Puhkus ja piirangud: milliseid majutuspakette võiks just praegu broneerida?

Koroonapandeemia algusest on möödas aasta ning taas seisame silmitsi karmi reaalsusega — kõrge nakatunute arvu tõttu tuleb taaskord veeta rohkem aega kodus või vabas õhus ning vältida liigseid kontakte.
Me kõik oleme sellest pisut väsinud ning lisaks sellele on käes märts, mis paljude jaoks tähendab kevadväsimust ja üldist energiapuudust. Tavaolukorras on just nüüd see aeg, kui inimesed lendavad palmi alla end kosutama ja suvest unistama. Sel aastal peab päikesejahtija siiski reisi hoolega läbi mõtlema. Nimelt tuleb paljudes riikides jääda karantiini, mis igale puhkajale ei sobi.
Mida aga teha juhul, kui hing ihkab puhkust? Üks võimalus on ette võtta privaatne, turvaline ja vastutustundlik lühipuhkus kodumaal. Sellise puhkuse eeliseks on see, et te ei pea jääma karantiini ning paljud hotellid pakuvad erinevaid privaatseid pakette, kus saab lõõgastuda kallima või perega.
Miks minna privaatsele minipuhkusele? Oleme harjunud mõtlema, et kõige paremini puhkab kuskil kaugel ja pikalt. Tegelikult piisab ka keskkonnavahetusest. Ööbimine hotellis aitab korraks unustada töömõtted ja probleemid. Lubage endale paar ööd hotellis, kus te ei pea mõtlema oma kohustustele ning saate nautida aega iseendale.
Toome sinuni mõned head võimalused, kuidas praegu puhkust veeta.
Vali väike hotell
Väike ja privaatne puhkekoht aitab vältida üleliigseid kontakte. Miks mitte kogeda seda, milline on mõisniku elu? Näiteks Ruunawere Postimõis hotellis on vaid 14 tuba. Hotell on väga hubane. Toad on armsa ja läbimõeldud kujundusega ning igas neist on ka veidi vana aja hõngu, olgu selleks siis maalähedane puitlaudis, mõni vanaaegne mööbliese või hoopis uhke baldahhiinvoodi. Ruunaweres on saadaval nii romantikapakette kui ka perepakette. Paketid sisaldavad kas privaatset saunakasutust või on spaamõnusid võimalik nautida lausa toas. Lisaks leilisaunale saab toas nautida ka infrapunasauna ja massaaživanni. Romantikapuhkuse pakettides reedeti ja laupäeviti võimalik ka massaaži saada. Vali aga oma lemmik ja lõõgastu!
Mõis ise asub looduse keskel. Astu vaid hotellist välja ja oledki matkarajal. Praegu on parim aeg loodust lähemalt uurida. Kas esimesed lumikellukesed on pead juba mullast välja pistnud?
Eriti mõnus on Ruunaweres nautida rahu ja vaikust inimestel, kes seda muidu vaid jao pärast saavad. Käi saunas, naudi head sööki ja mõnule kamina ees. Mis oleks veel mõnusam kevadine kosutus?
Ka näiteks Lõuna-Eestis asuv Sangaste Rukki Maja külalistemaja on väike ja privaatne koht romantilise, aktiivse ja tervisliku puhkuse veetmiseks. Hubased numbritoad, rukkirestoran ja mitmed lisateenused on teinud Rukki Maja külalistemajast hinnatud peatuspaiga.
Aeg minna loodusesse
Mets ja päikeKui linnas on kõik kinni, on kõige mõistlikum seada sammud metsikusse loodusesse. Kunagi pole looduses nii põnev kui praegu. Kevad on kohe-kohe ukse ees ning loomad ja taimed hakkavad vaikselt talveunest ärkama. Kas tead, et nii mõnedki rändlinnud juba tagasiteel Eestisse? Nii et paki kaasa oma taimede välimääraja ning lae alla linnulauluäpp ning mine jahtima ehedaid elamusi loodusest.
Looduses viibimine rahustab inimest ja muudab tuju heaks isegi neil, kellel praegune olukord tuju on ära rikkunud.
Kas oled käinud Lahemaal? Just nüüd on parim aeg külastada Eesti esimest rahvusparki ning veeta öö ajaloolises Vihula Mõisas, mis asub otse rahvuspargi südames. Mõis pakub nii pere- kui ka romantikapakette. Mõni neist sisaldab näiteks romantilist paadisõitu, mõni aga võimalust ümbrust rattaga avastada.
Kes ütles, et rannas on mõnus vaid suvel? Ei, meri on nauditav ka talvel ja varakevadel. Roosta Puhkeküla annab võimaluse lõõgastuda mändide all ja nuusutada värskendavat mereõhku terve aasta läbi. Lisaks ilusale loodusele teeb paiga põnevaks see, et seal elasid rannarootslased, mistõttu on küladel lisaks eesti nimedele ka rootsikeelsed nimed. Tekib tunne nagu oleksid välismaal!
Sobivaid puhkemaju on Roosta Puhkekülas nii paaridele, peredele kui sõpradele. Tule ja naudi täielikku rahu ja vaikust, lusti terviserajal, hinga mereõhku või sõida rattaga.
Vanni või sauna ilma toast lahkumata
Roosta puhkemajad saunKuna spaad on praegu kinni, siis tasub kindlasti otsida hotelle, kus saun või vann on otse toas. Selleks kasutage Hotelliveebi laiendatud otsingut, et välja filtreerida just endale sobivatele kriteeriumitele vastavad paketid.
Saun või vann toas on tõeline luksus aktiivsele puhkajale. Kui tuled matkalt, rattasõidult või suusatamast, siis pole midagi mõnusamat kui lõõgastuda kuumas vees või saunalaval leili visates. Ka maandavad veeprotseduurid hästi töönädala pingeid.
Näiteks Pärnu kesklinnas asuvas Hansalinna hotellis on võimalik kaaslasega turvaliselt veeta kõige romantilisem õhtu. Nende juuniorsviidis asub nimelt mullivann, nii et saate nautida spaamõnusid toast lahkumata. Eriliseks teeb selle paketi ka üllatuskingitusena teid toas ootav kohalik käsitöösiider.
Ka Tallinna kesklinnas asuvas hotellis ibis Tallinn Center saad nautida karantiini stiilselt ning visata leili toas asuvas leilisaunas!
Kahekesi restoranis
romantika2. (1)Mida teha kui restoranid on kinni, kuid on tuju end hellitada? Loomulikult võib oma lemmikrestoranist toidu koju tellida, kuid miks mitte võtta ette lahe seiklus ja süüa privaatses restoranitoas? Just sellist võimalust pakuvad nii Tallinna südalinnas asuv L’Embituvon Stackelberg Hotell Tallinn kui ka V Spaahotell Tartus. See on kahtlemata üks ägedamaid võimalusi, mida praegusel koroonaajal kindlasti kasutada. Restoranituba on privaatne ja luksuslik elamus, mis paneb su end tundma kuninga või kuningannana. Kuna restoranitubade saadavus on piiratud, siis kindlasti tuleks eelnevalt uurida, kas soovitud kuupäevadeks on veel restoranituba vaba.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga