Kvaliteetaeg kahele Hotellis Tartu

Hotell Tartu

Kuna me ei olnud abikaasaga juba mõnda aega kahekesi puhkamas käinud, mõtlesime seda viga parandada. Sel korral aga kuhugi kaugele ei plaaninud kodust sõita ning seetõttu valisime kodulinnas asuva Hotell Tartu ja lõõgastuspakett “Kvaliteetaeg kahele”.

Hotell Tartu Superior tuba

Hotell Tartu superior tuba
Hotell Tartu superior tuba

Paketis sisaldub Superior tuba. See on mõnusalt ruumikas ja moodsa sisekujundusega tuba. Avar koridor, vannituba koos vanniga, suur pehme mõnus voodi, kirjutuslaud, tugitoolid ja televiisor. Mis mulle televiisori juures meeldis, oli see väike asi, et laual oli toodud ka nimekiri telekanalitest ja kus and asuvad. Kui kodus on ju peas, et mis numbri all mis kanal, siis hotellides tuleb tihtipeale lihtsalt kedrata läbi ja leida õige kanal. Kanalivalik oli ka üpris suur.
Akendest avanes ka mõnus vaade linnale, kuna tuba asus maja nurgas. Seega mitmesse erinevasse suunda ja praegusel talvisel ajal nägi sealt kaunist jõuluehteis linna.

Hotell Tartu saunakeskus

Paketi sisse kuulub nii õhtu- kui hommikusauna külastus. Hotelli juurdeehituse käigus on 5. korrusel avatud värske saunakeskus. Seal asuvad leili- ja aurusaun ning sanaarium ja mullivannid. Väga mõnus oli see, et nii sanaariumist kui leilisaunast avanes taaskord kena vaade linnale. On ta ju viiendal korrusel, seega näeb sealt üsna kaugele.
Mulle meeldis kõige rohkem sanaarium. Seal oli väga mõnus aroom, mugavad lamamistoolid ning mõnus jõulumuusika. Peale väsitavat tööpäeva super koht lõõgastumiseks.
Lisaks oli saunakeskuses ka baar, kust sai jooke ja snäkke soetada.

Õhtusöök Ränduri Pubis
Õhtusöök Ränduri Pubis

Õhtusöök Ränduri Pubis

Peale saunakeskuse külastamist kippus kõht tühjaks minema ja me suundusime õhtusöögi otsingutele. Kaugele aga ei soovinud minna, seega valisime hotellist kiviviske kaugusel Tartu Bussijaama juures asuva Ränduri Pubi. Põhjus lihtne – meile mõlemale meeldivad mõnusad kodused toidud ja pubi võiks just seda ju pakkuda. Ja etteruttavalt võib öelda, et me ei pidanud kahetsema.
Eelroaks võtsime kahe peale Caesari salati Ränduri moodi. Peaks mainima, et see oli nii toekas, et annab juba väiksemat sorti kõhus täiskõhu tunde kätte küll. Kui tavaliselt on sellistes salatites väikesed kanalihatükid siis seal olid korralikud fileed.
Pearoana langes meie valikusse suitsune seasisefilee ja grill-lõhe. Ise sai juurde valida lisandi – ahjukartulid, riis, tatar, kauboikartulid jne.
Praed toodi lauda kiirelt (vast ca 15min läks) ja nad olid tõesti suured. Mina lasin enda lõhepraadi veidi kohendada endale vastavaks – valisin lõhe ja lisandina juurde soojad juurviljad. Samuti oli värske salat ja lisati ka krevette, mis muidu lõheprae kastmes oleks.
Toit oli maitsev. Mees ütles, et tema sisefilee oli teisel kohal tema elus varem söödud sisefileede edetabelis. Seega võiks öelda, et restorani tasemel pubiroog.
Igatahes, kui Tartus kõht tühi ja soov kuskil kiiresti, kuid maitsvalt süüa saada, soovitame Ränduri Pubi.

Hommikusöök Hotellis Tartu

Hommikusöök Hotell Tartus
Hommikusöök Hotell Tartus

Tunnistan ausalt, mul ei olnud suuri ootuseid hommikusöögile. Ma ise ka ei tea miks. Võib-olla ehk seetõttu, et hotell on tõesti soodsa hinnaga ja siis ma arvasin, et ju siis hommikusöögi valik on ka veidi kesisem.
Minu suureks üllatuseks aga ei olnud asi kaugeltki nii. Me läksime sööma umbes pool tundi enne hommikusöögi lõppu ja toitu jätkus kõigile ning valik oli väga mitmekesine. Üritan siis meenutada: puder, munapuder, keedetud munad, peekon, pannkoogid, ahjukartulid (hiljem friikartulid), kõikvõimalikku võileivakraami (juustud, kala, singid, vorstid), samuti igasugu valmis salateid ja ise kombineerimiseks värskeid aed- ja köögivilju, kodujuust, puuvilja- ja krabisalat, kohupiima maiustus klaasis, puuviljad, küpsised, kolme eri sorti kooki, hommikuhelbeid. Kindlasti midagi veel aga seda suudan praegu meenutada. Kohv tuli masinast.
Niisiis võib küll öelda, et tühja kõhuga ei tohiks sealt keegi lahkuda.

Turvalisusest

Lõppu võiks mõne sõnaga rääkida ehk ka sellest, et kuidas praegusel koroonaajal turvalisusega lood on. Minu arust oli seal kõik ok. Teenindajad kandsid maske, koridorides ja söögi juures olid desovahendid. Samuti olid enamus külastajatest maskikandjad. Vaid hommikusöögi alal loomulikult ei saanud seda ees hoida. Kui laudade vahed olid täitsa piisavad seega ei tundnud ma, et keegi oleks kuklasse hinganud.
 
Kokkuvõtteks võiks öelda, et Hotell Tartu on hea koht, kui otsid soodsat majutust või väikest lõõgastust Tartu kesklinnas. Vaata kindlasti kõiki hotelli pakette, mis Hotelliveebist leida võib!
 
 
Kirjutas: Brit Mesipuu

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga