Jõulud hotellis? Miks mitte!?

Jõulupakett perele õhtusöögiga
Jõulupakett perele õhtusöögiga

Selle aasta jõulud on kindlasti teistmoodi. Jäävad ära suured jõulupeod ja rahvarohked talveüritused. Kuidas aga sellest hoolimata veeta meeldejäävad jõulud? Mis oleks, kui sel aastal veedaks jõulud hoopis mõnes vahvas hotellis või spaas? Kui see mõte tundub ka sulle põnev, loe kindlasti edasi! Toome sulle mõningaid mõtteid üle kogu meie kauni kodumaa.

Jõulud pealinnas

 

Imelised jõulud L’Embitu Hotellis koos piduliku õhtusöögiga

L'Embitu Hotell
L’Embitu Hotell

Kui sinu sooviks on jõulud veeta pealinnas, on õige seada sammud L’Embitu Hotelli. Seal ootab sind jõulumeeleolus hubane hotell muinasjutuliste ning kaunilt kaunistatud jõulutubadega. Sul on võimalus nautida pidulikku 3-käigulist jõuluõhtusööki lummava vaatega restoranis ROOF, lõõgastuda privaatse atmosfääriga spaa- ja puhkealal ning tunda rõõmu maitsvast buffet-hommikusöögist. Hotell on hoolitsenud ka selle eest, et sa ei peaks hommikul kiirustama. Seetõttu on sul võimalus hiliseks väljaregistreerimiseks kell 14:00.

Vii oma kallim muinasjutulisele talvepuhkusele!

Just sedasi kutsub sind jõulumeeleolus Metropol Spa Hotell. Pühademeeleolu algab nende modernsetes hotellitubades, kus ootavad jõuluhõngulised kaunistused, päkapikumütsid (et jäädvustada lõbusaid pühadepilte), kosutav punane vein ning nosimiseks maitsvad piparkoogid. Õhtu lõpetuseks aga lõõgastav spaakülastus koos mullivannide, saunade ja basseiniga hotelli hubases spaas. Kõlab muinasjutuliselt, kas pole?

Jõulud Tartus

Jõuluootus Tartus hotellis Sophia

Ülikoolilinnas Tartus ootab sind hotell Sophia. Paketis ootavad sind kahekohaline tuba, 3-käiguline jõulumenüü kahele, buffet-hommikusöök ja hiline check-out. Hotellis Sophia on eriti mõnus puhata neil, kes sooviksid samal ajal ka kinkide ostlemisega tegeleda. On ju Tartu suurim ostupaik Lõunakeskus kohe seal samas.

Maagiline jõuluootus Tartu hotellis London

Tartu kesklinnas ootab sind aga hotell London. See sobib sulle suurepäraselt, kui soovid nautida jõuluehteis Tartu kesklinna, sest hotell on vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist.
Paketist leiad kahekohalise toa kus ootab teid vahuvein, rikkaliku hommikusöögi, 3-käigulise jõulumenüü ja vabade kohtade olemasolul ka tasuta parkimine südalinnas.

Jõulud Saaremaal

Pikad pühad soosivad kindlasti ka pikemaid sõite. Seega miks mitte veeta pühad hoopis Saaremaal?

Jõulupakett piduliku 3-käigulise õhtusöögiga Spa Hotellis Rüütli

Veeda mõnusad stressivabad jõulud Spaa Hotellis Rüütli! Sind ootab hubane küünlavalgel õhtusöök klaasi hõõgveiniga ja piiramatu mõnulemine Rüütli veekeskuses! Spordisõbrad saavad käia piiramatult jõusaalis, lapsed aga lustida mängutoas.Vormi algus

Jõulupakett perele õhtusöögiga
Jõulupakett perele õhtusöögiga

Jõulupakett perele õhtusöögiga

Kui plaanid Saaremaale sõita aga koos perega, on Spaa Hotell Rüütli ka selle peale mõelnud! Selleks valige kindlasti perepakett. Paketis sisaldub peretuba hommikusöök, piiramatu veekeskuse, jõusaali, lastetoa ja sauna kasutus ning kirsiks tordil pidulik õhtusöök kogu perele.

 Perega Lottemaale!

Jõulud Lottemaal
Jõulud Lottemaal

Lottemaa elanikud ei lase viirusel end heidutada! “Jõulud Lottemaal” on sündmus, mida tasub oodata. Ja kui aeg käes, siis tasub tulla. Kogu perega ja kohe terveks päevaks. Hoolimata ilmast. Kogu Leiutajateküla rahvas avab oma majade uksed ja tervitab rõõmsalt teid kõiki. Tegevust jätkub õues kogu perele.
Eriolukorrast tingituna on Jõulumaa korralduses viidud sel aastal sisse kolm olulist muudatust. Kogu neli tundi kestev programm viiakse läbi õues, majade, kohvikute ja kaupluste sissepääsude juurde on paigutatud vahendid käte desinfitseerimiseks. Turvalise keskkonna ja terviseohutuse nõuete tõttu saavad lapsevanemad tulla koos lastega jõulurõõme nautima, ilma et peaksid viiruse pärast muretsema.
Jõuluehtes Lottemaa ootab teid:
12.-13.12 kell 12.00-16.00
19.-20.12 kell 12.00-16.00
26.-30.12 kell 12.00-16.00
Mitmed hotellid on teinud vahvaid pakette, mis sisaldavad just Lottemaa jõulu tegemisi. Vali enda perele sobivaim ning broneeri juba täna, sest peretubade arv on piiratud!
Imelised Jõulud Lottemaal koos ööbimisega Wessetis
Imelised jõulud Lottemaal Strand SPA & Conference Hotellis!
Perepuhkus linna südames koos Lottemaa teemapargi külastusega Pärnu Hotellis
 
 
Soovime sulle ja sinu perele unustamatuid jõule!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga