Millist spaahotelli valida?

Kuidas valida spaa-hotelli?
Kuidas valida spaa-hotelli?

Spaa- ja terviseteenuseid pakkuvaid hotelle ja pakette on meie jaoks saadaval nii palju, et mõnikord võib olla päris keeruline valida, millisesse siis minna? Millele peaks tähelepanu pöörama?
Siin on mõned näpunäited, mida võiks silmas pidada, kui olete otsustamas, millist spaahotelli broneerida.

Asukoht

Siinkohal peame silmas nii asukohta linna/maa mõistes, kui ka asukohta selle nurga alt, et millises keskkonnas spaa asub? Kas see on keset suurt linna tuiksoont või kuskil vaikses metsatukas?
Mõlemal paigal on omad plussid ja miinused. Seega kui oled endale spaapaketti valimas, mõtle esmalt läbi, mida sa ootad selle asukohast. Kas see peaks asuma mugavalt kesklinnas, et saaksid käia näiteks ka shoppamas või soovid üldse linnamelust kaugele põgeneda, et end looduses välja lülitada?

Teenused

Sportimine vabas looduses
Sportimine vabas looduses

Soovid sportlikult lõõgastuda? Veendu, et hotellil oleks olemas oma spordisaal ja näiteks pikk ujumisbassein. Sinu jaoks on olulised rühmatreeningud? Küsi, kas tervisekeskus neid pakub? Soovid sportida vabas looduses? Uuri, kas läheduses leidub terviseradasid?
Tahaksid hellust ja hoolitsust oma kehale? Vaata, kas spaahotellil on hea valik erinevaid iluhoolitsusi ja terviseprotseduure.

Toitlustus

Kui asukoht välja valitud, tasub edasi liikuda toidu poole. Vaadake hotelli restorani menüüd. Lõppude lõpuks, see, et peaksite tervislikult toituma, ei tähenda siiski smuutide ja salatibaariga piirdumist. Võite julgelt uurida ka kasvõi retseptsioonist, et kui tihti neil menüü muutub, mis on hommikulauas pakkumisel ja millised pearoad on tavapäraselt õhtul saadaval. Vastavalt sellele saate teha ka otsuse, kas võtta kõik hinnas toitlustuse paket või valite äkki hoopis hotellist hommikusöögi, kuid teised toidukorrad einestate hotellist väljaspool.
NB! Võid ka uurida, et kas on võimalus kohapeal konsulteerida professionaalse dietoloogiga. Nii mõnigi tervisekeskus pakub ka sellist võimalust.

Milliseid teenuseid pakub tervisekeskus?
Milliseid teenuseid pakub tervisekeskus?

Hind

Viimane, kuid mitte vähem tähtis, tehke kodus uurimistööd ja võrrelge hindu. Suurepärane võimalus selleks on ka Hotelliveebi kodulehel. Lisa end kindlasti ka uudiskirja saajate listi, sest sedasi oled alati kursis kõige värskemate eripakkumistega.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga