Romantiline väljasõit Pärnusse Villa Wessetisse

Pärnu on palju rohkem, kui lihtsalt suvituslinn. Siin on vahvat avastust ja põnevaid tegevusi ka hooajavälisel ajal. Nii saigi oma järgmiseks romantiliseks väljasõiduks valitud just meie suvepealinn Pärnu ning sealne Villa Wesset.

Villa Wesseti tuba

Villa Wesseti tuba
Villa Wesseti tuba

Toaust avades jäi silm esmalt pidama romantilisele baldahhiiniga voodile. Olen külastanud juba kümneid hotelle ja majutusasutusi, kuid seda ei ole veel kohanud. Seega romantiline tunne oli juba esmapilguga loodud.
Lisaks kaunistasid roosiõied ning küünlad nii tuba kui vanni. Kogu vannituba oli mõnusa roosilõhnaga täidetud. Lisaks roosidele ja küünlale oli vannis võimalus kasutada ka vannisoola.
Tuba oli paraja suurusega. Voodi äärmiselt mõnus, suur ja ääretult pehme. Mulle väga meeldis see, et magamiseks sai valida kahe erineva suurusega padja vahel. Nii peaks endale sobiva leidma nii kõrgema kui madalama peaaluse eelistaja.
Olen alati rääkinud ka telekanalite arvust ja WiFi’st. Telekanaleid oli paarikümne ringis, seega on valikus midagi vast igale maitsele. Ka WiFi kvaliteediga jäin rahule, kõik toimis muretult.
Villa Wesseti restoran
Villa Wesseti restoran

Villa Wesseti restoran

Õhtusöögiks sai külastatud hotellis asuvat restorani. Laud ootas meid juba küünla ja roosiõitega. Taaskord asi, mida ma varasemalt kohanud ei ole, et romantika kandus toast edasi ka restorani. Paketis sees on muidu kindlad toidud, kuid meie valisime à la carte menüüst.
Kes on mu varasemaid lugusid hotelliarvustustest lugenud, on vast märganud, et tihtipeale palun restoranil veidi mugandusi teha toidus. Panin ka sel korral nad nii-öelda proovile. Külmroogadest valisin kitsejuustu värske salati, peedi, pähkli-mee kastme ja marineeritud paprikaga, kuid kitsejuustu palusin asendada seentega. Minu palve võeti muretult töösse ja sellest valmis imemaitsev suutäis. Mis mind üllatas, oli selle suurus – väiksema nälja oleks võinud vabalt ka ainult sellega täita.
Pearoaks valisin koharisoto lehtkapsa, porgandi, veinikastme ja tilliõliga. Kuid ka siin palusin, et risoto asemel oleks rohkem aedvilju. Ka see soov leidis muretult lahenduse ja võin käsi südamel öelda, et nii head koha, kui Villa Wesseti restoranis mulle pakuti, ei ole siiani ma veel saanud. See oli tõesti suurepäraselt maitsestatud ja mõnusa krõbeda nahaga.
Ära tasuks märkida ka see, et mõeldud on ka lastele. Restoranis leiab mitmeid mänge ja põnevat tegevust just lastele mõeldud spetsiaalsel mänguasja riiulil.

Villa Wesseti hommikusöök

Villa Wesseti hommikusöök
Villa Wesseti hommikusöök

Hommikusööki pakutakse restoranis. Valik ei olnud suur, kuid kõik peamised klassikud olid kohal. Munapuder, kaerahelbepuder, viinerid, müsli ja hommikusöögihelbed, salatid ja võileivamaterjal, puuviljad ning koogid. Seega tühja kõhuga ei peaks lahkuma mitte keegi.
 
Kokkuvõtteks võiks öelda, et kui soovid hubast ja mõnusat äraolemist Pärnus, siis Villa Wesset võiks olla kindlasti üks võimalikke kohti, kus ööd veeta. Lisaks romantikapaketile leiab nende valikust veel mitmeid teisi pakette, tutvu nendega siin!
 
 
Tekst: Brit Mesipuu

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga