Põnevad spaahoolitsused lastele

Puhkus lastega ei pea tähendama ainult veekeskust, loomaaeda või mänguväljakut. Mõnikord tekitab lastes kõige rohkem põnevust hoopis see, kui teha nendega koos süüa, minna terve perega kinno või spaaprotseduurile. Kõik mis tekitab neis tunde, et nad on täiskasvanud, arendab nende meeli. Seega, miks mitte jätta vanaema, õde, sõbranna või mees koju ja minna seekord hoopis koos lastega spaaprotseduure nautima. Mitmetes spaades on olemas väga vahvad just lastele mõeldud hoolitsused. Vaatamegi nüüd järgnevalt, mida täpsemalt lastele spaades pakutakse. 

Suur vahuvann GOSPA-s

GOSPAs saavad lapsed nautida suurt vahuvanni.

Kui tahate lapsele erilist elamust pakkuda, siis viige ta Saaremaale. Juba ainuüksi praamisõit paneb tal elevusest silmad särama. Kui aga Kuressaare juba paistab, seadke sammud GOSPA-sse, kus lapsed saavad nautida nii massaaži kui ka vahuvanni. Väikestele poistele pakutakse siin spordimehe musklimassaaži, tüdrukud väljuvad aga massaažilaualt sädelevatena. Magusahulludele sobib hästi šokolaadimassaaž. Vannivahufännid saavad mõnuleda suures vahuvannis, kus saab nuusutada erinevaid lõhnu ning mängida vannipardiga.  

Jurmala hoolitseb ka teismeliste eest

Õpeta oma teismelisele näohoolduse põhitõdesid.

Kas su peres on kasvamas teismelised, keda on raske telefonist eemale saada? Üks võimalus nutisõltuvust leevendada on pakkuda lapsele elamusi ja tutvustada uusi kohti. Vii oma suured lapsed Lätti. Jurmala Spa Hotellis pakutakse lahedat spaarituaali teismelistele. Rituaalis saab laps valida keha- või näohoolduse vahel. Kehahooldus sisaldab keha koorimist ja kreemi. Näohoolduses saab laps näomassaaži. Näonahka puhastatakse, lapsele tehakse šokolaadimask ja sellele järgneb kreemitamine. Järgmise asjana saab laps kätte parafiinikindad ja jalga parafiinisokid, mis parandavad verevarustust ning teevad naha siidiseks ja siledaks. Hoolitsus lõppeb põneva hapnikukokteiliga, mis on kasulik just praegu, kuna tapab viiruseid. 

Käed korda Kalevis

Tallinn oma vanalinna, tornide, loomaaia, mitmete veekeskuste ja lastemuuseumiga tõmbab lapsi kui magnet. Samamoodi magnetina mõjub ka otse vanalinnas asuv Kalev Spa Hotell & Veekeskus, mille hoolitsuste nimekirjast leiad mitmeid lastele mõeldud hoolitsusi. Näiteks saavad siin käed korda nii poisid kui tüdrukud ning soovi korral lakitakse tüdrukutel ka küüned ära. Samuti on Kalev Spa hea koht, kus saada esimene massaažikogemus. Muuhulgas tehakse siin šokolaadi ja tutti-frutti massaažimaski. 

Roosiõlimassaaž LaSpa-s

LaSpa pakub massaaži nii väikestele preilidele kui ka härradele.

Kui soovite linnakärast eemale saada, siis sobib selleks ideaalselt puhkus metsa sees ja mere ääres. LaSpa-s saate nautida rahustavat männilõhna ja kosutavat mereõhku. Selleks, et ka väiksematel pereliikmetel huvitav oleks, leiab nende hoolitsuste nimekirjast päris mitu ägedat hoolitsust lastele. Väikestele preilidele pakutakse näiteks roosiõlimassaaži, mis muudab naha pehmeks ja roosilõhnaliseks. Väikesed härrasmehed ei pea end aga sugugi kõrvalejäetuna tundma. Nemad saavad LaSpa-s nautida lõõgastavat massaaži, et end uuteks seiklusteks pisut koguda.

Värskendav apelsinimassaaž Viimsi SPA-s

Apelsinimassažil on värskendav mõju.

Pane oma lõhnameeled valmis, sest apelsinimassaaž on tõeline pidu su lapse ninasõõrmetes. Apelsinimassaaž Tallinn Viimsi SPA-s sobib hästi lapse esimeseks spaakogemuseks. Looduslik massaažiõli pakub palju aktiivseid toimeaineid, mis toidavad nahka. Ka on apelsiniaroomil värskendav mõju. 

Duaalmassaaž Pühajärvel

Koos on kõik toredam, isegi massaaž. Kui teie lapsed on lahutamatud ja tahavad kõike koos teha, siis on Pühajärve Spa ja Puhkekeskus teie jaoks parim paik. Just siin pakutakse duaalmassaaži. Valikus on rohelise õuna, maasika- ja šokolaadimassaaž. Rohelise õuna palsamiga massaaž sobib lastele, kes teevad palju trenni või on koolis usinad õppijad. Just nüüd, vahetult enne pimedat aega, vajab koolilapse keha turgutust ning rohelise õuna massaaž aitab taastada jõuvarusid. 

Maasikamassaaž jätab naha hästi lõhnavaks ning garanteerib hea tuju ja rõõmsa meele. See on ideaalne hooldus kõikidele väikestele tüdrukutele. Šokolaadihullud võivad aga valida massaaži šokolaadipalsamiga, mis on ju iga lapse unistus.  

Juuksehoolitsus kauni punutisega Hestia Haapsalu Spa-st

Juuksehoolitsusest väljub laps kauni punutisega.

Mis teeks väiksed preilid õnnelikumaks kui kena uus soeng? Hestia Hotel Haapsalu Spa hoolitseb selle eest, et iga väike neiu tunneks ennast kõige kaunimana. Rabarberi juuksehoolitsus sisaldab juuste pesemist rabarberi šampooniga, milles sisalduv aaloeekstrakt annab kiharatele kauni läike ja sära. Seejärel kantakse juustesse kahusust vähendav juuksemask. Lõpuks saab väike neiu valida, millist punutist ta oma juustesse soovib.

Kvaliteetaeg lapsega Wasas

Wasa Resort pakub võimalust lapsega koos massaaži minna.

Lapse arenguks on ülioluline veeta aega täiskasvanutega. Ning kui enamasti peab lapsevanem lapse spaahoolitsuse juures viibima, siis Wasa Resort hoolitseb selle eest, et nii lapsel kui täiskasvanul on üheaegselt tore olla. Nimelt pakub spaahotell võimalust saada üheaegselt massaaži. Võta laps, lapselaps või hoopis väikevend või -õde käekõrvale ning veeda mõnusalt aega massaažis. Tule ja maanda pingeid, saa juurde energiat ning hangi uusi ja toredaid mälestusi.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga