsi SPA Atlantis H2O Aquapark
Viimsi SPA Atlantis H2O Aquapark

Puhkus perega

Kui teie pereisa soovib aga kvaliteetaega veeta just pere seltsis, tasub kindlasti vaadata perepakette. Lõbu ja lusti nii suurtele kui väikestele pakub „Perepakett koos Atlantis H2O Aquapark külastusega“. Paketis sisaldub peretuba, rikkalik hommikusöök, Atlantis H2O Aquaparki piiramatu külastus, spaa- ja saunakeskuse kasutamine, jõusaali ja ujulat ja muuhulgas ka veel lastele lastekeskuse külastust koos maitsva jäätisega.
Loe selle paketi kohta pikemalt ka Hotelliveebi blogist!
Kui sooviksite siiski aega veeta kahekesi, tutvu paketiga „Spaapuhkus koos tasuta Atlantis H2O Aquapark külastusega“.

Puhkus lossis

Lossispaa Wagenküll
Lossispaa Wagenküll

Kui teie pereisa on saunasõber, tasub pilgud pöörata Lossispaa Wagenkülli poole. Ja miks mitte võtta ette kohe pikem puhkus “3-öine spaapuhkus lossis – Aeg väljaspool aega“ paketi näol. Lisaks rikkalikule hommikusöögile sisaldab pakett muuhulgas veel hubase ja ka elegantse spaa- ja saunakeskuse piiramatu kasutamist. Lossispaast leiad karastava külmaveeoaasi, veemassaažiga basseini, Jaapani vanni (42°C), auru- ja aroomisauna (55°C), soola-aurusauna (50°C), suitsusauna (95°C), Soome sauna (70°C), merevaigusauna (50-55°C). Seega igale maitsele miskit.
Loe ka blogipostitust hotelli külastuse kohta!
Energiat andev ja hästi läbi mõeldud spaapaus on kindlasti sisukas isadepäeva kingitus, mis annab töökatele isadele aega, mida nad väärivad.
Kui sa ei suuda valida paketti, mis võiks teie pere isale kõige paremini sobida, siis suurepärane võimalus on kinkida Hotelliveeb.ee kinkekaart, millega saab broneerida kõiki pakette, mis on üleval www.hotelliveeb.ee leheküljel. Kinkekaardi saab mugavalt osta SIIT!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga