Täielik lõõgastus Pärnu Wasa Resortis

Wasa Resort
Wasa Resort

Minu järgmine sihtkoht viis mind Pärnusse Wasa Resorti. Tegemist on Pärnu kõige uuema spaahotelliga, mis avati alles möödunud suve alguses. Ka Hotelliveebi valikust leiab mitmeid puhkusepakette, mis viivad tee just sinna.

Wasa Resort

Hotell on moodne ja kaasaegne. Kuna tegemist on nii uue kohaga, on kogu sisustus muidugi uus ja värske.
Infoleti kõrvalt on võimalik soetada tervisliku ampsu juurviljade või toekama täidetud croissanti näol,  samuti saab osta keelekastet.
Hotelli igal korrusel on väike lugemisnurgake, kus saab mõnusalt istuda ja tutvuda kirjandusega, mida parasjagu riiulitel lugemiseks pakutakse.

Wasa Resorti toad

Wasa Resort tuba
Wasa Resort tuba

Toaust avades avanes vaade moodsa sisustuse ja kujundusega ruumile. Minu toal oli ka väike rõdu ning vaade avanes pargile. Efekti lisab WC ja duširuum, mis sulanduvad tänu klaasseintele moodsalt kogu ruumiga.
Tuba ise oli avar ja ruumikas. Lisaks töölauale oli toas ka tugitool, kust sai mugavalt televiisorit vaadata. Voodi oli suur ja minu jaoks paraja pehmusega.
Internetilevi oli väga hea ja sain muretult kõik toimingud ära teha. Telekanalite valikus oli rohkem kui 20 kanalit, sealhulgas ka lastekanalid.
Wasa Resort spaa
Wasa Resort spaa

Wasa Resort spaa

Spaasse astudes, üllatas mind positiivselt selle soojus. Spaa oli armas ja kompaktne. Suuremates spaades kipub õhk minu jaoks jahe olema aga siin oli see väga mõnusalt soe. Lisaks basseinile ja mullivannile olid olemas ka soome saun ja aurusaun. Keset suurt basseini asus sanaarium, mis oli äärmiselt efektne.
Soovijatele oli avatud ka spaabaar.

Ülim heaolu näole ja kehale

Soov oli end ka veidi poputada lasta ja seetõttu sai vaadatud, milliseid spaahoolitsusi valikust leida võib. Pilk jäi kohe pidama nende signatuurrituaalile „Ülim heaolu näole ja kehale“. See ühendas endas Anne Semonin hoolitsuste parimad toimeained ja tehnikad, mis pakkusid ülimat naudingut pealaest varvasteni. Hoolitsus algas keha koorimisega, millele järgnes lihaspingeid leevendav kogu keha massaaž.
Seejärel alustas osav iluteenindaja näohoolitsusega, mis sisaldas endas nii erinevaid puhastavaid protseduure kui ka maski ning massaaži.
Kõik see kokku kestis 1 tund ja 50 minutit. Ma pole varem nii pikal ilurituaalil osalenud, kuid iga selle minut oli kulda väärt. Hoolitsuse läbiviija oli väga mõnusate soojade, kuid jõuliste kätega. Mulle meeldib pisut tugevam massaaž ja seda ma tema poolt ka sain.
Peale hoolitsust antakse kaasa infoleht, kus on kirjas, milliseid tooteid sinu peal kasutati.

Wasa Resort hommikusöök

Wasa Resort hommikusöök
Wasa Resort hommikusöök

Hommikusööki serveeriti hotelli restoranis. Olemas olid kõik klassikud – peekon, munapuder, lihapallid, puder, võileivamaterjal, salatikraam, müslid, saiakesed ning koogid, aga ka näiteks krabisõrad, puuviljasalat, pannkoogid, viinerid, kohupiim, Belgia vahvlid ja kananagitsad.
Seega tühja kõhu üle ei ole küll kellelgi põhjust nuriseda peale hommikusöögilt tulekut.
 
 
Kokkuvõtteks võiks öelda, et Wasa Resort sobib ühtviisi hästi nii töiseks peatuspaigaks kui pere või sõpradega lõõgastuma minekuks. Vaata ka Hotelliveebi valikus pakutavaid puhkusepakette siit!
 
 
 
 
Tekst: Brit Mesipuu

1 comment

  1. Tere! Väga negatiivne kogemus antud hotellis viibimisest, täpsemalt teeninduses restoranis ja hommikusöökidega. Tulime restorani 21:20 ning meid ei võetud üldse vastu, kuna öeldi, et köögis on vaid kaks kokka. Ei pakutud isegi mingit alternatiivi, millega oleks võinud vähema aega võtta (magustoitdud, snäkid, vein). Hommikusöögiks pole piisavalt laudu: inimesed otsisid endale söömiseks koha üle terve hotelli, meie läksime oma tuppa kolmandale korrusele.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga