Lastega paradiisi – Tervise Paradiisi!

Perepuhkus Tervise Paradiisis
Perepuhkus Tervise Paradiisis

Meie järgmiseks sihtkohaks sai Pärnus asuv Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse ja pakett „Perega Paradiisis Superior toas“.

Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse peretuba
Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse peretuba

Merevaatega toad

Nagu paketi nimigi ütleb, siis tegemist oli tavapärasest veelgi parema peretoaga, kus merevaatega kaks tuba olid üksteisega ühendatud vaheukse kaudu. Meie mõnusates tubades olid meid ootamas lisaks tavapärasele toa sisustusele ka beebivoodid (õnneks väiksed mahuvad nendesse veel ära), sest muidu oleks oht olnud, et need teada-tuntud keerutajad end öösel kõrgest voodist maha suudavad sebida. Mulle meeldis, et toas oli võimalus teha veekeetjaga vett ning ootamas oli nii lahustuv kohv kui ka tee, samuti pudelivesi. Kes soovisid midagi maiustada või snäkkida, siis külmikus ootasid mitmed suupisteid.
Olen varasematel kordadel jutuks võtnud televiisori ja selles olevate kanalite kvaliteedi. Teen seda siis ka sel korral. Siin ei olnud etteheiteid aga ühtegi. Kanalite valik oli lai ja pildi kvaliteet perfektne. Ka wifi-ühendus toimis laitmatult.
 

Paradiis lastele

Tervise Paradiisi veekeskus
Tervise Paradiisi veekeskus

Kui olime end Tervise Paradiis spaahotelli hotellitubadesse sisse seadnud, läksime kohe veekeskusesse. Toas oli külastuse tarbeks ka hommikumantlid, kuid sel korral lastele neid ette nähtud ei olnud.
Veekeskuses oli lastel rohkelt avastamisrõõmu – erineva sügavusega basseinid, mullivannid, nii-öelda kiire vooluga jõed ja muidugi mitmed allalaskmise torud. Igav seal juba ei hakanud. Mina tundsin vaid puudust sellest, et pakett ei näe ette saunamaailma külastamist. Soovi korral tuli see eraldi juurde osta. Kasutada sai aga pesemisruumis olevat leili- ja aroomisaunasid.
 
 
Tervise Paradiisi restoran
Tervise Paradiis spaahotelli buffet

Õhtusöök

Paketis oli meil buffet õhtusöök. Lastega söömas käies on see parim valik, sest sa ei tea muidu ju iial, mida nad küsivad ja mida siis reaalselt pärast ka ära söövad. Valik ei olnud suur, kuid see-eest leidus siiski igaühele midagi ning otsa ka miskit ei saanud, isegi vahetult enne söögiaja lõppu. Lihavalikus oli kanaliha ja kalakotletid, lisaks vormiroog, kartulid ja riis. Samuti mitmeid salateid, nii koorega kui värskeid. Maiustamiseks muuhulgas kook ja jäätis. Meie peres lõi erilisi laineid aga mõnusalt ahjusoe ciabatta. Eraldi tasuks välja tuua restorani vaadet, mis avanes suurtest akendest otse merele.

Mõnusalt vaiksed toad

Õhtul magama sättides üllatas mind tubade hea heliisolatsioon. Isegi meie enda kahe ruumi vahel olev uks oli tehtud nii helikindel, et ühes toas häälekamalt telekat vaadates ei olnud seda kõrvaltuppa kuulda.
 

Tervise Paradiis spaahotelli buffet restoran
Tervise Paradiis spaahotelli buffet restoran

Hommikusöök

Peale kosutavat ööund oli aeg sammud taas restorani seada. Hommikusöögiks pakuti muuhulgas klassikalist kaerahelbe- ja munaputru, lisaks sooju juurvilju ning keedukartulit. Taas oli valikus rohkelt värsket ja koorega salatit ning mitmeid erinevaid saiakesi alates kreemisaiakestest lõpetades kuklite ja karjalapirukatega. Mis mulle eraldi silma jäid, olid marjad ja puuviljasalat, samuti vahuvein. Varasematel hotellikülastustel ma marju kohanud ei ole ja vahuvein st vaid ühes.
Lapsi rõõmustasid aga kahte erinevat sorti pannkoogid – õhukesed ülepannikoogid ja teised, pisemad kuid prisked ja kohevad. Tore oli ka see, et lastel oli oma buffet ala, kus serveerimislaud oli madalam ja seetõttu sai meie suurem tüdruk sealt ise vabalt oma taldrikut täita.

Neptun Grillis pannkoogid
Neptun Grillis pannkoogid

Külastuse lõpetuseks Neptuni pannkoogid

Paketis on ette nähtud ka igale ühele üks pannkook Neptun grillist. Meie jätsime nad külastuse lõpuks, et siis kerge lõunasöök nende näol võtta. Siin tasub aga silmas pidada, et grillikoht avatakse alles kell 13 (check-out on kell 12), seega tuleb vahepeal mingit tegevust leida. Meie kasutasime seda tunnikest rannas jalutamiseks.
Kokkuvõtteks võib öelda, et tegemist on peresõbraliku hotelliga (kahjuks mängutuba küll puudus), kus vees lustimist jätkub nii suurematele kui väiksematele lastele.
Hotelliveebis pakutavate Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse pakettidega saate tutvuda SIIN!
Tekst Brit Mesipuu

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga